Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:40:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 444725 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: август 24, 2009, 19:59:10 »

Направи си кръвен тест, прави го всяка лаборатория.Искай изследване на Бета ЧХГ то показа дали има бременност, ако няма отиди на лекар има някакъв проблем.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: август 24, 2009, 20:10:48 »

Момичета аз утре мисля да си правя кръвен тест,знаете ли за колко време излизат резултатите?
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #212 -: август 25, 2009, 08:29:36 »

Момичета на мен ми закъснява 2 ден и реших утре сутрин да си направя тест!Нали би трябвало да отчете?Пише че показва ден след закъснение?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: август 25, 2009, 08:50:52 »

Криси във всяка лаборатория е различно.В някой излиза на деня в други на другия ден.Общо взето зависи в кой град си и каква е лабораторията.Успех  good

Да уринните тестове засичат след закъснение попринцип.Но всичко зависи от концентрацията на определен хормон в кръвта ви.При някой който имат късна овулация, забременяват по-късно и по-късно започва този хормон да се покачва и затова тестовете отчитат по-късно.При други въобще не отчитат.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: август 25, 2009, 10:25:05 »

Рубин, мен ме засичат чак на деветия ден на закъснението. Така, че не се разочаровай ако е отрицателен. Както е казала Маги може да си с късно ову и затова да не ти отчете. Стискам ти палци!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #215 -: август 25, 2009, 10:28:40 »

Мож да поисчакам!Така или иначе при мен ми идва точно,а ако закъснее ще е мах 2 дни!Така че ще стане ясно!А и мога да направя тест след като ми свърши!Знам ли???
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: август 25, 2009, 10:31:46 »

Рубин,
сестра ми я е засякъл май пак на 10-я ден... не съм много сигурна де....

изчакай още ден - два, но ако си много нетърпелива, препоръчвам кръвен, който струва приблизително 22лв., за София това;

в лаборатории като кандиларов, цибалаб и т.н., да не изреждам всички, като дадеш кръв сутринта, в 13 или 14ч. ти излиза резултатът; гледаш си го в интернет и готово; не се налага да ходиш пак;


е защо ще правш тест за бременност, след като ти свърши М., че то, ако ти дойде, ясно е, че не си бременна ....

  huhhuh.gif аз ли нещо не разбрах
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: август 30, 2009, 11:28:09 »

Здравейте! Начи искам да Ви попитам та правихме секс с гаджето ми и той се изпразни в мене след това пих Escapelle на следващия ден ии сега чакам да си направя тест щото хапчето е 86% сигорност на листовката пишеше че може да ми дойде след няколко дни и ми дойде днес тва начи са 6 дни откакто го пих и щях утре да правя тест. Мога ли да го направя докато съм в цикъл и ще отчете ли правилно или да изчакам да ми свърши, щот попринцип сега не тряа да ми идва идва ми заради хапчето ....

бибити, това хапче ти е предизвикало цикъла, значи най-вероятно няма бременност;

но ако ще правиш тест, в никакъв случай по време на МЦ;

добре мерси много  yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: август 30, 2009, 11:30:13 »

Ей просто ще полудея и се надявам да ми отговорите на това което ще ви кажа.  cray На 12 години съм...Страх ме е да не съм бременна.Правила съм секс естественно, но имам малко колебания, че чета тука из нет-а за някакви симптоми и се побърквам.От няколко дена гардите ми са стегнати някакви, корема ми е твърд, но незнам дали не е защото правя коремни преси.  crazy Това са ми единственните симптоми.Правих секс последно преди 2 седмици някъде, но тва няма значение, защото момчето не се изхвърли (тъй да го кажа) когато го правихме а след това в банята  danceg Такаа...а по предниа ми беше преди около 2 - 3 месеца и се съмнявам дали не е от това момче, бяхме с презерватив естественно, но....  nea разбирате ме ....  vivasvat Страх ме е много.  cray Ако си направя тест за бременнос, което ще направя, ако ми покаже 2 чертички какво означава, и ако ми покаже само 1? благодаря предварително за това каето ще ми кажете  give_rose cray

Миличка,две чертички -бременност,една липса на такава,но това ще го прочетеш на брошурата на теста.А аз ти препоръчвам винаги да ползваш презеватив за да не трепериш не само от бременност,но и от болести.

Да, аз винаги ползвам, но според теб това което казах по горе били било симптоми при бременност?  sad crazy   pqz

И колко теста да си направя? един, два, три? ...  tazran

Сисе, я се успокой първо! До колкото разбирам, ти се претесняваш дали не си забременяла от това момче, с което си спала преди 2-3 месеца, така ли? Ако е това най-нормалното нещо е през този период 2-3 месеца да нямаш цикъл! Друг основен симптом е гадене, повръщане, лакомост или обратното.
А що се отнася за теста - направи един сутрин с първата урина. Ако си бременна от 2-3 месеца няма как да не покаже!

shok shok shok  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Леле леле, няма да те съдя - щото явно не съм аз човека sissis88xxx ама като толкова си пораснала за секс се поинетересувай  за всичко около него.
Със сигурност не си бременна - аз ти го казвам

И не разчитай на симптоми.Има тестове и доктори.А пак казвам за да нямаш проблеми има презервативи.Но Вероника  е права.Попрочети малко и ще знаеш.

Не ми се гади не повръщам, а колкото до цикъла имам си го всеки месец и този също имах  smile .. Ами може да се каже, че не му е времето да правя секс, но просто на това се дължеше връзката ни и аз му пуснах  ANGRY АДСКИ много съжелявам, но....няма връщане назад и благодаря за отговорите  kiss kiss kiss kiss kiss

Не съм мислила, че някой ще ме разбере и ще ми отговори по любезно заради възраста ми.  Girl_hide Thaks you  air_kiss
« Последна редакция: август 30, 2009, 13:03:49 от Bulechka™ » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: август 31, 2009, 21:38:50 »

Хайде, стига вече сме коментирали това!!! good
Идеята на темата е съвсем друга!!! good

П.П. sissis88xxx, прочети повече информация, за да си наистина поне малко грамотна по темата за "птичките и пчеличките" или кога и как може да се забременее!!! good


Agent T  Отг: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!
« Отговор #183 -: юни 25, 2009, 17:21:25 » Цитат 

--------------------------------------------------------------------------------
Благодаря на всички, страшно сте бързи и мили...
аз всъщност го направих преди 5 мин и е отрицателен.....за жалост.
...трябва да ми дойде след около 4 дни по принцип.
..но като се има предвид, че моя цикъл си идва когато иска...

...хм..моя цикъл е сащо така..днес ми дойде а миналия месец беше май на 2-3 или 4-5 юли  crazy Странно ми е доста и се надявам това да не е проблем? girl_wink  Аз се радвам, че ми дойдее, апък на 15 септември ще направя теста нали трябва да минат 14 дни, но съм малко сигурна, че ще е отрицателееен banana

sissis88xxx ЗА какво ще правиш тест след като днес ти е дошло не мога да разбера - ако си бременна нямаше да ти дойде или ти ще правиш опити след това. Ми айде вземи се порови в нета вече за да прочетеш как се забременява че стана досадно вече. Момиче - НЕ СИ БРЕМЕННА не прави тест ( освен ако нямаш съмнителен полов контакт и следваюия месец имаш съмнение но този няма нищо) Закъснението ти е голямо от началото чак в края на месеца тест се прави след като имаш закъснение а не след като ти дойде - до сега трябваше да направиш , но вече ти е дошло значи няма нищо.
Надявам се да разбереш.
Ето прочети тук:http://semeistvo.rozali.com/zachatie/p6138.html


Въобще не знам защо си тровиш нервичките с такива. По принцип аз детето не обвинявам, а майка й, ама тя жената може въобще да не предполага какви ги върши малкото й момиченце  diablo  sissis88xxx нямам нищо против секса, въпроса е преди това да си поне малко от малко грамотна на тая тема ... а пък изказвания от сорта на това че ако не си му пуснала е щял да те зареже дори не искам да ги коментирам... Знам че мнението ми е ще отиде в кошчето и се извинявам че ссъздавам работа на модераторите, ама не издържах вече  diablo
« Последна редакция: август 31, 2009, 21:42:53 от Bulechka™ » Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: септември 01, 2009, 19:56:12 »

здравейте и аз да се присъединя към вас днес си правих 3 теста  2 на Щуар чек и 1 с лентичката.На 3 те се появиха бледорозови 2ри чертички..закаснява ми с 5 дена  малко съм в шах изчетох вашите писания и май най добре кръвен тест да направя , но не искам и да се разочаровам
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: септември 01, 2009, 19:57:47 »

liva82 колко теста си направила само  Oh my ...
Мога да ти кажа тихичко "Честито" бледа не бледа има ли я втората чертичка има бременност  smile
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: септември 01, 2009, 20:00:28 »

мила  щом има 2 чертичка колкото и бледа да е тя .........има бременност,с всеки изминал ден тя ще стане по наситена smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: септември 01, 2009, 20:56:19 »

ливаааа, ами то това си е ++++++++ резултат, тихичко честито, ще чакаме да мине прегледа про док!!!


не ти трябва кръвен, щом и уринния е отчел; стига да не си пила стимулиращи (като за ин витро) препарати; ама то пък ти закъснява вече, така че....отивай на док!!!!!!!!!!!!!!!

Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: септември 02, 2009, 16:15:26 »

момичета аз нали съм лекар и обичам да съм сигурна 100% и да проверя всички варианти blush днес си направих кръвен тест утре ще е готов резултата и направо ще се побъркам от чакане тази нощ не съм мигнала и за миг..
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines