Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 19:07:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 445538 пъти)
 
mu6morok
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


моето съкровище


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юли 06, 2009, 03:07:58 »

здравейте момичета,прощавайте че ви се меся,но иска само да ви кажа въобще не вярвайте на теста за бременност ПРЕСТО.преди да родя се борихме за бебе в продължеие на 2 години и от мерак много често си купувах престо(че нали уж най-рано отчитал)и редовно ми показваше някакви испарителни линийки и простотии.....колко пъти съм се надявала и съм се радвала за нищо,заради тоя тест не е истина.Споделям го с вас защо не искам дас е разочаровате.и тъй като за неволя натрупах много бога опит с всякъкви тестове за бременност и оволация ви съветвам ползвайте шуърчек поне не лъже с фълшиви черти.Успех ви желая и дано не ви се налага да ползвате повече от един тест:)
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юли 07, 2009, 22:38:20 »

... редовно ми показваше някакви испарителни линийки и простотии.....колко пъти съм се надявала и съм се радвала за нищо,заради тоя тест не е истина...

Какво ще рече "изпарителни линийки", че нещо не ми стана ясно  crazy
При мен "Престо" отчете много малко след датата, но чертата беше бледа. На другия ден повоторих и беше с една идея по-ярка, но пак по-бледа от контролната. Може би е индивидуално, знам ли...
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юли 08, 2009, 09:54:40 »

при мен също Престо ми отчете положителния резултат - 3-4 дни преди датата! good

аз доколкото знам тестовете отчитат, когато е повишен ЧХГ , т.е. когато е налице оплодена яйцеклетка, но дали имплантационният период ще бъде успешен или не, това е вече строго индивидуално. Затова ранен тест може да отчете наличие на бременност, но да настъпи цикъл около вероятната си дата, просто защото яйцеклетката не е успяла да се имплантира. Затова се казва, че с точност се установява наличието на бременност след закъснението  good
Активен
mu6morok
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


моето съкровище


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юли 12, 2009, 14:56:30 »

ами под изпартелна линийка имам в предвид че се появи някакво бледо подобие на черта,но след като вече знам какво е положителен тест смея да твърдя че това което ми се беше появило не беше втора бледа чертичка.може и теста да е бил невалиден ...незнам аз признавам само шуърчек и има едни други клеър ли или нещо такова те са най-евтините.
абе важен е резултата..пожелавам ви  прекрасни положителни тестове който да станат след 9 месеца на едни малки здрави сладурчета
Активен
desaha
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #199 -: август 05, 2009, 06:09:53 »

здравейте, аз съм нова тук но се надявам да ми дадете някакъв съвет.направих си 6 теста от най обикновенните с лентичките и бяха с много изразени 2чертички след няколко часа си направих 2 sure chek и те бяха отрицателни кажете ми моля ви да се зарадвам ли ,много съм объркана
Активен
hrisig
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 505


Карина е моята сладка принцеса!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: август 05, 2009, 07:29:37 »

ЗдравейтеMiniCooper ,malkata_1987!
Искам да ви кажа само да не се отчайвате и след още няколко дни ако нямате цикъл да си направите един обикновен тест за бременност от аптеката  за 1 лв.Понякога има фалшиви партиди и тестовете неотчитат точно.А най сигурния начин е кръвен тест в някоя лаборатория.Те отчитат много точно.Не бубете надежда ,и ви стискам силно палци!!!!!!!!! good
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: август 05, 2009, 11:50:54 »

desaha, при някой момичета шуърчека отчита бременност много рано, на деня на цикъла или на другия след закъснението. Понякога тестовете - ленти дават отклонения. На мен шуърчека ми засече бременността на деветия ден от закъснението, а лентичката на шестия. Затова ако имаш съмнения, най-добре си пусни кръвен тест, той няма как да сгреши.
Активен
desaha
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #202 -: август 05, 2009, 13:40:37 »

РЕНИ благодаря за отговора,при първата ми бременност sure chekми отчете много ясни две черти още на 9 ден след половия акт затова сега ми е странно че не отчита нищо а другите тестове ми дават положителен резултат сега пак си направих един с лента и ми отчете много слаба втора черта дори си мисля че си въобразявам защото много ми се иска да я има но ще изчакам няколко дни и ще направя друг дано се е получило
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: август 05, 2009, 13:44:17 »

Аз мацки имам един въпрос относно тестовете за бременност.Та въпроса ми е следния:ако си в цветна бременност теста били отчел,че си бременна?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: август 05, 2009, 14:09:07 »

Аз мацки имам един въпрос относно тестовете за бременност.Та въпроса ми е следния:ако си в цветна бременност теста били отчел,че си бременна?


Да, теста отчита повишения хормон на бременността - ЧХГ , него си го има и при цветна и при безцветна и при всякаква бременностт. Тъй че 100% теста би отчел  girl_wink Да не би да ни зарадваш с хубава новина?
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: август 06, 2009, 00:47:09 »

Ами честно все още незнам,защото се двуомя дали си направя едно тестче,че нещо този  месец ми беше доста странен цикъла(не беше както си му е нормален)  nea,та си викам дали пък не заради нещо друго като например... baby_girl,но,ако има нещо обезателно ще споделя с вас  good
Активен
desaha
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #206 -: август 07, 2009, 12:21:41 »

момичета някой от вас използвал ли е тест blue dream
Активен
Дилия
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


сем.Иванови


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: август 07, 2009, 13:33:15 »

мисля че съм ползвала но сякаш дали е шуар чек или друг пак едно ще покаже  smile
« Последна редакция: август 07, 2009, 15:41:31 от maria_lakova » Активен
desaha
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #208 -: август 07, 2009, 16:18:03 »

мисля че blue dream са фалшиви защото аз направих 15 теста от тях и всички са положителни а sure chek ми показва отрицателен
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #209 -: август 24, 2009, 19:28:06 »

Здравейте,
искам да попитам колко най-късно след евентуално оплождане може да покаже теста. Закъснява ми вече две седмици, имах ПМС с много силни болки в гърдите и яйчниците около 6-7 август и продължиха около седмица, после спряха, чаках чаках цикъл и нищо. Бях си дала лимит до днес за още един тест, но отрицателен, тогава защо не ми идва не знам. Би трябвало тестовете в 3 или 4 седмица да показват нали така.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines