Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:09:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 445598 пъти)
 
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: май 16, 2009, 10:07:47 »

Моята кума също така прави доста тестове след закъснението и всичките бяха отрицателни а детенце вече е на 4 годинки  smile При всеки е различно нам ли
На мен ми показа ясна черта на 1 вия ден от закъснението с Шуър Чек  pardon
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: май 16, 2009, 16:26:31 »

При мен беше точно обратното на Дидето. Дори на първия ден ог закъснението ми Шуърчека беше отрицателен и стана положителен една на седмия ден от закъснението. Така, че при всеки е различно. Ако ще се почувстваш по-добре направи си тест, но имай едно на ум.

Още нещо, засичала ли си си овулацията? Да не би да ти е късна и от това да са тези симптоми?
« Последна редакция: май 16, 2009, 16:28:36 от Рени » Активен
doty_b
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


« Отговор #167 -: май 16, 2009, 20:53:52 »

овулацията ми си точна-около 14 ден.Цикълът ми също е редовен от както се помня 28 дни.Като часовник съм.И познавам отлично симптомите си,не настъпват по-рано от седмица преди датата.Но винаги има първи път,нали smile.Може и да си въобразявам,или пък да е от смяната на сезона.Ще видим като му дойде времето.Стискайте палци за две черти! pardon
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 12, 2009, 18:32:27 »

Момичета, моля за съвет! Правих 3 теста, и на трите има едва забележима чертичка, която обаче не е розова, а по- скоро само се отличава. На последния тест е най- видима, но пак не е розова. Какво да мисля? Тестовете са Шуър чек.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юни 12, 2009, 18:35:26 »

Има ли я значи би трябвало да е станало.Утре си нарави пак тест и виж дали е станал по-видима.Но тестовете за бременност за разлика от тези за овулация имат ли бледа черта значи е станало.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юни 12, 2009, 18:50:29 »

Има ли я значи би трябвало да е станало.Утре си нарави пак тест и виж дали е станал по-видима.Но тестовете за бременност за разлика от тези за овулация имат ли бледа черта значи е станало.
точно така  good на моя тест едва се забелязваше чертичката и аз бях в същата чуденка  smile а я гледай тази едва забележима чертичка сега  blum
все пак, ако искаш, си направи още един тест утре с първата урина, и ще чакам да пишеш  Good luck
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юни 12, 2009, 20:34:09 »

Еми честито ,защото и моята чертичка не се забелязваше ,ама ей ме на на прага да ставам вече мама Girl_hide.Ако се съмняваш можеш да си направиш още един след няколко дена,но точно Шуър Чек го водят като най-точният от тестовете.Хайде направи и после да кажеш blum
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 12, 2009, 20:45:51 »

Ами само да кажа, че и аз съм от майките с бледа розова чертичка  =]но тази чертичка скоро ще стане на 8 месеца  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юни 12, 2009, 21:21:57 »

Моя Шуър чек отчете идеална наситено розова черта  good
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юни 13, 2009, 09:43:58 »

Май всички сме на Шуар Чек и моята черта беше много ясно, но аз чаках две седмици докато си направя теста, от както ми беше закъсняло. Наскоро мойта кумица така си прави и беше много бледа и си направи нов сле 4 дни  и е бременна . Успех , ще стискаме палци vanessssa  good smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юни 13, 2009, 10:10:37 »

Аз ползвах първо на Престо (такъв имах вкъщи), а след това си направих Шуър чек  girl_wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юни 13, 2009, 21:39:00 »

Честно да си кажа и в аптека като отида и искам тест за бременност директно ми дават Шуъра, хич не ми се е случвало да ме питат "Какъв?" , може би ако сама си поискам, може и да ми дадът, ама иначе дават директно Шуър чек good
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 14, 2009, 20:42:08 »

При мен Шъур чек отчете 3 дни преди закъснението бледа черта, а Престо си беше отрицателен, нищо, че хем е за ранна диагностика. При съмнението кое е вярното - кръвен тест.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юни 25, 2009, 15:47:50 »

а момичета..ако направя теста за бременност 3-4 дни преди датата ми за цикъл, и ако съм бременна ще те отчете ли толкова рано?..или трябва да изчакам?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юни 25, 2009, 15:51:58 »

Агент Т вземи си Шуър чек поне повечето момичета казват че той им е засякъл, но най-сигурно е със закъснение.Стискам палци good
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines