Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:23:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: [1] 2 3 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 444707 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: февруари 28, 2007, 13:34:37 »

Ето малко факти
« Последна редакция: февруари 28, 2007, 15:47:45 от Bulechka_TS » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 28, 2007, 16:22:35 »

 PREGQ pqz stork-boy stork-gurl Ето четири нови смайлита, точно за тази темичка!!! Wink) както и за останалите!!!
« Последна редакция: февруари 28, 2007, 16:59:41 от Bulechka_TS » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 28, 2007, 19:21:02 »

 В този сайт има доста интересна и полезна информация! Wink
Споделете мнението си относно тестовете за бременност по принцип!!! pardon secret
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #3 -: февруари 28, 2007, 22:30:17 »

Ми да споделя-единственият път досега, когато съм била бременна си направих един след друг два теста-първият беше положителен (верен), вторият отрицателен (грешен)  crazy. Може би трябва да отбележа, че верният беше тип писалка-май Sure Check, а грешният- с лентички, дето се топят. А преди това съм си правила много пъти тест, но като не съм била бременна и те съответно всичките бяха отрицателни. Да кажа за притесняващите се-ако е отрицателен това означава, че може и да има бременност и да няма (в смисъл че резултата не е 100 % сигурен), обаче ако е положителен-няма начин да не си бременна. Друг е въпроса, че не дай Боже положителен е теста и при извънматочна бременност.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 01, 2007, 11:27:22 »

Аз лично също съм си правила тест (само един ползвам Sure Check) и то не веднъж, но когато е отрицателен просто си изчаквам да ми дойде и не повтарям, но ако е положителен задължителено ще повторя, за по-сигурно, въпреки, че

... ако е положителен-няма начин да не си бременна...
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #5 -: март 15, 2007, 01:17:55 »

Първи тест направих 5 дни преди да ми дойде (подозирах аз още от ден #1, че съпружеските попови лъжички само мен са чакали  crazy) и беше си чисто положителен. След 2 дни направих още един, и след още два още един, и след още 2 още един.... та така до 6 ( а те тука са скъпи и прескъпи - два теста за 16$). Все не ми се вярваше...
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 15, 2007, 09:58:22 »

Единственият път,когато съм си правила тест за бременност(Sure Check) беше,когато всъщност той се и оказа положителен yahoo !!!!Като видях двете чертички се разплаках от щастие,без да подозирам,че истинското щастие тепърва ми предстои!Пожелавам на всички,които мечтаят за заветните две чертички съвсем скоро да ги видят!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 15, 2007, 11:45:25 »

Първи тест направих 5 дни преди да ми дойде (подозирах аз още от ден #1, че съпружеските попови лъжички само мен са чакали  crazy) и беше си чисто положителен. След 2 дни направих още един, и след още два още един, и след още 2 още един.... та така до 6 ( а те тука са скъпи и прескъпи - два теста за 16$). Все не ми се вярваше...

Браво, бе мила! Направила си цели 6 теста и не ти се е вярвало!  Oh my ...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 15, 2007, 12:29:08 »

Първи тест направих 5 дни преди да ми дойде (подозирах аз още от ден #1, че съпружеските попови лъжички само мен са чакали  crazy) и беше си чисто положителен. След 2 дни направих още един, и след още два още един, и след още 2 още един.... та така до 6 ( а те тука са скъпи и прескъпи - два теста за 16$). Все не ми се вярваше...

Браво, бе мила! Направила си цели 6 теста и не ти се е вярвало!  Oh my ...

Ами, то сигурно направо не е за вярване, когато човек си види теста такъв !!! Oh my ...
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 19, 2007, 23:55:45 »

Единственият път,когато съм си правила тест за бременност(Sure Check) беше,когато всъщност той се и оказа положителен yahoo !!!!Като видях двете чертички се разплаках от щастие,без да подозирам,че истинското щастие тепърва ми предстои!Пожелавам на всички,които мечтаят за заветните две чертички съвсем скоро да ги видят!
И аз така - е, не беше Sure Check, но ... Честно да ви кажа вълнението Eeager беше огромно, въпреки, че вече бях сигурна какво ще видя /имах си всички необходими признаци, начело с гаденето и повръщането/. А после -само успях да кажа на милото и  cray от радост и мъъъничко притрснение за това което следва, а той само Friend любов заедно и kiss толкова спокойно и нежно. И ми каза само: "Супер ще си имаме бебче". Честно да ви кажа тези простички думи ми подействаха толкова успокояващо ...
Чак по-късно разбрах колко е бил развълнуван и той, но заради мен беше запазил спокойствие ... цяло съкровище ми е той  pleasantry
« Последна редакция: март 19, 2007, 23:59:22 от seny » Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 12, 2007, 09:47:00 »

Ами то и аз като неповярвах на първия тест, реших да си направя още един и още един и трите бяха положителни но с по-бледи втори черти.На лекар още не съм ходила но мисля др.седмица да отида.Все не ми се вярва и на мене, че стана толкова бързо.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 12, 2007, 19:25:50 »

Аз си направих преди около 2 месеца тест и видях двете чертички, направо не мога да опиша радостта и емоциите, които изпитах!!! tease После си направих още един след седмица и него подарих на милото за Рд, както съм разказала в друга тема!!! yahoo
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 12, 2007, 21:15:16 »

мисля че мога да се доверя не на 100% но поне на 90% на тестовете,досега не са ми се появявали 2-те черти,но когато се случи ще го повторя за да съм напълно сигурна ,че е истина good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 13, 2007, 15:01:36 »

мисля че мога да се доверя не на 100% но поне на 90% на тестовете,досега не са ми се появявали 2-те черти,но когато се случи ще го повторя за да съм напълно сигурна ,че е истина good

Ооо, и аз повторин след седмица за по-сигурно!!!  good good good Стискам ти палци скоро да го видиш 2-те чертички!!! good good good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 14, 2007, 10:35:24 »

дано се случи скоро Yes
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines