Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:43:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 445355 пъти)
 
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 24, 2008, 11:14:07 »

Здравейте и аз имам същия проблем с бледа втора черта.Днес сутринта го направих и сега съм в шах-да или не???
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 24, 2008, 11:20:26 »

Моят опит е че наличието на втора черта означава бременност!НО винаги има но!Повторете тестовете за по-сигурно след ден два!С първа сутрешна урина преди да сте пили или яли каквото и да е и преди да е имало скорошно пиш!Успех ви желая резултата да е желаният  give_rose
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: април 24, 2008, 11:49:01 »

clovis - и моята втора чертичка се оказа в последствие бременност yahoo!
Така че и аз ти препоръчвам да изчакаш  ден-два и пак да направиш тест! Дано резултата да те зарадва! good
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 24, 2008, 12:08:19 »

най добре си направи още няколко теста да си сигорна защото моята приятелка си прави 4 теста и все и показа отрицателен но имаше симптоми на 5 тест и показа положително така че малко и те лъжат
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 24, 2008, 13:10:07 »

Май няма мърдане - колкото и да не ми се вярва, досега не прочетох никаде нито едно обратно мнение
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 24, 2008, 13:13:15 »

Направи си още един тест сутринта и ако той е с 2 чертички си насрочи час за гинеколог,но поне за след 10тина дена smile таака е най-добре ,дано всичко да е ок  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 24, 2008, 13:14:17 »

Значи отрицателен тест в началото може да е грешка защото хормона на бременността да не е в нужните за отчитане от теста граници @}->--но тест с втора бледа черта няма как да е грешен!!Поне аз не зная да е имало втора черта и да не е било бременно мамачето!! *INLOVE*Тихичко честито но ми се струваш малко разочарована! blushЯ виж колко момичета мечатят да са на твое място!!няма по хубаво от това да носиш в себе си живот!!!
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 24, 2008, 13:19:59 »

Ами не знам, може би защото винаги съм си казвала, че няма да бъда бременна булка, не знам, просто исках да стане  след сватбата, а сега до 06,09 ще стана като хипопотам.Зная, че звучи глупаво, не че не го искам бебето, просто се надявах, че тази моя малка мечта ще се сбъдне
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: април 24, 2008, 13:32:59 »

Щом е станало , значи и двамата сте го искали , не съжалявай за случилото се  give_rose Това е толкова хубава вест , че няма как да не се радвате , а за "хипопотама"...как пък го реши че ще е така , и аз бях в 5 месец на сватбата си пък тези които незнаеха че съм бременна и не познаха  tease
Ето ти и доказателство:



Горе главата clovis и мисли за хубавото бъдеще , станалото - станало , желая ви да сте мног щастливи  girl_wink
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 24, 2008, 13:56:54 »

Благодаря на Teddy за успокоителното мнение, ако не успеем да я издърпаме сватбата, дано да съм като теб
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: април 24, 2008, 14:15:33 »

Clovis,

тихичко честито и от мен! Радвай се - това е наистина прекрасна новина good give_rose

 Offtopic
А колкото до сватбата - аз също бях в края на 21 г.с. (т.е. средата на 5 месец), пък ако ми разгледаш албума на много малко места се вижда леко коремче...и както казва Теди, тези, които не знаеха че съм бременна, дори и не забелязаха, докато не им казахме. Така че горе главата blum
Освен това невероятно изживяване  е да преживееш цялата емоция на сватбата от "Да", през багословията в църквата, първия танц и т.н. и да знает с бъдещия татко,че там на топличко под твоето сърце расте именно вашата първа рожба - символ на любовта ви give_rose heart heart heart 
Извинявам се за Offtopic
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 24, 2008, 14:41:57 »

Хаиде, Clovis, и от мен едно честито и споко! Радвай се и мисли за хубавите емоции, които ще ти бъдат поднесени. И аз винаги съм казвала, че няма да съм бременна булка и сега свалям кила да съм хубава на сватбата и не мога да си представя изведнъж да се окажа с две чертички, защото мисля другия месец да спирам противозачатъчните, за да се прочисти организма ми и ще треперя до август и аз, но ако се случи бих се зарадвала! Значи така трябва да бъде! По-важно е да се чувстваш добре, а и сега ще си още по-глезена,а и по-красива, защото когато една жена носи живот в себе си тя разцъфа и носи един ореол около себе си! Успех!
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 24, 2008, 15:08:15 »

Ей благодаря ви на всички за оптимистичните отговори.Ще се опитам да изместя сватбата, пък ако не стане, ще си бъда булка- хипопотамче, макар, че съм доста слаба и може и да не ми личи много.целувки  danceg
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 24, 2008, 15:31:56 »

Ами не знам, може би защото винаги съм си казвала, че няма да бъда бременна булка, не знам, просто исках да стане  след сватбата, а сега до 06,09 ще стана като хипопотам.Зная, че звучи глупаво, не че не го искам бебето, просто се надявах, че тази моя малка мечта ще се сбъдне
Да да много позната история smile
И при мен така се получи и сега на сватбата ще съм в края на 21г.с да не кажа и 22,но какво от това хич да не ти пука,а хипопотам няма да станеш,ако се храниш правилно smile
Активен
mimi7373
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 15, 2008, 12:27:47 »

Здравейте искам да питам нещо?
за теста за бременнотс шуър чек
какво означава ако едната линийка е червена а другата розова
направих си един тест беше така изчаках 48 часа както пише в упътването
и пак така са едната е червена а другата розова?
не трябва ли двете да са напълно червени
някой да отговори моля ви
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines