Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 06:35:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 445512 пъти)
 
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 25, 2008, 13:51:54 »

Някой използвал ли е тези тестове Престо, които са за по-ранно откриване на бременост? Днес си направих такъв, знам че е още много рано ама просто не издържах blush ...беше отрицателен   nea
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 07, 2008, 12:02:31 »

[Мисля,че с Ина беше така-тя отиде няколко дни след закъснението,видя се точката,само дето беше по-ниско,но пък лекаря знаеше как да действат и сега слава богу и Ина и бебо са ОК.

Да, така беше, на лекар отидох в деня , в който си направих теста, а това беше на 4-ти ден от закъснението. Видеозона на лекаря беше много чувствителен и само с коремния успя да види точката.После падна едно пазене да не се изсипе точката, че се беше запътила. Ако искаш отивай на лекар, той няма да те върне, най-много да не види нищо и да трябва да отидеш отново.Което с нищо не те затруднява, нали  give_rose give_rose give_rose
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 07, 2008, 12:16:44 »

Даааам, не ме затруднява, даже е за предпочитане! smile Thanks  heart
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: април 15, 2008, 09:31:44 »

Момичета имам един въпрос blush Преди броени минути си направих тест за бременност Престо, който е за ранна диагностика. На 19 по принцип трябва да ми дойде. Появи се едва доловима и много бледа втора черта все едно прозира отдолу. Възможно ли е да е само , защото е мокро прозорчето където трябва да се отчете резултата и да прозира лентичката отдолу blush Иначе е едва доловима чертичка. А от няколко дни гаденето е всяка сутрин. Все едно нищо не съм яла и стомаха ми стърже, а същевременно не ми се яде нищо.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: април 15, 2008, 09:40:38 »

Ако нямаш търпение върви си пусни един кръвен тест за по сигурно
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: април 15, 2008, 09:43:38 »

За съвсем обикновен кръвен тест ли става въпрос или е някакъв по-специален за установяване на бременност?
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: април 15, 2008, 09:54:36 »

Zahira не зная защо но ми се струва че тази чертичка не е случайна smile Стистам ти палци и се пази  smile Пожелавам ти хубави новини, по Цветница или Великден!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: април 15, 2008, 09:57:46 »

Дано да си права. Имам си всички признаци налице, обаче да беше поне една идея по наситена та да си знам, а тя едва се вижда, ако не се загледаш добре.
Активен
azzura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



« Отговор #83 -: април 15, 2008, 10:00:50 »

Според мен Zahira ,иди си купи още един тест от аптеката и си направи,пък 1-2 седмици след датата на която трябва да ти дойде отиди при твоя гинеколог за да потвърди бременност.Успех дано да си бременна  give_rose
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: април 15, 2008, 10:02:25 »

Аз вече си запазих час за средата на май месец при д-р Герганова в Токуда. Иначе ще изчакам с втория тест поне до 19, когато трябва да ми дойде. Вече нямам търпение да разбера!
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 15, 2008, 10:46:39 »

Zahira...ми айде честито!И на мен първият тест с каката ми показа такава "невидима" чертичка!После пак,и пак,защото нивото на хормона HGG е много ниско!Изчакай една седмица и направи още един!или си вземи "шуър чек"
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 15, 2008, 11:00:04 »

Аз също си правих Предто. Изчакай 19 и си направи втори тест. Тогава би трябвало да е по-наситена. Късмет дано е като при мен. Иначе розовата чертичка си е розова. На мен никога преди това не ми е показвало такава.  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: април 15, 2008, 12:28:38 »

И аз помня моята първа бледа чертичка  blush blushИзпаднах в чуденка какво трябва да е това!!И какво се оказа *YAHOO*Изчакай 19ти и тогав аповтори все пак са само 4 дни до тогава!!Въпреки че отвътре те гложди мисълта да разбереш по-скоро :PАз мисля че бледа не бледа Бременност има нооо изчакай си датата!Моята бледа чертичка беше на датата и след 3 дни беше една идея по-тъмна само! *THUMBS*Пожелявам ти да е бебе give_rose
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: април 15, 2008, 12:34:20 »

Първия тест който си направих беше Престо, още си го нося в чантата ...чертата е по-тънка от конец и едвааам се вижда. Но втората черта си е втора черта  give_rose give_rose  yahoo пази се и чакам да се похвалиш с по наситена черта!

Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: април 15, 2008, 16:41:26 »

Zahira стискам палци да е така желаната втора чертичка  yea Аз също си пазя моят положителен тест, само че е на Shure check pardon
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines