Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 09:40:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 445480 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 19, 2008, 10:51:13 »

Аз днес ще ходя да потърся тест Престо, пък ако покаже нещо покаже. Иначе усърдно бебеправим.  blush
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 22, 2008, 08:15:50 »

Момичета,имах един тест вкъщи и щото не ме свърта вече (въпреки че трябва да ми дойде на 25-26)
и пак като миналия път има втора черта,бледа,но я има и мацорана я видя,ама миналия път ми дойде и сега направо не можем да реагираме.Дали е истина,не знам какво да мисля,а не искам да храня напразни надежди пак cray
Не искам да ходя на лекар защото ще ме боцкат,а иначе сигурно ще ме върнат за ехографа
Не знам какво да правя,само знам,че ще правя пак тест в понеделник
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 22, 2008, 08:29:05 »

Ренка дано да е станало бебчето. Най-искрено ти го пожелавам. По принцип няма как да се появи втора черта, дори и бледа, ако няма отделяне на хормона хорионгонадотропин в урината. А той се отделя само при бременни жени. Стискам палци!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 22, 2008, 08:39:39 »

Ренка върви на лекар, може да караш цветна бременност, това че ти идва не означава че не си бременна. Имах една позната, която разбра че е бременна в 6 месец и то защото отиде да я прегледат понеже я боляха бъбреците.
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 22, 2008, 08:49:34 »

Голди аз си меря и БТ и по графиката си личи,че не карам цветна бременност,до 15-ия ден от целия цикъл температурата и 36.3, а сега от десетина дена е 36.8-37
Не мисля че е цветна бременност nea
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 22, 2008, 09:11:43 »

Странно защо тогава ти се появява втора чертичка на теста
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 22, 2008, 09:13:56 »

Е чак пък странно-не nea
Странното ще е да има втора чертичка и да ми дойде другата седмица angry
Активен
Христина Минчева
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 22, 2008, 09:26:56 »

Remka може и да си бременна, защото и на мен първата чертичка ми беше бледа и аз не повярвах на теста. Може да имаш цветна бременност.Аз изчаках да ми закъснее една седмица и тогава направих друг тест. Вземи си Шуар чек -той ми показа толкова силна втора черта след 1 седмица, че нямаше как да не повярвам вече. Успех на всички и не мислете много кога ще стане, той господ си знае работата! Momy
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 22, 2008, 10:55:15 »

Remka може и да си бременна, защото и на мен първата чертичка ми беше бледа и аз не повярвах на теста. Може да имаш цветна бременност.Аз изчаках да ми закъснее една седмица и тогава направих друг тест. Вземи си Шуар чек -той ми показа толкова силна втора черта след 1 седмица, че нямаше как да не повярвам вече. Успех на всички и не мислете много кога ще стане, той господ си знае работата! Momy
И аз ползвам само Шуар чек,ама на мен не ми е закъсняло,а даже след 3-4 дни ми е датата за евентуалната М
Затова смятам да направя още един в понеделник пък да видим тогава има ли или няма....
А за цветна бременност и дума не може да става,заради графиката
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 22, 2008, 13:50:23 »

Аз не съм много веща по тестовете за бременност, но и аз това знам - липсата на втора черта значи, че няма бебе, но наличието на втора ЗАДЪЛЖИТЕЛНО означава че има бебе. За мен тази бледа черта, която се появява вече втори път на Ренка някак си ме навежда на мисълта за цветна бременност.
Иначе аз си направих теста на 4-ти ден закъснение, отчете веднага супер ярка черта и ехографа на лекаря успя още на същия ден да засече точката.Дано да имаш късмет, Ренка щом толкова силно го искаш. give_rose give_rose give_rose
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: февруари 22, 2008, 15:57:39 »

Благодаря give_rose

А между другото наблюдавам,че нямам ПМС,но за сметка на това АДСКИ много ме болят гърдите,все едно са посинели-много гадно,и зърната ме болят,нямам желание за секс и ставам нощно време да пишкам,което ненормално за мен.Този месец се следях доста стриктно и описвах всяко нещо,което се случва с тялото ми и да ви кажа съм доста по-спокойна,отколкото да треперя последните десет ден с по един тест всеки ден pardon
Ренка и на мен постоянно ми се пишка и се улавям, че все се държа за корема, явно подсъзнателно се пазя. При мен положението с гърдите е същото. Въпреки, че засега тестовете ми показват само по 1 чертичка.
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 22, 2008, 22:27:11 »

Днес съм направила поредния тест май 7-ми и вече втората чертичка е съвсем цветна! Така че имали чертичка - значи си pqz!!! Пожелавам ти го от все сърце 
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 23, 2008, 10:21:58 »

Май няма вече място за каквото и да е съмнение!!!!!!!!Страхотно!!!И поздравления с пожелание за здраво и прекрасно бебче!!! yahoo yahoo yahoo
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: февруари 23, 2008, 19:06:30 »

Да за моя разодост теста показа положителен резултат, но за съжаление на видеозона не можахме да видим нищо  sad
Е все пак беше прекалено рано! На 4-ти ще се види!!! yahoo yahoo yahoo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: февруари 23, 2008, 19:10:11 »

пиши в отчетната тема на какъв те гледаха!ако е коремен няма как да се види!с вагинален е по-вероятно Wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines