Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 14:24:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 445356 пъти)
 
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 13, 2008, 15:19:26 »

На моя тест, този който си направих пише че може да се прави тест от втория ден след зачеването!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 13, 2008, 16:27:01 »

На моя тест, този който си направих пише че може да се прави тест от втория ден след зачеването!
ами да значи правилно си спомням
Zahira ако наистина имаш съмнения че е станало бебчето си направи теста
пожелавам ти успех и дано многооо скоро се запишеш в темата за мамите
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 14, 2008, 09:07:22 »

Аз си взех Sure Check на чиято опаковка пише: Тестът работи по всяко време на денонощието още на ПЪРВИЯ ден от закъснението.
Активен
mu6morok
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


моето съкровище


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 14, 2008, 10:07:12 »

Захира аз когато разбрах че съм бременна си правих шуърчек и първите 4 дена от закъснението нищо не ми показа,чак на 5-я ден се появи чертата и то не беше съвсем ясна.от опит ви казвам най-добре е кръвния. good
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 14, 2008, 10:45:47 »

Zahira,

стискам ти палци да има  PREGQ! и аз като теб усещах разни ми ти работи по-рано, но гледах да не се самонавивам, че иначе е по-тежко... Въпреки това 4 дни след овуто-ми, когато доста усърдно се потрудихме с милото, започнах през ден-през два ( просто не издържах на неизвестността) да си правя ранни тестове (има такава специална категория) и всичките бяха отрицателни. Два дни преди да ми дойде (25-ти ден) ми показаха бледа втора чертичка.... и резултатът е налице. Само да спомена, че след ову-то не сме имали цуни-гуни с милото, защото имах доста сериозни болки в яйчниците и ме боляха гърдите...

Така че миличка успех good Ако не сега, следващия път... give_rose
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 14, 2008, 10:52:32 »

Благодаря! Аз усещам някакво леко придърпване в единия яйчник. Може и да си внушавам, но прекалено добре си познавам и си следя реакциите на тялото. Болки в гърдите не съм имала дори и по време на овулацията, но затова пък имам голям апетит в момента. По принцип никога не закусвам, а сега още като стана и искам да ям. smile Ще си изчакам послушно 25 и тогава ще направя тестче. Ако не следващия месец пак ще бебеправим.
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #51 -: февруари 14, 2008, 11:19:56 »

Аз досега съм си правила само един единствен път тест, Шуърчек,беше положителен с две много ясни чертички PREGQ
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 14, 2008, 17:25:08 »

Благодаря! Аз усещам някакво леко придърпване в единия яйчник. Може и да си внушавам, но прекалено добре си познавам и си следя реакциите на тялото. Болки в гърдите не съм имала дори и по време на овулацията, но затова пък имам голям апетит в момента. По принцип никога не закусвам, а сега още като стана и искам да ям. smile Ще си изчакам послушно 25 и тогава ще направя тестче. Ако не следващия месец пак ще бебеправим.
Това със закусването го имаше и при мен и много ми беше чудно защо се събуждам гладна, като по принцип огладнявам чак към 11 ч!  crazy Много рядко се е случвало преди да съм гладна сутринта, но аз не мислех, че съм бременна и не обърнах внимание, а просто си закусвах - чак после ми проблесна къде е бил "проблема"  pleasantry
Наистина ако искаш по-рано да си направиш тест си вземи от тези, които за по-ранно установяване на бременността! Аз съм правила само Sure Check, но там наистина пише, че е валиден от първия ден на закъснението!  pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 14, 2008, 17:33:33 »

аз съм правила и от чека и от онези лентичките на които никак не им вярвам!!!
на теста пише че показва от първия ден на закъснението не на зачеването което е различно!първия ден на закъснението се счита за 4та седмица от началото на цикъла и около втора от зачеването в зависимост от това кога е ову-то! *THUMBS*на мен на този първи ден  pleasantry ми показа втора съвсем бледа черта!но според мен да се прави тест няколко дни след преполагаемо зачеване е безмислено!и много хора казват че не е добре и преди закъснение!защото много бременности се прекъсват съвсем в началото докато жената все още не знае и го приема за нормален цикъл huhhuh.gif аз лично не бих искала да си направя теста да ми покаже две чертички да ми закъснее аз да не се съмнявам и да ми дойде малко след това ще бъда ужасена и потресена!по-добре да се поизчака ако има бебе то няма да избяга от корема на мама! give_rose аз така си мислех "то или е станало или не!дали днес ще направя теста или след седмица резултата ще е един и същ!!!пределно ми е ясно това съмнение и човъркане!макар че аз през месеца когато разбрах не съм го мислела докато ми закъсня а и на 31 декември с това зацапване не помислих за бебе реших че ми е подранило!даже казах на милото!милоооо цъфнах баш за новата година blum blum
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 14, 2008, 17:37:20 »

Момичета това на първия ден от закъснението е когато овулацията е била точно на 14 ден. При някои е чак на 20 и теста няма как да хване хормона на бременност ако има такава. Трябва да са минали поне 14 дни от зачеването и тогава теста показва верно.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 15, 2008, 18:00:10 »

Сега се връщам от аптеката. Питах фармацевтката за тестове за ранна диагностика, няколко дни след зачеването и тя ми вади Шуърчек. Аз й казвам, че Шуърчек-а може да се ползва след закъснението, а тя започва да спори и да ми обяснява как той бил най-сигурен и това било рекламен текст и можел веднага да ми даде резултат, защото в мен започвал да се произвежда въпросния хормон веднага след зачеването. След което вади едни по евтини тестове, които са като писалка на които пише, че може да се използват  1 седмица след зачеването и да дадат резултат. Но тя явно не ми ги показва, защото са по евтини. И така исках да ви питам дали това са тестовете за ранна диагностика?
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 15, 2008, 18:21:35 »

Няма такива тестове да отчитат преди закъснението  crazy. Единствено кръвния тест може да отчете най-ранно, можеби на 10-12 ден от заачеването.
Активен
mu6morok
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


моето съкровище


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 16, 2008, 13:06:01 »

милички не си правете тестове преди закъснение защото понякога се получава оплождане на яйцеклетка но тя не се развива и тогава само ще се разочаровате повече.казвам ви го от личен опит.аз 2 години ги чаках тези прекрасни 2 черти.
колкото и тъпо и банално да звучи ТЪРПЕНИЕ МУ Е МАЙКАТА.
а и помислете после ще чакате 9 месеца така че щете нещете ще трябва да имате зверско търпение.
пожелавам ви успех.
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 16, 2008, 13:45:23 »

Аз също мисля че теста неможе да покаже толкова рано още след 7-10 ден след зачеването.Аз като съм си правила винаги съм ги правила 2 дена преди датата на цикъла или точно на датата.Искам да ви кажа че когато го правих преди закъснението имаше едва доловима втора черта.Така че и според мен трябва да се изчака поне до датата на цикъла, или 2-3 дни след датата да се направи.Успех  good
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 18, 2008, 11:13:27 »

Захира, пробвала съм и писалката, но тя не ми отчете. Ранният тест, който показа бледа втора черта два дни преди да ми дойде вече не си спомням как се казваше, но бяха два вътре - едни малки сини касетчици. Успех!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines