Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 13:26:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 ... 31 32 [33]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 444413 пъти)
 
feliksana
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #480 -: май 12, 2015, 11:52:32 »

Благодаря за мненията! И не очаквам вие да ми отоворите, а и съм предприела необходимите действия. По -скоро го правя за да се поуспокоя и да обменя опит, това е. Нова съм това и тепърва добивам своя. Благодаря отново, ще се зарадвам и на други мнения, ако има такива. smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: май 12, 2015, 13:45:47 »

при четири седмици закъснение вече си в 8 седмица и чертите трябва да са много ярки.странно защо лекарката не ти е пуснала кръвен тест. При такова закъснение и пулс трябва да се види. От моя опит преди около 4 години имах подобно преживяване и така и не се разбра дали не е могло да се имплантиране или нещо друго. Тогава и на 55 ден ми показваше бледа черта.Имах повишено ЧХГ , което нарастваше, не се удвояваше.  лекар със сигурност трябва да те види. АЗ приемах утрогестан, за да се изчисти лигавицата добре.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: май 12, 2015, 15:44:17 »

Зависи, с тази неясна овулация, може просто късно да са се случили нещата и затова да са бледи черите  Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: май 12, 2015, 15:58:52 »

Може и така да е. Ама първия път е правила тестове нс две седмици закъснение, после на 4 седмици.  Мен ми е интересно гинекологът като е отишла с 3 седмици закъснение, защо не я е прегледАл? Дано да е бременна , чудеса стават.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: май 13, 2015, 09:18:31 »

кви са тия доктори, дето знаят, че жената има отклонение в репродуктивния цикъл и се опитва да забременее и няма да й предложат поне едно просто проследване на овулация, за да не се чуди, кое как и защо се е случило .. според мен трябва някой кадърен, който да провери дали не става дума за извънматочна бременност /още повече, че за 2 седмици разлика между правенето на уринарните тестове, разбирам, че насищането на тестовата черта, е минимално/, да проследи лигавицата на матката, която може да бъде показателна за случващото се и ако в случая става дума примерно за биохимична бременност да изпише съответните лекарства ..
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: май 13, 2015, 10:25:10 »

Кръвен тест, след два дни отново кръвен тест, в същото време да се отиде и на  свестен гинеколог който да я погледне и с ехограф.
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines