Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:23:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 444734 пъти)
 
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: януари 24, 2014, 12:35:10 »

благодаря ви момичета за съветите и подкрепата, просто мн силно го искам и това ще е  най-хубавото нещо, което може да ми се случи в последно време... sad
Активен
Maksiraq
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #436 -: февруари 26, 2014, 14:35:10 »

Здравейте,  овулацията ми беше около 5 а ние бебеправихме но 8-ми и 12-ти така че не съм си и мислила че нещо може да е станало. Трябваше да ми дойде на 19-ти и ми закъснява вече седмица. В последните месеци цикъла ми е редовен. Днес правих тест и беше отрицателен и много се разочаровах. Далил по някаква случайност теста можи да не е отчел правилно? Нямам други симптоми освен много напрегнати гърди и базална температура 37.0 вчера и 36.7 днес.  Ще бъда на преглед в началото на следващия месец.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #437 -: февруари 26, 2014, 15:00:04 »

Maksiraq пусни си кръвен тест за да си сигурна, във всяка лаборатория го правят ( цибалаб, рамус итн) по тези симптоми и отрицателен тест не можем нищо да ти кажем, стискам палци да е позитивен smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: февруари 26, 2014, 15:31:17 »

Щом БТ намалява най-вероятно ще ти дойде тези дни. От колко месеца опитвате, ако е от един, често се наблюдава промяна в продължителността на МЦ-подраняване и закъснение.
Активен
Maksiraq
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #439 -: февруари 26, 2014, 16:41:14 »

От половин година вече опитваме. Дано поне скоро да ми дойде за да започна цялата процедура на следене и измерване отново .
Активен
moon_orchid
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #440 -: юли 10, 2014, 11:21:19 »

Здравейте!  butterfly
Бих искала да попитам някоя от вас имала ли подобен реултат на тест за бременност. Става въпрос за появяването на втора едва забележима линийка ,която сякаш прозира и стои като очертание на мястото,където трябва да е втората черта. На мен ми се случи с два поредни теста - вчера и днес (днес беше със сутрешна урина). И на двата след малко зуум се вижда очертанието. Не знам доколко ще се види заснетото на снимката, но ако и някой друг я вижда или се е сблъсквал с подобен проблем ,бих се радвала да чуя мнение.  http://prikachi.com/images.php?images/449/7459449m.jpg   http://prikachi.com/images.php?images/380/7459380b.jpg
P.S  С нередовна менструация съм, откакто започнахме опитите. Средно ми идва на 36 ден. Последен МЦ 01.06.2014 , т.е сега вече е 40 ден от последен МЦ.
Благодаря предварително!
« Последна редакция: юли 10, 2014, 11:22:58 от moon_orchid » Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: юли 10, 2014, 12:02:08 »

Муун, да ти кажа, честно, аз поне на снимките не успявам да видя очертанията, но бих те посъветвала да си направиш кръвен тест или да направиш отново уринен след два-три дни. Кръвният веднага ще покаже има ли бременност или не. Иначе-и на мен първият ми положителен тест за бременност беше с едва забележима втора черта, но бременност имаше, след няколко дни направих втори уринен и вече имаше наситена втора чертичка. Успех!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: юли 10, 2014, 12:21:21 »

И при мен бременността се отчете с бледа черта, но веднага си направих кръвен тест за да съм сигурна. Препоръчвам ти и ти да направиш!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: юли 10, 2014, 12:51:24 »

Муун, аз също нищо не виждам, но е възможно или наистина да няма, или да е бледа и от компа да не успявам да я видя.
При мен, втората чертичка също беше мнооого бледа, но се забелязваше. Отначало обаче мислех, че я виждам заради силното си желание. Когато половинката потвърди, че се вижда, беше ясно.
Не съм правила кръвен тест. Въпросните 2-3 теста, които си направих на този ден, бяха в деня, когато очаквах да ми дойде, тоест преди закъснение.
Но след ден вече си личеше повече, след това още повече...
Може би на този етап е достатъчно да изчакаш още ден и да си направиш нов.
Късмет! good
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #444 -: юли 10, 2014, 13:18:55 »

И аз също не виждам чертичка най-добре е кръвен тест наистина,а иначе много пъти излиза отр а има бременност,при мен лично излезе наситена черта веднага докато капна урината .Успех и не го мисли постоянно,ще стане
Активен
moon_orchid
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #445 -: юли 10, 2014, 14:54:10 »

Здравейте! smile Благодаря ви,че се включихте с мнение. Аз днес си записах час при АГ и с притеснение отидох на преглед. Тази жена се оказа меко казано отвратителна като отношение лекар към пациент. Бях там може би 5 минути след записания час и се запътих към кабинета й, чиято врата беше широко отворена. Почука леко и учтиво и поздравих, а тя се нахвърли върху мен като животно. Как съм била толкова стриктна ,че да отида точно на часа...какво толкова спешно имало,че съм я занимавала докато си преглеждала изследванията. Аз принципно съм супер емоционален човек и не съм свикнала на такова агресивно отношение. Почувствах се като натрапник. А всъщност бях отишла да проверя какво е здравословното ми съсътояние, не съм сторила нищо лошо. После ме претупа набързо, гледа ме на коремен ехограф. Каза ми ,че съм имала поликистозни яйчници и множество малки кистички и че виждала някакво образувание в матката около 3 мм ,което не можело да се ангажира,че било бременност. И ако е бременност е прекалено ранна. Нито ми предписа някакво лечение, нито ме посъветва за някакви изследвания. Само си спомням вече на изпроводяк ми каза да съм си купила фолиева киселина ,която ми е по джоба и да почна да я пия. Както и да повторя теста утре сутринта и да отида пак на 26-ти юли да се видяло по-добре и да се реши "ако ще съм искала да го раждам". Викам е как да не го искам - вече към 10 месеца се опитваме.  Единственото,което знам е, че няма да се върна там....
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: юли 10, 2014, 15:09:06 »

Отврат! Съжалявам за това, което си преживяла...

Сега се успокой, и след ден-два си направи тест. Ако пак не е ясна чертата, отиди при друг АГ и всичко ще се оправи.

Активен
moon_orchid
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #447 -: юли 10, 2014, 15:28:20 »

Отврат! Съжалявам за това, което си преживяла...

Сега се успокой, и след ден-два си направи тест. Ако пак не е ясна чертата, отиди при друг АГ и всичко ще се оправи.



sunray, благодаря миличка.   give_rose Ще послушам съвета ти. И най-лошото е,че точно като излизах от кабинета всички бяха заети -милото имал много работа, не можел сега да говори, една приятелка ,с която много си споделях ме отряза за кафе - да съм и звъннела другата седмица. И влязох в аптеката, от която си взимам тестове и тя - женицата знае опитите ни, та  с нея си поговорих. В такъв момент е много кофти като нямаш с кой да споделиш.  cray
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #448 -: юли 10, 2014, 17:14:50 »

moon_orchid наистина съжлявам за отношението което си получила, нито един човек не заслужава такова отношение.

Първо на коремен ехограф не знам как въобще е видяла и кистички и някакво образуване. За да ти е спокойно и да знаеш какво точно се случва с теб иди утре сутрин в най-блиската лаборатория ( ако си от София в Цибалаб, Рамус, Кандиларов) и си пусни ЧХГ излиза за няколко часа резултата, струва около 20-25 лева и е на 100% верен. То ще покаже дали има нещо или не, вместо да се тестваш с тестчета през ден. След това ако има ще си потърсиш добър лекар, ако няма бременност си запиши час в най-блиската репродуктивна клиника. 10 месеца + нерердовен цикъл си за лечение

Успех!
Активен
moon_orchid
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #449 -: август 21, 2014, 21:32:15 »

Здравейте отново, милички!  heart
Бих искала да споделя с вас теста, който направих днес следобяд на 39-ти ден от последен МЦ (при положение,че ми е нередовен смятам грубо,че не ми се води закъснение) http://prikachi.com/images.php?images/107/7553107y.jpg . Аз ли си въобразявам?  shok Заредих се с два и мисля другия да направя с първа урина утре. Вие виждате ли нещо?
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines