Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:20:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 445843 пъти)
 
cleopatra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #315 -: декември 03, 2009, 08:20:27 »

Много ви благодаря момичета smile Направо сте невероятни Good luck Толкова много надежда ми вдъхнахте chee Надявам се наистина всичко да е наред. Дано на утрешния преглед да се види нещо-поне точица в матката, да съм спокойна, че поне е вътрематочна бременност, пък за пулса пак ще посетя докторката Wink Тук в провинцията е трудно да се намери доктор с вагинален ехограх, пък и аз си имам вече докторка, която ме лекуваше, много е добра и мисля да си остана при нея чак до раждането на бебо, та и след това smile Е вярно, малко е остаряла техниката, но все пак се надявам, че нещо ще се види smile Щото мъжото докъто не види не вярва pardon , е то и аз като го видя вече ще съм по-сигурна smile Стискайте палци за утре, пък като се върна ще докладвам какво е положението smile
Активен
cleopatra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #316 -: декември 04, 2009, 12:59:57 »

Здравейте мили момичета smile Днес съм много щастлива да ви съобщя, че видяме сакчето в матката yahoo Вярвайте, че в навечерието на коледа стават чудеса Bravo Защото на мен точно това ми се случи- едно голямо чудо yahoo На всички мамчета пожелавам леко бременеене и сладки бебоци на финала smile
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #317 -: декември 04, 2009, 13:02:11 »

Честито Клеопатра! :bravo:Казах ли ти че всичко ще е наред! yahoo
А какво стана с претесненията  ти относно роничката?Казаха ли ти?Прегледаха ли те?
Хайде сега се отпусн и се наслади на радоста! give_rose
Активен
cleopatra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #318 -: декември 04, 2009, 18:10:16 »

Благодаря ти за пожеланията Рубин smile Относно проблемите ми попитах докторката и тя каза, че няма проблем за бебето danceg, а било проблем за забременяването pardon , а аз по някакво чудо забременях и сега съм мнооооого щастлива yahoo. Другата седмица ще отида пак вече да потвърди официално бременност и да пуснем изследванията smile И на теб пожелавам много лека бременност, после леко раждане и сладко бебче на финала baby_boy Има ли тема вече за бебета августчета 2010, където да се  включа? И пиши от време на време как си Good luck
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: декември 04, 2009, 18:16:17 »

клеопатра, май все още няма такава тема. Но можеш да се запишеш в Бъдещи мами 4 http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,23152.195.html, за да можем всички да ти честитим без да разводняваме тази тема.
Активен
dance
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #320 -: април 21, 2010, 13:29:05 »

Здравейте, искам да Ви попитам понеже вчера си правих тест за бременност и беше положителен след това ходих да се посъветвам с лекарката ми и тя кажа че най-рано след две седмици може да се потвърди или да се отхвърли варианта дали съм бременна или не, обаче на мен ми закъснява вече 8 дена, а по принцип на мен винаги ми идва или точно на датата или няколко дни по-рано и никога по-късно дали има вариант да съм бременна или не? Благодаря Ви.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: април 21, 2010, 14:29:42 »

dance, най-вероятно си бременна, а док е имала предвид да се установи дали бременността е в матката или извънматочна. А ако втората чертичка е била и наситена (предвид 8-те дни закъснение) почти сигурно е, че си бременна. После се прави преглед, за да се установи бременност in utero (вътрематочна).
Активен
dance
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #322 -: април 21, 2010, 14:33:50 »

gostenka_82, мога да кажа, че чертичката се появи няма и минута след като направих теста и беше на цвят толкова ярка, колкото и контролната чертичка.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: април 21, 2010, 14:39:33 »

Ами  значи си бременна, най-вероятно си е маточна бременноста, т.к. при извънматочната нивото на бета ЧХГ (хормонът, който чрез кръвно изследване и в уринните тестове показва наличие или не на бременност) е сдоста по-ниски стойности и в повечето случаи на уринните тестове чертичките са бледи. Отиди на доктор, когато са ти казали, ще ти потвърдят и ще ти дадат удостоверение, че си бременна.
Активен
gardenofeva
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #324 -: февруари 28, 2011, 00:42:46 »

Здравейте , преди 2 дни си направих тест за бременност , оказа се положителен . Закъснява ми с 1 седмица , но нямам абсолютно никакви признаци на бременност ! Дали сам бременна ?
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: февруари 28, 2011, 08:31:56 »

Ами бременноста не е задължително да има признаци,но теста си е тест.Според мен си бременна.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #326 -: март 01, 2011, 11:17:29 »

Съвсем нормално е да няма кой знае какви признаци в самото начало на бременността. Аз също нямах никакви, когато направих положителен тест.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: март 01, 2011, 15:51:28 »

Реших и аз да споделя опита си  с тестове Престо от преди няколко дни.Предполагам повечето поне знаете че са по два и за това си ги взех , че ако излезе положителен да има да повторя , за да съм сигурна.След като го направих обаче излезе дефектен освен контролната лента ми се появи някакъва друга перпендиколярна на нея.След това реших да направя и другия , а на него дори не ми изкара контролната чертичка а само такава перпендиколярна.Такъв карък съм че няма на къде повече , след което си взех най обикновен тест лентичка, той вече показа отрицателен и излезе прав ,защото въпреки закъснението лелката не ме подмина. :)Искам да кажа с поста че тестовете не са особено верни винаги ,защото имам приятелка която доста късно и отчете че има бременност и то с доста бледа чертичка и всякакви такива случаи.Но веднъж покаже ли двете чертички , няма мърдане  pqz smile
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: март 08, 2011, 10:49:55 »

plamak_ на мен лично винаги са ми показвали точно и никога не съм попадала на дефектен. аз  PREGQ ги видях на шуарчек пожелавам ти и ти съвсем скоро да ги видиш  pqz
Активен
mariaangelova84
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #329 -: март 09, 2011, 17:52:38 »

Когато си купих теста ми закъсняваше с 3-4 дни, направих си го и излезе положителен (беше шуарчек), по-късно когато отидах на лекар, потвърдиха резултата, теста излезе верен. smile
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines