Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 08:48:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 445341 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 28, 2007, 13:58:37 »

Наталка не ме питай как съм се овладяла да не ви кажа give_rose
ама да знаете какви хубави ярки черти излязоха yahoo
и въпреки това не повярвах и след 20мин  още един тест направих и той PREGQ
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 30, 2008, 11:03:06 »

На 13.12 (фатална дата) аз разбрах, че съм бременна!  yahoo PREGQ pqz
Теста ми беше с толкова ясни две черти, че не можех да се усъмня в него, а и си го направих на десетия ден от закъснението, защото бях сигурна  pleasantry че не съм бременна!  tease
« Последна редакция: януари 30, 2008, 11:06:09 от maria_lakova » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 11, 2008, 10:44:28 »

Момичета съжалявам ако поста ми не е за тук, но искам да ви попитам колко дни след половия акт теста може да отчете бременност? И кога усетихте  първите признаци?
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 11, 2008, 12:46:55 »

аз знам че за да отчете вярно теста трябва да се направи поне 7 дни след забременяването,а пък на тестовете пише на първия ден след закъснението.
аз лично когато забременях не можах да издържа докато доиде време за цикъла и си направих тест преди това които беше отрицателен а като ми закъсня няколко дни и си наоравих повторен беше положителен така че те съветвам да имаш малко търпение за да е верен резултата
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 11, 2008, 12:51:59 »

Знам, че трябва да имам търпение, но тази наеизвестност така ме измъчва.  blush Въпреки, че няма много смисъл да си правя след като няма да отчете нищо толкова рано.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 11, 2008, 14:13:54 »

Аз пък не успях да си направя тест,защото не разбрах че съм бременна.Имах такива болки ,че по-скоро си мислех че имам киста или нещо такова.И чак като отидохме до доки той каза че съм pqz и че чакаме Baby .иначе по-рано когато се опитвахме да правим бебе,веднъж ми беше закъсняло и си направих тест,но уви sad нямаше  PREGQ
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 11, 2008, 14:16:39 »

Аз от вчера чувствам много странна тежест в десния яйчник... едно такова като трептене...по принцип по мои изчисления овулацията ми трябваше да е днес, обаче работата я свършихме на 09...
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 11, 2008, 14:19:13 »

Аз от вчера чувствам много странна тежест в десния яйчник... едно такова като трептене...по принцип по мои изчисления овулацията ми трябваше да е днес, обаче работата я свършихме на 09...

това значи преди два дни........по принцип на тестовете пишат,че и на следващия ден след оплождане могат да ти покажат положителен резултат,ама......... nea Аз лично бих отишла да си купя и да си го направя още днес,просто нямаше да издържа pardon а за по сигурно щях да го повторя след 3-4- дни good да ни държиш в течение.........
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 11, 2008, 14:20:24 »

Аз от вчера чувствам много странна тежест в десния яйчник... едно такова като трептене...по принцип по мои изчисления овулацията ми трябваше да е днес, обаче работата я свършихме на 09...
Zahira,миличка мисля че е много рано да разбереш,ако работата сте я свършили на 9 pardon но пък и аз не съм много компетентна,но при мен работа си я бяхме свършили някъде между 16.12-20.12 и имах болки чак около 11.01. и на 14.01 разбрахме за Бебчо girl_wink  но пък Сиска казва,че може и да покаже,но след 4-5 дена според мен ще е най-добре да пробваш с теста
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 11, 2008, 14:20:38 »

Аз от вчера чувствам много странна тежест в десния яйчник... едно такова като трептене...по принцип по мои изчисления овулацията ми трябваше да е днес, обаче работата я свършихме на 09...
Според мен е прекалено рано да имаш някакви признаци, но със сигурност е прекалено рано за тест - няма да отчете нищо! Дори и на лекар да идеш, пак няма да отчете евентуално наличие на бременност!  pardon
За съжаление ще трябва да почакаш датата на цикъла най-рано за тест, а дори е по-добре да изчакаш да ти закъснее, не само за по-голяма точност, а и да няма разочарование от една чертичка!  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 11, 2008, 18:13:05 »

няма как да отчете защото и да има оплождане яйцеклетката все още даже не се имплантирала *THUMBS*така че нито тест нито доктор може да каже!доки няма как да види дали тя се движи по тръбите защото в момента това прави ако сте 'свършили работата" blum изчакай и не си внушавай така нищо не се печели!!аз лично ти пожелавам да има бебоче  give_rose и стискам палци дръж ни в течение както е казала сисето Wink
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 12, 2008, 19:04:00 »

Благодаря Ви момичета. Вече си взех тест, но още не съм го направила тъй като и аз смятам, че няма да отчете нищо. Ще ви държа в течение.
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 13, 2008, 09:32:24 »

имаш тест в себе си и още не си го направила Oh my ... това направо е геройство аз със сигурност нямаше да издържа blush.като имаш резултати пиши Computer
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 13, 2008, 09:49:05 »

И да го направя нищо няма да излезе на този етап. Няма смисъл. Ще изчакам до 24/25 когато по принцип трябва да ми дойде. Не знам дали си внушавам, но май е станала работата. Така усещам просто... blush
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 13, 2008, 15:07:35 »

ако не се лъжа теста на Шуърчек отчита около 2 дни след зачеването
Zahira направо тис е чудя как още не си го направила Girl_hide
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines