Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 17:05:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 445735 пъти)
 
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #180 -: юни 25, 2009, 16:06:04 »

В момента на пазара има един тест,за мен нов,Престо. По два са в опаковка. Първия се прави 5 дена след евентуалното забременяване, втория на първия ден от закъснението. Поне така е по указание. Това ми направи впечатление,че може да се прави 5 дена след секса,а и така пише-За ранна диагностика.Левче по скъп от Шуър чек.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юни 25, 2009, 16:09:27 »

Agent T, на мен момичетата тук ми бяха препоръчали точно Престо  - дават го за ранна диагностика, че 5-7 дни след евентуалното оплождане отчита.

Но не мога да ти кажа, дали наистина е така, защото аз го правих 3-4 дни след закъснение и втората черта беше бледа, не знам ако го бях направила преди това как щеше да е.

Според мен е индивидуално, защото нивото на ЧХГ (хормонът, който отчитат тестовете) расте с различни темпове при различните жени и ако при теб отчете преди закъснението, не значи, че и при друг ще стане така.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юни 25, 2009, 16:12:22 »

Аз правих шуълчек в деня в който трябваше да ми дойде и показа втора ясна черта.След 5 дни направих престо и показа втора бледа черта,не знам в деня дали щеше да покаже.Според мен шуълчек са си най-добри
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юни 25, 2009, 16:21:25 »

Благодаря на всички, страшно сте бързи и мили...
аз всъщност го направих преди 5 мин и е отрицателен.....за жалост.
...трябва да ми дойде след около 4 дни по принцип.
..но като се има предвид, че моя цикъл си идва когато иска...
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юни 25, 2009, 16:27:05 »

Да кажа и аз. Аз не знам кога точно направих теста защото изобщо не знаех на коя дата трябваше да ми дойде. Закъсняло ли ми беше, не беше ли - нямам идея. Направих си тест защото беше започнало да ми става лошо от цигарите и се усъмних. Направих си един тест Престо в късните следобедни часове и имаше доста ясно изразена черта. На следващата сутрин с първа урина направих Шуър чек и той беше с мнооого по-бледа черта от Престото. Затова при мен явно Престо беше по-чувствителен от Шуър чек, но при други момичета не е така. Явно е относително...
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юли 01, 2009, 13:23:52 »

Аз съм си правила само шуър чек, на 5 ден закъснение си ми показа чисто отрицателен тест, и аз изобщо спрях да го мисля, но след още 5 дена не посещение на гостенката, си направих пак и този път чертата беше супер ярка, много странно и страшно се изненадох. Всъщност то се оказа че е нормално зависи от цикъла и т.н, но за мен си беше изненада особено след този така явен отрицателен първоначален тест.
Активен
malkata_1987
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #186 -: юли 03, 2009, 08:19:09 »

здравейте!  Girl_hide закаснява ми с 7 дена,направих тест преди 3-4 дена но отрицателен,днес пак ще си направя.Болят ме яйчниците,но не и гърдите.Не са подути ,ами май към смаляване отиват.Много странно  Oh my ....За първи път ми се случва такова нещо.Има ли бебе няма ли...никой не знае.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юли 03, 2009, 10:01:41 »

Искрено ти желая две чертички smile Не забравяй да пишеш и да се похвалиш с резултата!
Активен
MiniCooper
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #188 -: юли 03, 2009, 22:40:51 »

Здравейте, нова съм във форума и мисля, че намерих най-точната тема, за да задам въпросът си! Закъснява ми вече една седмица, но днес си направих тест sure Check, който се оказа отрицателен. Аз обаче не искам да повярвам, че не ми се е случило все още... Чета за различните ранни симптоми на бременността и имам някои от тях - ходя да пишкам през половин час, при положение, че преди това ходех по 2-3 максимум на ден, дори на годеника ми му направи впечатление колко често ходя да пишкам; отвреме на време ми се вие свят и няколко пъти ми се е гадило, но не е било само сутрин. По отношение на миризмата - напоследък усещам като че ли по-силно миризмите, Не знам дали си въобразявам, но адски много искам да съм бременна и мисля, че е настъпил момента за това, и при положение, че вече 7 дни ми закъснява - нещо, което не ми се е случвало преди, въпросът ми е - може ли да се вярва на теста за бременност на сто процента. Напоследък съм постоянно изтощена, не ми се ходи никъде навън и постоянно искам да съм си вкъщи, настроението ми е изключително променливо и както в един момент съм много щастлива, в следващия съм страшно ядосана или тъжна и понякога не мога да си обясня защо.
Днес се разочаровах страшно много, когато видях, че тестът е отрицателен! Възможно ли е да е грешен, ще си направя още един, но ме е страх, че отново ще бъде отрицателен.
Предварително ви благодаря за отговорите smile smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юли 03, 2009, 23:13:13 »

 Welcome MiniCooper !

Понякога тези симптоми могат да се дължат на самовнушение в следствие на силното ти желание да си вече бременна.
Понякога има фалшива бременност - т.е. въпреки че са налице всички симптоми, не си бременна. Случва се рядко.
Понякога тестовете за бременност могат да сгрешат. Но след 7-дневно закъснение - едва ли се случва често*crazy*

Най-сигурният начин е не да повтаряш теста, за да не се разочароваш пак, а да си направиш кръвен тест - повишеното ниво на ЧХГ може да не бъде отчетено от уринен тест, но кръвният няма начин да не го направи. Аз на твое място още утре ще отида до някоя лаборатория, за да знам какво става.
Успехи чакаме да споделиш!
Активен
MiniCooper
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #190 -: юли 03, 2009, 23:38:10 »

Благодаря за бързия отговор и за съвета, ще те послушам smile
Колкото до самовнушаването - много съм съгласна с теб, но все си мисля, че не си внушавам за тези симптоми. Всъщност допреди три дни, изобщо не съм се и сещала, че  мога да бъда бременна, докато просто не установих, че ми закъснява повече отколкото обикновено, а всички останали неща отдавах на умората от работа, тъй като съм журналист и сега е страхотна лудница около тези избори.
и поради тази причина си мислех, че променливото ми отношение и постоянната умора са от работата, което си е напълно нормално smile
Та, както казах, ще послушам съвета ти и след това ще споделя smile
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юли 04, 2009, 08:23:40 »

MiniCooper, на мен теста за бременност ми отчете такава на деветия ден от закъснението, като преди това два шуър чека ми бяха отрицателни. Знам, че работата ти е много натоварена, защото аз работя същото, но ще ти дам един съвет. Работа има постоянно, а избори ще има само след две години, но в днешно време виждаш колко зачестяват спонтанните аборти и колко по-трудно от преди се появяват бебета. Аз имам два спонтанни аборта, точно защото поставях работата си на първо място и си казвах, че всичко ще е наред. Така, че късмет и дано скоро видиш двете чертички.

Подкрепям Кикси в това, че не е хубаво да се самонавива човек и да си внушава симптомите. И след това да изпитва разочарование. Честото ходене до тоалетна не се дължи само на бременност, може да си развила цистит. Така, че в понеделник в една лаборатория за кръвен тест за бременност и изследване на урината ако преди това вече не си потвърдила с тест. good
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юли 04, 2009, 11:42:35 »

Аз тези дни с надежда направих два теста с sure Check, и за мое най-голямо разочарование са отрицателни. И вече със сигурност усещам, че лелката ще се появи до ден-два. Усещам си корема подут, а гърдите са напрегнати, но за първи път не ми нарастнаха както обикновено. Търсих да си купя и Престо, но не мога да го открия. Изглежда в по-малките аптеки предлагат само sure Check и лентички.
Активен
MiniCooper
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #193 -: юли 04, 2009, 12:04:34 »

Дамм, и аз не мога да намеря Престо.  nea Тази сутрин си направих отново тест, ама и той отрицателен. Ако в понеделник не успея да си направя кръвни изследвания - ще чакам още преди да си направя пак тест, защото нито чувствам, че ми идва, нито нищо... Остава си главоболието, умората и постоянното пишкане. хаххаа, накрая каквото стане - стане smile
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юли 04, 2009, 12:16:20 »

Аз също съм с главоболие непрекъснато, което отдавам на жегата. А отделно и ме избиха пъпки, които така и не ми минават. Ще чакам, не искам да се надявам напразно и да си мисля, че теста греши.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines