Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 12:47:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашите слънчеви деца -родени 07-12.2013  (Прочетена 41300 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #15 -: юни 02, 2014, 10:27:58 »

Ние бяхме на консултация на 26-ти и мерките ни на 7 месеца са като за 10-месечно бебе LAUGHTER 73 см и 9,250 кг Този път е наддала малко на кг и видимо гънките по крачетата й се изпъват
Малката вече яде и безмлечна каша, като слагам кърма. Яде и плодови пюрета, че нещо още стомахът й не може да свикне и имаме проблеми с пълните памперси. режимът го оправихме горе-долу smile
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 02, 2014, 11:00:25 »

Здравейте и от нас момичета smile

Влизам да ви почерпя, че вече сме на 8 месеца и от вчера Теодор е християнин:) Празника беше прекрасен, той беше истински мъж, не плака, а само се смя smile Отпразнувахме го подобаващо до сутринта smile Щом са готови снимките ще ви ги покажа smile

* bonboni (Mobile).jpg (23.5 KB - свалено 449 пъти.)
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 02, 2014, 11:39:30 »

Хайде и ние да се отчетем след консултацията миналата седмица. Тежим 7.800 кг. и сме дълги 67 см. Преболедувахме един бронхит, но сега сме добре. Вече хапваме попарка и така имаме цели 3 заместени хранения. Едно от любимите занимания на Дани е да щъка с проходилката. Барника на всички достъпни места girl_impossible Да се похваля и от днес, че си имаме първото зъбче. Спа си непробудно цяла нощ и не е вдигал температура. Надявам се и другите да излязат толкова безболезнено Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #18 -: юни 04, 2014, 09:44:34 »

И аз влизам да се похваля - имаме първо зъбче yahoo В понеделник прозираше цял ден, а вчера вече изби! Не сме имали проблем с никненето (температури, хрема и тн), просто малко промрънкваше нощем. Но за сметка на това от вчера е такова очарование - усмихва се постоянно и се шегуваме, че така казва "Вижте ми зъбчето"
Али, за любопитството ми е познато. Мария иска всичко да види (и навре в уста) и чак извива глава, заема странни пози, ако нещо избяга от полезрението look
Перличка, честито ви християнче! Ще чакаме снимки danceg
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 05, 2014, 11:44:08 »

Наспамвам навсякъде https://www.facebook.com/events/744328748923442/?notif_t=plan_edited

Това е страница за протеста, който организираме след нелепата смърт на едно малко дете.Мисля че всеки родител трябва да помисли, че може да промени нещо и да се помъчим, това са нашите деца!
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 06, 2014, 16:08:43 »

Здравейте на всички,аз с малко закъснение се включвам в темичката,но чак днес ми просветна,да вляза тук smile
Аз съм майка на един малък мъж Владимир,който родих на 23.11.2013 година.Вече сме на 6 месеца и половина и тежим 9250кг./70см.Захранени сме малко преди 6-я месец и за обяд вече ядем зеленчукови пюрета,а за следобяд плодови пюрета и каши smile
С интерес ще следя хубавата тема smile
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 07, 2014, 09:32:54 »

Е, и аз малко да попиша в темичката.Днес ставаме на цели 11 месеца.Другата седмица ще я водим на консултация.Юлето прави опити да се задържа сама права,мен много ме е страх да я гледам,понеже като се пусне постои малко и пуф долу.Старая се да не се вайкам,че да не я стресна.Аз почнах работа и майка ми я гледа.Ината е и то доста,ама то май си е от зодията хахаха.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 01, 2014, 17:11:01 »

Гледам доста ни е позамряла темичката, но се надявам, че всички набори са добре. Хайде мами минавайте на месечен отчет Wink Дани вече си има 2 зъбчета и упорито перфорира всичко, което докопа, включително и любопитната си майка. Ама аз съм си виновна, че все му човъркам из устето за нови зъбки. Голям е любопитко и обича да е навън. Ако от сутрин до вечер скитосваме, той е най- кроткото бебе на света  girl_in_love Като цяло не мога да се оплача за нищо от него. Яде всичко и по- много, пие много вода/отдавам го на жегите/, ака в гърне, спи цяла нощ без да се буди  и най- важното за мен - здравичък е. Напоследък се заиграва по- много време с играчките си. Седи стабилно седнал и го оставям сам, та така успявам и да свърша нещо.

 Ето как задълбочено си играе heart

Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 02, 2014, 11:36:06 »

Ето ни и нас smile Вече сме на 9 месеца.Теодор, вече е почти готов да ходи сам, много е стабилен, и само това иска да прави. Ходихме на ортопед и той ни даде зелена светлина. От месец ядем кухня и съм много доволна. Спинка си цяла нощ, а през деня два пъти по 1-2 часа smile Изправя се сам, на всичко което се допре. Къпем се в басейна. Ходихме за няколко дни на планина и много му хареса. Живот и здраве края на август на моренце:) 

Ето го тук с тати на кръщенето smile https://www.facebook.com/photo.php?fbid=796420400377142&set=a.512738595411992.119451.100000275676515&type=1&theater

А тук сме с братовчеда и добро приятелче, пак на кръщенето smile https://www.facebook.com/photo.php?fbid=790961387589710&set=a.320027541349766.81349.100000275676515&type=1&theater
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 03, 2014, 17:26:29 »

Момичета минавам набързо да ви се похваля,че Юлето днес се пусна да ходи сама.Все още не е стабилна,но  важното е че се престраши и сега щъка навсякъде,пада,става и се смее.Аз гледам да не ахкам,за да не я стресна.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 03, 2014, 23:13:22 »

Хехе, кротички дечица си имате вие Wink Ради, честити ви ходещи крачета! heart
А вкъщи винаги е забавно tease Винаги има собствено мнение за всичко, аз съм неговите крака и като го нося ме управлява като робот накъдето иска да ходим хаха girl_wink Най-много му харесва да сме в неговата стая - разглежда я винаги с голям интерес! С храненето знаете вече, че си има предпочитания - веднъж харесва нещо, но следващият път вече не го иска tease Не ме питайте коя му е любимата храна, защото не знам хихи girl_wink Също така сам решава кога иска да е в бънджито Wink Пълзенето не му се нрави - прави всички движения за пълзене, но поотделно blum Много му харесва да стои прав - разбира, че е изправен и си гледа крачетата много е смешен хихи. Много е любвеобилен и обича да ни милва по лицето и да протяга ръчички и да слага главичка на раменете ни с баща му heart Схваща всичко бързо, но трябва специален подход (което е характерно за зодията му Wink ) На 8 месеца Дани е едно лъчезарно, усмихнато и любопитно дете. Има страшно заразителен смях! Имат си игрички с татко си и всяка вечер вкъщи пада голям смях и е такава отмора и за мен и за баща му след тежък работен ден! heart Няма по-прекрасно нещо от звънтящ детски смях вкъщи heart heart heart
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 04, 2014, 12:17:14 »

Здравейте от нас.Влизам да изкажа радостта си, че на 11 месеца и 3 дни, Теодор си има ходещи крачета smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 24, 2014, 07:43:36 »

Браво на Теди!Да ходи само напред и нагоре!
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines