Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:51:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фирма за украса?  (Прочетена 88156 пъти)
 
mugghetto
Регистриран

Публикации: 1


« -: април 27, 2006, 08:42:31 »

Здравейте!
Да имате опит с фирми за украса? От ресторанта (Дипл. клуб в Горна баня ни казаха), че работят с фирма, която за 450 лв. ще осигури калъфи за столовете от бял сатен, арки и цветя за влизането (там ще е церемонията по подписването), но не се включвала украса на масите за гостите... Искаше ми се обаче и те да са украсени, както и да има още някакви саксии или по-скоро стойки с цветя, иначе то е навън, в градина, и ми е малко голо....
Да знаете фирма, която прави по-цялостна украса и сте доволни от нея? И колко ли ще струва?
Благодаря!
Активен
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« Отговор #1 -: април 27, 2006, 10:48:32 »

От ресторанта в който ние ще бъдем ни предложиха същото нещо,но доста по-скъпо/1000 лв./.Ние естествено им отказахме.Моята свекърва се зае с тази подробнос и до колкото знам е наела фирма за много по-ниска цена,но за съжеление не знам подробности. pleasantry
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #2 -: април 27, 2006, 14:13:01 »

 shok Е нямам думи ... с тея пари пожеш втора сватба да направиш  beating aggressive
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #3 -: април 27, 2006, 14:49:30 »

Моля ви, споделете координатите на такива фирми за украси, които сте намерили. При мен сватбения агент ще украсява - Ники от Приказен ден - тя има много усет за красивото и т.н., но ми се иска да имам база за сравнение като цени и т.н.
« Последна редакция: април 03, 2007, 12:27:20 от maria_lakova » Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 11, 2006, 11:22:26 »

нашият ресторант беше Александър на Позитано 20 , бившият Апогей. Там тавана е с цветни воали навсякъде има цветя и не беше нужна украса затов аизползвахме само 102 балона . Направиха ни арка за масата на младоженците и родителите и на всяка маса сложихме балони с хелий ,най хубавото беше , че си избрахме балони на който бяха напечатани младоженци и беше много оригинално и нежно! Украсата бее интериора на ресторанта цветята на ресторанта и използвахме цветята от съвета за украс аи без тов абяха много good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 02, 2006, 12:02:04 »

При нас масата ни беше хубаво направена, с един прекрасен свещник, после ние добавихме моя букет и се получи добре, не натрупано, но хубаво!!!
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #6 -: октомври 20, 2006, 13:09:24 »

На мен ми препоръчаха от няколко места (мои приятели и познати) една фирма, която с/у 100-150 лв. украсява изцяло с арки, цветя, декоративни свещници, покривки за столове и т.н. На мен още ми е рано, но все се каня да им звънна..... Ако някой иска давам телефони. Точно може да си каже наблюденията. Blush
Активен
alokazia
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #7 -: октомври 20, 2006, 22:50:45 »

Коя е тази фирма ще ни споделиш ли и за кой град се отнася??? любов заедно
Активен
Petra
Новак
*
Публикации: 13


Поспредствеността е грях.


« Отговор #8 -: октомври 21, 2006, 20:16:22 »

И вен горещо ме интересува, за коя фирма става въпрос biggrin
От София съм. give_rose
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #9 -: октомври 23, 2006, 14:00:08 »

Момичета, ще се опитам да взема някакъв телефон и ще ви пиша на лични. Не искам съфорумките да се сърдят. Такива са правилата!
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #10 -: октомври 23, 2006, 21:41:53 »

Петра, изпратила съм ти на лични един GSM. Само това намерих....Кажи като провериш за какво става въпрос. good give_rose
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #11 -: ноември 20, 2006, 09:16:56 »

Finddessy, моля те кажи какво точно ползва и ориентировъчни цени!!????? Става въпрос за естествени цветя, нали? Там цените са доста височки, но си заслужава. Поради това съм се насочила към изкуствените, които също изглеждат доста истински... Все пак е убийствено да дадеш напр. 1000лв. само за украса.

Благодаря ти предварително!
Активен
Petra
Новак
*
Публикации: 13


Поспредствеността е грях.


« Отговор #12 -: ноември 21, 2006, 10:25:27 »

Здравейте!
Да имате опит с фирми за украса? От ресторанта (Дипл. клуб в Горна баня ни казаха), че работят с фирма, която за 450 лв. ще осигури калъфи за столовете от бял сатен, арки и цветя за влизането (там ще е церемонията по подписването), но не се включвала украса на масите за гостите...

Що ли все си мисля, че Дипл. клуб в Горна баня го държат Ади Цанова- сватбената агентка и мъжа й- собственика на Ред Девил? Имам предвид, че доста солени цени обявяват за реквизит, който постоянно сменят и въртят? Поправете ме, ако греша... nea
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #13 -: ноември 21, 2006, 13:57:17 »

Аз пак ще се намеся: цените в Дипл. клуб са "мааааалко" понадутички. Та за 450 лв. сещате ли се, че някой цветарски магазин ще направи така, че дори и да ходите и седите по цветя.... а пък ако отидете на цветарската борса и има кой да се занимае с това в деня на сватбата...?

Иначе като се замислим: калъфки за седалки и прочие... Амортизация и възможност от изцапване на бялото... Наистина може и цената да е реална, просто всеки си преценява за какво точно да даде парички pardon
Активен
pinkiwinkiminki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


Обичам живота


« Отговор #14 -: март 11, 2007, 14:38:50 »

Тъкмо пуснах една темичка за Вълшебниците от София. На мен те ми правиха декорацията - калъфи и панделки за столове, украса на целия ресторант, както и на градината за подписването, сватбената ни маса беше в розово и бяло като приказна, едно бледо розово... точно каквото го исках. На всички маси имахме цветя, свеши, салфетките ни бяха много красиви, имахме и табелки с имената на гостите и т.н. Много красиво беше smile
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines