Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:03:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фирма за украса?  (Прочетена 88159 пъти)
 
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 16, 2009, 15:36:00 »

Нашата украса ни направи много мило момиче - Ирина, от фирма Фешън декор (Балоните.нет). Много сме доволни, а букетът за колата ползвахме и за младоженската маса, много беше хубав. харесах го то снимките им и беше изпълнен супер smile
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 24, 2009, 14:05:38 »

Исам и аз да споделя с всички вас невероятната украса за моя сватбен ден,направена с много любов от ДИАМАНТИ-БУРГАС. yahoo
Смея да твърдя,че всичко което направиха беше много стилно и невероятно красиво.Направено с много старание и любов.Съобразено с всяко наше желание и същевременно примерени съвети и много приятни изненади на самия ден. Bravo
Небих могла да опиша красотата която сътвориха,затова ви подканвам да разгледате албума ми.
Ако искате да се чуствате специални,спокойни и сигурни,наистина ви съветвам да се доверите на Диаманти. judges thank you
Може да ви звучи като реклама момичета,но повярвайте ми целия екип е невероятен и аз им дължа ужасно много за магията която сътвориха на моя сватбен ден.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #47 -: януари 17, 2010, 23:22:01 »

 Хубава реклама, ама на ниска цена, т.е. на етикета пише едно, а на практика друго. Аз съм мъж на средна възраст, който никога не може сам да натовари рекламираното оборудване за украса, да го разтовари, да го демонтира и т.н. Коя е тази жена с възможностите на Херкулес ? И да не забравяме, че операцията се извършва от автомобил с газова уредба. Как ще стане всичко това ?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 17, 2010, 23:28:20 »

Хубава реклама, ама на ниска цена, т.е. на етикета пише едно, а на практика друго. Аз съм мъж на средна възраст, който никога не може сам да натовари рекламираното оборудване за украса, да го разтовари, да го демонтира и т.н. Коя е тази жена с възможностите на Херкулес ? И да не забравяме, че операцията се извършва от автомобил с газова уредба. Как ще стане всичко това ?
Добър въпрос ! Евала на тази женица !  Bravo bounce
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #49 -: януари 18, 2010, 00:26:15 »

 shok shok shok  Гледам и не вярвам на очите си!!!  beating beating beating Чак не мога да проумея как тия хора си вярват .... за рекламите.  Ban Нямам думи.  Offtopic  Разбирам, че кризата е голяма, но недейте се излагайте! Форума е за да се обсъждат теми и идеи, полезни съвети от преминалите по този път булки и тепърва престъпващите към тази крачка.

Всеки има право на избор, затова е и пазарната икономика. Има си определени места за реклама. Писна ми всеки път като седна да чета форума да има по някоя/й с по 1-2-3 поста да pleasantry препоръчва pleasantry дадена си агенция.

Радвам се на хората от този бранш, които тука събират и дават мнения и то от сърце, и без задни мисли  Bravo god... като Nina style, Pachoran, DjNick и още други, които не се сещам в момента (извинявам се за което)

Извинете за  Offtopic  Но мисля, че всеки ще се съгласи с мен. Щом плащаш ти си избираш какво искаш. Всеки разбиращ си от работата ще направи най-доброто на което е способен. Ако ти е твърде скъпо, кажете .... решенията са прости, но се достигат с разговори. Ако все още смятате, че сте неразбран .. сменете си фирмата. Мисля, че за такова събитие си заслужава да имаш фирма за украса, за да сбъдне твоите фантазии.
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #50 -: януари 20, 2010, 17:08:37 »

Много съжаляам за офтопика, обаче това е поредната дискусия, която се обръща на тема реклама.

Мисля, че всеки има право да си реши това реклама ли е, или не е. Разбира се може всеки да се регистрира тук и да плюе или рекламира. Но не се ли усещате, че като набеждавате хората (независимо дали "виновни" или не) в реклама, плашите и потенциалните "нови" хора да пишат за техния натрупан опит. И в крайна сметка само форума и младоженците губят. Всеки е достатъчно интелигентен сам да интерпретира казаното тук и да си прецени дали някой рекламира или не, а пък още повече да се довери!!! Всеки като купува нещо, отива да го види, да го прецени. И препоръките варират от човек на човек. Ако на някого нещо му хареса (говорим и за продукт, и за обслужване), то на друг може хич на да не му допадне.

Аз примерно лично съм се срещала с управителите на доста от тук изброените ресторанти и тези, които на някои много са допаднали, за мен бяха с много непрофесионално отношение. Това обаче не значи, че веднага интерпретирам вашите мнения като реклама!  Oh my ... Напротив - приемам, че разни хора - разни идеали.

@Модератори: не ме разбирайте погрешно, много харесвам как си вършите работата, въпреки че тя е много, но може би е добре да обсъдите какво да се прави с тези начестели обвинения. Обвиненията в реклама (без никакви доказателства(!), а само на базата на нечии интерпретации) не са дискусии по темата и дали нещо е реклама или не, е работа на модератори и администратори да разберат. А не на форумисти. А да не говорим, че пречи на добрия тон, който е така важен по форумите.
Да ви призная, аз лично се почувствах много неприятно след като бях обвинена в реклама, само защото казах, че някой досега си върши добре работата, но ако има нещо, ще пиша, за да се знае. И то само, защото съм знаела някакви неща за обекта, които всеки с едно посещение там ги вижда. Много се замислям дали да продължа да пиша тук, върпеки че много от форумистите много ми допадат. Но все пак неприятното усещане да ти се нахвърлят без причина, може и да надделее.

Поздрави
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 20, 2010, 18:22:03 »

Модератори: не ме разбирайте погрешно, много харесвам как си вършите работата, въпреки че тя е много, но може би е добре да обсъдите какво да се прави с тези начестели обвинения. Обвиненията в реклама (без никакви доказателства(!), а само на базата на нечии интерпретации) не са дискусии по темата и дали нещо е реклама или не, е работа на модератори и администратори да разберат. А не на форумисти. А да не говорим, че пречи на добрия тон, който е така важен по форумите.
Да ви призная, аз лично се почувствах много неприятно след като бях обвинена в реклама, само защото казах, че някой досега си върши добре работата, но ако има нещо, ще пиша, за да се знае. И то само, защото съм знаела някакви неща за обекта, които всеки с едно посещение там ги вижда. Много се замислям дали да продължа да пиша тук, върпеки че много от форумистите много ми допадат. Но все пак неприятното усещане да ти се нахвърлят без причина, може и да надделее.

Поздрави

Мисля, че вече всичко е наред good

Имате на разположение и бутон "Информирай модератор"
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines