Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:11:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фирма за украса?  (Прочетена 88151 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 03, 2007, 12:35:12 »

Нашия ресторант беше с много зеленина (макар и изкуствена) и почти нямаше нужда от украса! Решихме, че ще сложим само балони и така и направихме. Сестрата на милото ни препоръча една жена, но незнам как й се казва фирмата  pardon Все пак останахме много доволни. Казахме, че искаме само балони - имаше арка на нашата маса, на всяка маса по 3 балона с хелий и други по колоните на ресторанта и се получи много хубаво. Тя ни пита само с какъв бюджет разполагаме, т.е. колко можем да отделим за украса и от там нататък тя си прецени как точно да го украси secret
Бях приятно изненадана като влезнахме в ресторанта, защото все си имах някакви притеснения как точно ще е украсен, но е нямало за какво да се притеснявам - беше страхотно  girl_in_love
Съвета ми е да има някаква, макар и минимална украса в ресторанта, внася много настроение  good DANCE danceg give_rose
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 12, 2007, 22:20:14 »

Да кажа за http://www.elegance-garden.com/
Първо,както казах,калъфите не са като тези на снимката-по-хубави са.Не са съвсем бели,бледо екрю са,което ме устройва идеално.
Има различни цветове панделки,от органза са,широки и красиви.maslinka,има и бордо.Самите калъфи са пригодени за почти всякакъв вид столове,само не и от тези мнооого широките и задължително-без подлакътници.Цената е(ей,момичета,ако ми изтрият модераторчетата поста вие сте виновни blum )1.50-калъф,1.00лв-панделка,0.50-монтаж/демонтаж.От последното ние няма да се възползваме,тъй като е невъзможно.Не сме от Сф,а и сватбата ни е вечерна и няма как да стане това с идването на момичетата само заради столовете и затова предложиха да си намеря доброволци за опаковането(така и направих Wink ),показаха ми как(лесно е good ).Взимаш си ги и 24часа са твои(спомена дори,че в моя случай може "и малко повече Wink" ,което е супер!Както казах,дадоха ми мостра и ако става на нашите столове я връщаме и капарираме.Е,вярно,има 4мес до сватбата,но отсега има ангажирани дати,а ние сме сигурни,че ги искаме,така че...
Първо им писах мейл,отговориха ми,после няколко тел.разговора и ето ни-там!Както казах,много се радвам!Всъщност предлагат и др.аранжировки,но засега не съм ги мислила тях...Успех и дано съм била полезна give_rose
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 22, 2007, 16:06:41 »

забравих и аз да с епохваля, че останах изключително доволна от украста на нашия ресторант!!!!!Затова искам да благодаря на Наталина-Варна, че се справи така добре и се съобрази с всичките ми желания!Наистина беше великолепно, всички близки и приятели ахнаха,а от ресторанта ми искаха координатите й, защото въпреки всичките сватби ,които са правени там не били виждали така красива украса!Благодаря Наталина!Който е заинтересован да ми пише на лични.
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 10, 2008, 12:24:36 »

Фирма за украса.....Деликатна тема. за всеки ресторант и стил е от значение. И все пак индивидуалността е за предпочитане. Всяка булка има свое виждане, каккто цветово, така и интериорно.Знам една фирма в Пловдив, правят нещата досат различни и  стилни, според изискванията на клиента и интериора на ресторанта. Дори в домовете на младоженеца, кумове, булка. Който се интересува да пита, ще дам кординати. good


* _1339.jpg (64.11 KB, 324x484 - видяно 1383 пъти.)
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 18, 2008, 10:48:59 »

Аз исках от самото начало украсата на ресторанта да бъде в червено,търсих упорито по сватбените агенции,но никой не предлагаше този цвят,но след дулго търсене най-накрая открих и останах много доволна получи се прекрасен интериор,за което благодаря на майсторката/Стефока/ :bravo:Имаше всичко  калъфите за столове бели с червени панделки,на всяка маса имаше червени свещи,кошници с червени цветя,които висяха над целия ресторант,масата ни беше също много хубава и имахме подарък от стилистката на украсата-две чаши с бутилка шампанско в кошница и пожелание Wink.Останахме наистина доволни както и нашите гости!
Активен
magnetic
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #20 -: март 03, 2008, 18:37:38 »

"Sheila" мен ме интересуват фирми за украса маляте пратими  координатите на тази фирма Ще ти бъда много благодарна  give_rose
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 28, 2008, 08:15:39 »

ние капарирахме "мънисто"украсата е от изкуствени цветя,но изглежда доста добре и не е скъпо.ние искахме някой от пакетите им с украса-има арки и поставки с цветя,а иначе от ресторанта също предлагат украса-с балони и за булченската маса с живи цветя.засега всичко много ми харесва,но след 16.08 ще мога да кажа съ сигурност:)
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 08, 2008, 18:13:50 »

Момичета като фирма за украса с две ръце ви препоръчвам агенция Диаманти гр. Бургас.
Благодаря на Венелина, че изтърпя всичките ми капризи, които повярвайте ми не бяха малко и че помагаше навсякъде, където нещата биха се оплескали. така всичко мина гладко без големи гафове.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 27, 2008, 11:10:14 »

Моята украса е правена от Еко от www.getmarriedbg.com Украсата е изключитeлно стилна и изчистена. Повече снимки има в албума ми.
 
Украсата в църквата - стойките с цветя и платното също са от нея. Букетът ми, украсата на колата, бутониерите и номерата на масите с мидичките също са нейно дело.

Държа да отбележа също така, че тя просто направи невъзможното да организира всичко както го искам и в срок. Аз точно месец преди сватбата се отказах от една варненска агенция. За този един месец си изписахме сигурно около 100 мейла, ходихме да се уточняваме и в София, и във Варна (аз живея в София и леко си усложних живота със сватба във Варна, но това е друга тема) с църкви, ресторанти, търсихме коли и прочие. Една малка лудница беше, но за щастие всичко се нареди добре накрая.

В някакъв момент просто й казах да прави каквото сметне за красиво и стилно и мисля, че не съм сбъркала!

Важно нещо е също, че самата Ели прави чудесни снимки с професионален фотоапарт - аз лично харесвам нейните снимки на украсата най-много. И най-прекрасната украса може да изглежда невзрачно, ако не е заснета както трябва.

С две думи - горещо я препоръчвам на всички бъдещи булки!

Ето и няколко от любимите ми снимки:








« Последна редакция: октомври 27, 2008, 14:34:29 от snezhito » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 27, 2008, 12:12:22 »

Снежи, наистина ви е много стилна украсата, страшно ми харесва!  Bravo
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 28, 2008, 11:21:07 »

snezhito  Bravo
Много свежа и стилна украса!
Поздравления give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 22, 2008, 01:16:46 »

 Bravo Bravo Bravo Това определено е супер ! Много стил и вкус ! Поздравления !
Активен
dimitrina
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #27 -: април 27, 2009, 19:58:42 »

 Здравеѝте!
Моята ситуация е маѝ малко по сложна от колкото трябва, с две думи аз живея в чужбина но ще си правя сватбата тук в Бг-Пловдив през месец септември 2009.Ако някоѝ знае фирма за украса на сносни цени моля да сподели с мен.До тук инфото ми е че украсата на ресторант (в случая става въпрос за Амбасадор в хотел Тримонциум) е 1000лв.   crazy.На мен ми се вижда малко прекалено а и това което ме учудва наѝ-много е че те не могат да ми кажат или покажат аз за какво ще си дам паричките.Ако някои може да ме насочи няъде ще съм много благодарна
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 27, 2009, 20:23:03 »

Здравеѝте!
Моята ситуация е маѝ малко по сложна от колкото трябва, с две думи аз живея в чужбина но ще си правя сватбата тук в Бг-Пловдив през месец септември 2009.Ако някоѝ знае фирма за украса на сносни цени моля да сподели с мен.До тук инфото ми е че украсата на ресторант (в случая става въпрос за Амбасадор в хотел Тримонциум) е 1000лв.   crazy.На мен ми се вижда малко прекалено а и това което ме учудва наѝ-много е че те не могат да ми кажат или покажат аз за какво ще си дам паричките.Ако някои може да ме насочи няъде ще съм много благодарна
Това 1000 лв е много относително ! Незнам какво точно са ти предложили за тази цена но по принцип според това какво искаш ти се формира цената ! Доста сватби се организират от чужбина това да не те притеснява ! Няма агенция която да няма снимки от Тримонциум защото там ходят почти всички агенции ! Там по принцип калъфите вдигат цената защото без тях р-та не е чак толкова хубав ! И естествените цветя ако искаш такива . Макар че пак има хиляди възможности да определите бюджет и агенциите да се вместят в него и да ви кажат за това какво могат да ви направят ! Успех от мен !
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #29 -: април 27, 2009, 20:28:28 »

 Стойността на услугите не е изписана като етикета при стоките. Една услуга може да струва 1 лев и 1 000 000 лева. Според мен не може току-така тази услуга да струва точно 1 000 лева. Разкажете повече за това, какво желаете да промените или нововъдете в украсата на този ресторант и фирмите, които имат този предмет на дейност ще Ви предложат неща срещу съответната цена. Украсата на ресторант може да бъде нещо много малко и трудоемко, но може да бъде и нещо страшно сложно и скъпо. Нещата зависят от Вашите изисквания и възможности.
« Последна редакция: април 27, 2009, 20:30:59 от Pachoran » Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines