Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 11:26:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ако сте с един родител?  (Прочетена 17661 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #30 -: април 09, 2013, 10:50:08 »

Ами това с извеждането може да го прескочиш sad Иначе е от вас...
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 09, 2013, 10:58:43 »

Може да те изведе кума ти,може и брат ти,ако държиш да е член на семейството.Мен ме изведе кума,нищо баща ми си е жив и здрав (слава богу),а кумата и мъжа ми бяха зад нас.Просто на мен така повече ми харесваше,пък и мен не ме извеждаха от дома на родителите ми.
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #32 -: април 09, 2013, 12:40:50 »

Сега откривам тази тема....Според вас, ако майката на младоженеца е починала, кой трябва да захрани младоженците? Тъщата или друга жена от рода на младоженеца..примерно лелята? Това е доста деликатен момент и понякога много ме натъжава  sad
Родителите на мъжа ми са починали отдавна. Аз смятам от негова страна да предложа на сестра му да
ни захрани. Все пак тя е най-близкия му роднина, а и мисля че тя ще се трогне.
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #33 -: април 10, 2013, 05:42:23 »

На мен най тъжно ми бе когато трябваше да правя разпределението на масите в ресторанта и сервитьора много държеше на официалната маса да сложи родителите,а аз не исках от моята страна да има само един родител:( затова официална маса с родители нямаше,защото иначе пък ако бяха сами трябваше да има една малка и самотна маса за 3.
За захранването предварително бяха предупредени кое може и не може, свекърва ми ни захрани и не сме правили никакви шеги,само ни посрещна , даде ни от погачата и толкова. Умишлено нямахме танц с родителите и бях забранила всички възможни народни тъжни песни за майките.
Най - лошото е че още от самото извеждане всички представителки на женски пол плачеха вкъщи и накрая имах едни 10 минути в които крещях че ако се продължи с този рев, ще ги изгоня всички и така!  Моята майка не бе с нас , но сватбата я направихме защото бе последното й желание към мен. Това бе голямо изпитание и за мен самата, целият този ден и силата с която се държах да не заплача, а по пътя за църквата си пийнах ракия на гладно и бях герой.
Активен
sabiha
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #34 -: април 20, 2013, 08:56:40 »

Здравейте,
Тук да се включа и аз...
И при мен ситуацията беше ...така да се каже по-различна.
Не беше направен нито един ритуал, който да ми напомни че някой липсва. Всъщност всичко беше променено така, че да не се намеква на отсъствието на някой. Няма нещо което да не може да се пригоди.
Аз говорих няколко пъти предварително с моята водеща и така стиковахме нещата, че имаше отмерено "сериозни моменти" и ужасно весели...
Активен
ani_miro
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #35 -: юни 04, 2013, 22:30:00 »

Здравейте. Искам да ви попитам за захранването с питката +сол и мед, може ли да се направи от лелята на приятеля ми, защото родителите му са починали? Как се процедира и в ритуалната зала на подписването, защото само моите родители ще присъстват и не искам да се споменават.
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines