Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 27, 2024, 09:55:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Честит рожден ден , Alannah !!!  (Прочетена 9642 пъти)
 
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 08, 2008, 16:27:28 »

ЧЕСТИТИ РОЖДЕН ДЕН!!!
ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЩАСТИЕ, УСПЕХИ И ЖИВОТ, ПЪЛЕН С УСМИВКИ И ЛЮБОВ!


* 8571_915.jpg (35.24 KB, 426x320 - видяно 2139 пъти.)
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 08, 2008, 16:43:30 »

Аз да споделя какво стана днес crazy...
Бях в 11 часа на ендокринолог, защото инцидентно ми откриха нещо, което се потвърди и от него. (Да пази Господ от усложнения обаче!) Той ме изпрати да ми изследват хормоните и, като ме боцнаха за кръв, усетих, че ми пада кръвното. Но аз цял живот съм имала ниско кръвно (80/50 и 90/60), което се нормализира едва с бременността. Стигала съм до ръба на припадък, но никога да се случи. По тази причина реших, че няма защо да се плаша и ще се оправя след като ми вземат кръвта. Само че явно не съм дочакала. Следващото, което се сещам, е един много приятен сън (не помня какъв). Изведнъж сънят премина насилствено в черна картина, която много бавно взе да се разсейва и трудно различавах едно лице, а после видях още няколко. Първо не чувах нищо, но после чувах заглъхнало да крещят "Мария". Усещах, че ме галят по лицето, а те явно силно са ми удряли шамари (поне не болеше huhhuh.gif) и са ме мокрели. Чудех се това друг сън ли е?! След като се посвестих, взех постепенно да навързвам събитията. Сетих се, че съм давала кръв и се изненадах, че не съм излизала от кабинета. Аз явно съм се свлякла от стола. Казаха, че съм колабирала и трудно ми отворили устата, но успели да ме предпазят от гълтане на езика. Те не знаеха, че съм бременна и се притесниха още повече. Лекарката каза, че се надява да нямаме поражения с бебето. Била направила всичко възможно бързо да ме свести. Тишо беше навън, защото му призлява от кръв. А при тези обстоятелства сигурно и той щеше да припадне. Казаха му да ми купи шоколад и нещо за хапване. Не ме пуснаха да си тръгвам без да се подобря. Бяха страшно внимателни.
Сега съм добре. Просто заради изследванията не бях яла и пила нищо, а те бяха с по-късен час. Затова явно ми падна така кръвното.
P.S. Исках да направя един сладкиш от форумските рецепти, но тези говеда са спряли водата точно след като се нацапах добре ANGRY. Използвах да ви драсна тези редове междувременно. А исках да почерпя довечера с тази рецепта, която ми изпи мозъка, докато я четох cray.
« Последна редакция: октомври 08, 2008, 16:50:07 от Alannah » Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 08, 2008, 16:44:13 »

Благодаря ви, Маги и Дени girl_in_love!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 08, 2008, 16:50:08 »

Миличка, радвам се че вече всичко е наред. Разбирам те чудесно, защото и на мен ми става ужасно зле, когато ми взимат кръв, а сестра ми направо припада.
Надявам се това да не е помрачило хубавия празник  smile А рецептата и утре можеш да я направиш  Wink
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 08, 2008, 16:56:01 »

Дени, ни най-малко не помрачи настроението ми, особено в този хубав и слънчев ден girl_wink!
Но иначе на мен не ми става лошо от самата манипулация, макар да не обичам игли още от малка, а това кръвно е причината. Лекарката каза да отида на кардиолог, защото е постоянно явление при мен да стигам до хипогликимия.
А за сладкиша му се канех 3 дни ANGRY. Исках да го направя за тази вечер и най-накрая да го опитам huhhuh.gif.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 08, 2008, 21:03:20 »

Честит рожден ден и от мен, Мария! Пожелавам ти много здраве преди всичко, да бъдеш ообграждана винаги с много любов, а след няколко месеца да гушкаш най-сладкото и здраво бебче на света!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 08, 2008, 21:10:02 »

Миличка радвам се,че всичко се е разминало,пожелавам ти именно на рожденият ти ден-здраве,защото то е най-важното kiss2 и всичко което са ти пожелали момичета да се сбъдне и да те направи много много щастлива,а за сладкиша-и утре е ден,какво по хубаво да отпразнуваш рожденият си ден два пъти pleasantry
 :offtopic:Иначе аз свалям кръвното само като видя игла,още помня една сестра как ми съобщи,че ще ми взима кръв и се притесни да не ми стане нещо,представете си как съм изглеждала,а това само при споменаването на иглата,отделно манипулацията sad
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 08, 2008, 21:11:18 »

                      честит рожден ден Миме да си жива и здрава винаги усмихната
                         


* X164_c.jpg (32.08 KB, 330x370 - видяно 2081 пъти.)
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 08, 2008, 23:19:51 »

Благодаря ви, Пете, Наде и Дидка give_rose! Знам, че всичко се пожелава от сърце и за мен това е от най-голямо значение pardon. Естествено, че здравето е най-доброто и аз си го ценя най-много pardon.
Наде, знам, че е ужасно да имаш слаба психика пред една игла. Моят сладурко е така като теб. Като чуе за боц и иска да бяга. В понеделник бяхме до личния да взема направление и, докато чакахме пред кабинета, той видя бележката за реимунизация на нашия набор. Директно ми каза: "Аз си тръгвам!" huhhuh.gif Аз му казах, че влиза с мен и точка. Още като ни видя лекарката (тя знае всичко за пациентите си Oh my ...) и веднага му казва: "Тихомире, нали знаеш, че ще те имунизирам?" Той не посмя да каже и дума, а аз избухнах в смях. После ръката му изтъпна от нерви и такива глупсоти. А днес той сам ми каза, че не иска да гледа и остана отвън. А после, като разбра какво е станало, ми каза, че, ако е бил вътре, щял да се строполи до мен. Представям си го! funnytooth
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 08, 2008, 23:26:16 »

 OfftopicАз мога да гледам на други как им правят без нищо да ми има,но на мен-майко мила,още помня как ходих за ваксина за заушка и постоянно питах-боли ли,ама страх ме е -лекарката накрая ми  каза 'дойде сама по собствена воля,без да е нужно<щото нали е за мъже повече> и сега се пазариш'<тя на майтап де> и не ме болеше,ама сега за грипа ми се с тъжни от болка,не знам ти как си-но аз гледам,не мога да не знам какво ми правят crazy А и са ми казвали много лекари,че имам прекрасни вени ROFL ROFL Това като ми го кажат и много се смея,те хубави,ама не си ги давам да ги бодат ROFL

Ама да не разваляме хубавата тема,как изкара РД girl_wink Имаше ли подаръци blush
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 09, 2008, 09:19:35 »

Рождения ден го изкарахме почти в самия му край, заради сладкиша, който по рецепта се пече 40-50мин, а му отне 105мин Oh my .... А да не забравям да спомена вината и на тия дето спряха водата ANGRY. Нещото стана вкусно, но при изваждането от формата се раздели на две pleasantry. Бяхме със свекърите и беше много приятно pardon. А за подаръците- ами оставят ме аз да си ги избера blush.
Offtopic Да, сега те разбрах по-добре. Явно издържаш да гледаш shok. Аз мога да си дам "хубавите венички" (уби ме с тази тяхна фраза ROFL), но не гледам nea. Излъгах се да гледам на първата ЖК и ми се зави свят от количеството, което ми взеха. Добре че не гледах миналата семдица като ми взеха 2 епруветки и половина. Но не издържам да гледам на другите да им правят нещо. На себе си все пак мога да го понеса, но не и на друг shok. А Тишо пък не издържа на нищо sarcastic.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines