Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 21:31:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 137539 пъти)
 
Katkata
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #465 -: май 21, 2013, 15:25:47 »

С голяма радост ще споделям всичко! Още не съм се чула с майка,за да ми разкаже подробно. Говорихме много набързо, тя беше в Аквата и нямаше много време. Запазила е и датата в църквата- на 07.09 от 16 danceg
Като се чуем, обезателно ще споделя с вас кои ще са действащите лица Wink)))
Активен
Iveto
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #466 -: май 21, 2013, 17:49:45 »

Катката, радвам се, че сте намерили хубаво място. Съветвам те преди да приемеш всички услуги на хотела, да поискаш снимки на украсата, за да си сигурна, че очакванията ти не се разминават с това, което те имат. Аз също живея в чужбина и се занимавам с организацията на сватбата ни в Бургас, затова гледам много неща онлайн. Някои от украсите, които се предлагат от различни агенции/хотели, не бих ги препоръчала на никой. Успех с организацията по-нататък!
Активен
Katkata
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #467 -: май 21, 2013, 21:56:30 »

Много благодаря за съвета! За щастие майка ми е там на място и помага с приготовленията. Обсъждахме менюто днес, сами ще си го съставяме от общо 5 примерни, така че съм доволна. Смятам да отидем някой ден в Бургас на обяд лятото, живот и здраве, за да опитам храната, преди да предам списъка на тях. Защото харесвам за предястие бялата риба, но ми е ужасно важно как е приготвена. Колкото до украсата, казали са на майка, че тази събота имали сватба и можела да скоокне да види как е и да снима преди да отидат гостите. Ще направим папарашки снимки и ще видим украсата. Ако не ни хареса, ще измислим друга Wink
Понеже бях обещала да кажа, фотографът ще е Няголов. Името ми е познато като фотографска фамилия, но честно казано нямам никакви наблюдения. Оператора не го знам, както и диджейът, но ще разузная и скоро ще докладвам! Wink
Лека вечер на всички! smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: май 30, 2013, 12:35:55 »

Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines