Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 04:15:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторантите  (Прочетена 172317 пъти)
 
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: декември 13, 2010, 10:03:28 »

Разбира се да не забравяме, че се намира в най-гадната част на града - до авто и жп гарата. Всъщност, това е най-неприятната част на всеки град.

Последното го казвам само в отговор на последната реклама.
Иначе поздравления за това, че сте си избрали зала! Най-отговорната част е свършена. А и самата зала не е лоша, ако инвестирате и в украса може да стане направо отлична.  pleasantry
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #436 -: декември 13, 2010, 15:47:20 »

 Абсолютно никаква реклама няма в поста ми, това е истината. Ако някой може да каже, че написаното от мен не е вярно моля да го докаже. А това, че се намира до гара и автогара - какво по-хубаво от това. Съжалявам, но в едни други страни на запад от нашата страна това е приемущество и то голямо хотела да ти се намира до гара или автогара или аерогара. В България обаче е друго - това не е приемущество, а недостатък. Леле какво население населява тази наша държава. А защо не пообиколите света , за да видите какво има около хотелите , в които спите. Аз лично виждам едно от изброените неща винаги.
Активен
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: декември 13, 2010, 15:55:18 »

Квалификациите за  населението също можехте да си ги спестите. smile
Никой не е длъжен да ги чете, никого не интересуват, а и моя пост квалификации по ваш адрес или някакво "население" не съдържаше.
Активен
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: декември 13, 2010, 15:58:15 »

Освен това - не съм обсъждала какво е предимство и какво недостатък.
Обективно - районът около гарите в София е гаден. По много най-разнообразни критерии. Изглежда зле, няма зелени площи, в момента ситуацията с транспорта там е ужасна заради ремонти, има един от най-високите проценти престъпност от всички райони в София и е  населен е със странни субекти (и висока концентрация на малцинства - което апропо в някои държави също е по-скоро позитивна характеристика ;-)
Дали това на мен, на вас или на някой др. му харесва е съвсем отделен въпрос.
Активен
neli_2003
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #439 -: декември 13, 2010, 17:12:48 »

Здравейте форумки,
нека спрем с тези постове..просто исках да споделя с девойките, които са се спряли на тази зала впечатленията ни и да бъдем полезни една на друга. Разни хора, разни вкусове...Ако желаете да споделите повече за най-прекрасния ви ден, предлагам да си разменим личните имейли и да продължим темата. съжалявам, че се изписаха такива думи от предизвиканата от мен тема 
Желая ви хубава снежна вечер в компанията на любимата ви половинка и чаша червено вино:)
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #440 -: декември 13, 2010, 18:30:07 »

Това което пише "caffein" на 100% е продектувано от лоши отношения с хотел Принцес. Не виждам други причини, да се пишат отрицателни мнения за този хотел. Залите с такъв капацитет и вид могат да се броят на пръсти в София. Със сигурност тези които са избрали да празнуват в този хотел по никакъв начин няма да имат срещи със същества от трети вид.  В хотела има строг фейсконтрол така че никога и по нинакъв начин няма как да се срещнете с подобни хора описани малко по преди а и около хотела също няма подобни същества. Срещу входа на хотела и около него в близаст има паргинги на които спокойно можете да си оставите мпс-тата без да се притеснявате че нещо ще се случи с тях.
И не на последно място расовата дискриминация е лош съветник особено ако някой има желание да се вслушат в мнението му.
« Последна редакция: декември 13, 2010, 18:53:12 от DjNick Mc » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: декември 14, 2010, 00:42:08 »

Абсолютно съм съгласна с Pachoran и DjNick Mc! Много точни изказвания! А и мисля, че е смешно на един от най-хубавите ни хотели да му се намират такива "кусури" за залите, свързани с гари и т.н.  Както и да е - всеки има право на мнение! smile
Относно залата. Има нещо "диамантено" да ви кажа честно. Това си е точно бална зала, естествено по родни стандарти. Да, не е концертната зала на Военния клуб, но на това ако не му викате бална зала, не знам за кой ресторант от софийските можете да го кажете?!?! Както казва Pachoran в хотела има десетина зали, част от които са конферентни разбира се, но не и тази. За булките, които се спряха или ще се спират на този хотел като мен, смятам, че няма да направим грешка. Наистина обаче не е подходящо за по-малка сватба. Ние имаме около 160 гости, а сега мислим да ги направим дори около 180, тъй като ще има мноооого място. С малко гости няма да изглежда добре. Куверта е около 40 лв. Съгласиха се да изпълнят всичките ми прищевки (от сорта на кани за вода и вино, несервирани маси, когато гостите дойдат и т.н.) без никакви спорове. А и много съм доволна за кръглите маси- най-изисканите, поне според мен!
Момичета, ако на някой му трябва повече информация пишете на лични, че вече се притеснявам да не се сметне за реклама поста ми. Просто не обичам да се критикува някой неоснователно и без да си информиран. pardon
« Последна редакция: декември 14, 2010, 00:46:57 от Monikamaria » Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #442 -: декември 14, 2010, 16:25:54 »

Защо имам чувството че започва да се води спор който вече е воден.

Ето тук  http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,22657.330.html

Имайте в предвид че сцената която се вижда на снимките в Диамант  вече я няма.
И така. Ако  Дедеман не може да устои на конкуренцията на хотел като Родина,тогава какво остава да го сравняваме с хотели като Радисън или Хилтън.В Хилтън има 9 зали,а между балната зала в Радисън и Диамант В Дедеман не може да става сравнение.Мисля че постовете в които прочетох няколко пъти "най" в София и България по отношение на Дедеман са просто НЕЛЕПИ.  blum
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #443 -: декември 14, 2010, 16:59:25 »

Стига де, нали затова е форумът - нормално е да има различни мнения за едно място. Недейте да се нападате така, темата става тягостна!За едни може да е минус местоположението до гарата, за други да няма значение....разни хора- разни идеали. Рядко се случва всички мнения да са еднакви, така че нека всеки сам си прецени кое го устройва и кое не  good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: декември 14, 2010, 19:00:07 »

Права си Mariaid! smile Затова за себе си приключвам дискусията с тези думи: Нормално е, когато си капарирал ресторант да си ходил да го видиш на място. НЕЛЕПО е някой да ми обяснява как изглежда нещо, което съм видяла вчера (например)! Сцената не е това, за което съм наела залата определено, затова и нейната липса не ми е проблем. А да говорим за конкуренция между Родина и Принцес е смехотворно, а не нелепо! Хората, които биха се чувствали добре в соц-трапезария няма да се чувстват добре под високия таван сигурно. А колкото до Радисън и Хилтън- не мога да си позволя куверт от 70 лв и отгоре за 160-180 човека. Това не значи, че няма да избера най-допустимия лукс за мен.
"Няколко пъти "най" в София и България по отношение на Дедеман" никъде не пише. Пише, че хотелът е един от най-добрите и говоря за София. И го знам защото ми се е налагало да нощувам няколко пъти.
Извинявам се, ако съм обидила някой, просто, г-н AIVEN, не забравяйте, че ние виждаме нещата от друга гледна точка и ни интересува единствено нашата сватба да мине добре. Ние сме потребители, а не служебни лица.  smile
P.P. Хотел Родина го вкарвате отново Вие в спора както и в спора от линка, които сте дал. Никой не беше питал за него! Вашите лични предпочитания очевидно са свързани с друго. От реклама нямаме нужда!
« Последна редакция: декември 14, 2010, 19:04:04 от Monikamaria » Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #445 -: декември 14, 2010, 21:41:23 »

Хотел "Дедеман Принцес" е единственият в България хотел с най-много на брой и капацитет зали. Това го запомнете много добре преди да давате съвети или ползвате услуги. Който не вярва да отиде и провери, ако го мързи да пита тук, с удоволствие ще му отговоря ?
 Зала "Диамант" на "Принцес" е залата с най-голям капацитет за седящи на официално събитие лица на кръгли маси, няма друга в София и България /става въпрос за действащ ресторант/. Залата е изключително удобна за сватбени тържества със среден и голям брой на гостите и неудобна за малки сватби до 80 човека. Залата е предназначена за гости, които ценят нормални условия за подобно събитие като сватбата. Залата не е предназначена за почитатели на стол -ресторанти към държавни учреждения и младоженци с ограничен бюджет. Наистина подходяща зала за сватбено тържество. Недостатъците са много малко, но главния е че трудно се намира място за паркиране около хотела.
  Имах в предвид ето тези неверни изказвания но и останалите постове лъхат на реклама и са пълни със суперлативи при това от хора които все още не са ползвали услугите на Дедеман.Поне според постовете им. Споменах балната зала на Радисън понеже някои определи Диамант като такава а тя определено не е.Не може да се сравнява и с ресторант тъй като и това не е.Това имах в предвид като нелепо.Мисля че фактите и снимките от предишният ми пост са по-красноречиви от приказките.
Очевидно е че тук професионалистите са повече от обикновенния потребител и подобни изказвания определено дразнят и предизвикват спорове между същите.Поради тази причина много теми бяха заключвани.Специално тази няколко пъти,при това заради едни и същи потребители. С този тон ставате смешни за обикновенния потребител. Моля запазете спокойствие. give_rose
« Последна редакция: декември 14, 2010, 22:14:24 от AIVEN » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #446 -: декември 14, 2010, 22:02:23 »

 Един съвет към съфорумците, които много приказват, малко знаят и подвеждат други съфорумци незнайно защо и с каква цел. Вдигнете си дупетата, поразгледайте споменатите хотели, вземете от маркенинга на всеки данни за залите и елате тука. Тук вече ще ви пратя при основните фирми, които обслужват мероприятия в тези хотели. Попитайте и тях за възможностите на залите и хотелите. И ако тогава не ви стане ясно ми кажете и аз безплатно ще ви нащракам разни снимчици до като си върша работата по залите на хотелите утре, вдруги ден, по-вдругиден ....МОЛЯ ВИ ! НЕ ГОВОРЕТЕ НАИЗУСТ И НЕ ПОДВЕЖДАЙТЕ БЪДЕЩИТЕ МЛАДОЖЕНЦИ С НЕВЕРНИ И ПОЛВИНЧАТИ НЕЩА !
 Постарайте се поне мъничко да се информирате за нещата, в интерес на всички е. Помолете всеки един от хората във всяка зала на всеки хотел да ви даде официалната бройка и възможности на залите. Информацията е що годе достоверна. И тогава с право я публикувайте тук и тя ще е полезна на всеки. Ама разни догадки и лъжливи предположения....мисля, че нямат място тук.
 И не на последно място отбелязвам, че нямам нищо общо с нито един от хотелите в България и Света. Просто си вадя хляба и си плащам данъците от дейност в залите на всеки един хотел в България. И вярвам на очите си, а не на това кой какво ми казва.
 А пък ако толкова много сте преритали за зала Диамант и бройката на гостите на кръгли маси - елате от утре до събота, там съм, заедно ще броим и заедно ще понапишем това-онова. Заповядайте !
« Последна редакция: декември 14, 2010, 22:08:48 от Pachoran » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #447 -: декември 16, 2010, 15:07:00 »

         Здравейте, интересно, защо вместо да си помагате водите такъв безмислен спор.Естественно е  хората да имат различни мнения и вкусове.По ценно е, вместо да се заяждате един друг, просто да споделите, така че да е полезно за всички. Освен това, наистина не виждам смисъл професионалисти да спорят.
         Иначе относно Дедеман Принцес- миналата година 2 пъти съм снимал сватби там.Имам снимки и отзиви от клиенти, които иска да пише на лични. Моето мнение е , че ресторанта е супер за големи сватби (според мен над 100-120 души).А за над 180 души вече е един от малкото които стават. Обслужването е добро, храната също(8 по десетобалната от мен, аз съм доста капризен). Цената от 40 лв която чух е прекрасна, преди година беше по висока. Естественно , има и недостатъци, но според мен не са фатални.Когато избирате ресторант ЗАПОМНЕТЕ!!! - няма такъв който да е идеален.Важното е всичко да е в границата на нормалното или конкретните недостатъци да не са фатални за вас. Виждам че за разлика от минали години, по това време сте доста активни, пишете за сватби които ще се състоят след 6, 8, 12 месеца.Това определено ме радва, означава , че сте ценители, държите нещата да са организирани както трябва.С такива клиенти се работи много леко.Желая весели празници на всички колеги и всички влюбени двойки.
« Последна редакция: декември 16, 2010, 15:08:53 от Deliysky » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #448 -: декември 17, 2010, 06:39:24 »

 Хайде първо да научим поне официалната бройка за гости на прословутите ресторанти, условията които предлагат и тогава да даваме мнение. Спор няма Делийски, има една невежест и незнание в хората, които се наричат професионалисти. И ако не ги накараме да си научат уроците ще продължават своите фантазии. В крайна сметка целта е клиента да получи истинска представа за ресторантите.
 И до като си хапвам на обяд броя масите в прословутия Диамнт, просто днес съм тук, утре някъде другаде. За сватба максималния капацитет според мен е 40 кръгли маси, по 10 човека седящи на маса или 400 души. Всичко над тази бройка ще е зле, не че не може още. Това е, просто и ясно, гледаш, броиш и тогава пишеш. Фантазиите на някои пренесете в други форуми за общи приказки.
 
« Последна редакция: декември 17, 2010, 13:14:02 от Pachoran » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: декември 18, 2010, 11:09:39 »

Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines