Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 06:29:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бременна на сватбата  (Прочетена 16526 пъти)
 
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 07, 2008, 07:59:50 »

уффф момичета да ви кажа вече направо нямам нетърпение да дойде сватбеното ми тържество....нормално ли е още да не усещам бебока и да не ми се гади....казват че повечето бременни жени повръщали в първите месеци а на мен даже не ми се гади от кафе и от цигари...от пушека по-точно на цигарите понеже в офиса където работя се пуши...и друго нещо защо никои генеколог не ще да ме прегледа та най-накрая да констатира и медицинско лице това че съм бременна..? blush
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 07, 2008, 08:05:42 »

shaska споко бе, на мен не ми се е гадило нито веднъж от нищо, нито веднъж не съм повърнала, изобщо в прословутите първи три месеца на наразположения аз нямах нито едно такова, така че се радвай, а недей да чакаш да усетиш нещо кофти, ок  good good good А за усещането на бебето- ти в коя седмица си, че не разбрах? Всяко усещане ще си дойде с времето и ще те връхлети с цялата палитра от съпътстващи емоции, не го мисли.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #32 -: декември 09, 2010, 13:31:33 »

Здравейте. Много ми се иска да дикутираме тази тема.На последък станаха много бременните булки. На какво се дължи това? За много хора това вече не е проблем от морална гледна точка. Дали има някакви вредни последствия за плода,от самата сватба?
Активен
AnitaP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #33 -: януари 13, 2011, 11:34:39 »

Да има : простуда (особено през зимата и преходните сезони), вибрациите от музиката, особено вредни са тежките баси, преумората, напрежението по подготовката и вълнението предния и на самия ден, алкохола и т.н. Без да забравяме безкрайно несъобразителните пушачи, които със сгурност ще превърнат всяка сватба във въртоп от дим и мъгла...
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #34 -: януари 14, 2011, 14:21:18 »

И аз това си мисля. Алкохолът,силната музика и цигареният дим са голям проблем за бебето в корема.Аз като видя бременна булка и не смея много да усилвам музиката. Страх ме е да не пометне. Добре че забраниха цигарите. Вече имам зад гъба си едно участие в ресторант за непушачи. В същият този ресторант преди се пушеше и като се прибера в къщи изнасях дрехите на балкона. Сега е супер.Просто не мога да проумея как сме дишали тази смрад преди. Представяте ли си какво му е на бебето?
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines