Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 08:30:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Страхотна юнска седмица 03.-09. 06.  (Прочетена 30874 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 07, 2013, 10:58:11 »

Здравейте smile

m0onlight

ето нещо, което винаги ми оправя настроението Wink



emmmmmy, да си изкарате много готино в Габрово smile аз пак ще имам 6-дневна работна седмица.

Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 07, 2013, 12:11:50 »

Здравейте в този прекрасен слънчев ден!!!

Муунче, не се тревожи за кошмарите. Аз също напоследък сънувам. Четох някъде, че е от бременността, тъй като сега постоянно се тревожим и тези емоции дават отражение на въображението ни, а от там и на сънищата. Ето и от мен нещо за оправяне на настроението ти, мен лично много ме зарадва funnytooth http://vbox7.com/play:67e06fbf3a

П.С. Приятно изкарване на всички в Габрово. Благородно ви завиждам!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 07, 2013, 13:34:08 »

Благодаря ви, милички!
Всички ваши постове и линкове ме усмихнаха give_rose give_rose give_rose Знам, че не е реално и че всичко е плод на моите тревоги и притеснения, обаче нали знаете как въпреки всичко понякога на човек му е трудно да се отърси. Али, права си, че сега сънищата са по-хард. Май по-добре беше с розовите сънища blush То най-интересното е, че аз реално не помня нищо конкретно, само бегли откъслечни моменти, но въпреки това се затормозявам и ми влияят на настроението за съжаление. Днес денят ми е във възходи и спадове. Надявам се да се разсея малко през уикенда с малко разходки, срещи с приятни хора и шопинг /макар и не лично за мен, а придобивки за дома, но пак е приятно smile/ - така се гонят лошите мисли каза майка ми Wink
Свекърва, приятна разходка и дано не ви завали някой приливен дъжд, че го дават буря с гръмотевици и тук май натам отиват нещата girl_impossible
Еми, вземи някой сак, не се мъчи с раница - нали сте с кола smile
Тони, и аз много често сънувам как участвам в екшън филми - трябва да стана режисьор и сценарист, че не съм гледала такива филми нито на кино, нито по телевизията blum
Езра, пак да се направиш мацка, ама да се снимаш тоя път Wink
Цветче, страшни бисери! Имам цял ден да чета и да се забавлявам Xixixi
Панди, така ми се прииска да ги нагушкам и намачкам тия пандички! heart
Али, тоя клип ще го гледам пак вкъщи, че тук нямам звукова карта на компа - отива си бавно и безславно. Казах му аз на нашия системен администратор да го оправя моя компютър както аз си знам - с чук, че да не се мъчи повече, че все се чупи, ама той не дава blum Иначе бебето е голямо артистче. Представям си като порасне какви представления ще изнася на родителите си blum
Ето нещо петъчно и от мен smile


* 292640_200376946778891_1365617639_n.jpg (45.45 KB, 457x480 - видяно 338 пъти.)
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #78 -: юни 07, 2013, 13:39:33 »

Муунче, радвам се, че вече звучиш бодро както си те знаем  good

Вижте на какво попаднах преди малко. Жалко, че младоженката май не е от нашите форумски редици, за за разкаже повече за интересното хрумване...

http://news.plovdiv24.bg/436534.html
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 07, 2013, 13:52:54 »

....но в момента сме на нокти, заради здравословното състояние на член от семейството и няма да е много редно.
Точно такова е положението и при нас.  sad
Пожелавам ти и при вас нещата да се оправят по-бързо.

Муунче, точно такава усмихната искам да те "виждам".  smile

Панда, много сладки малки бебета-панди, направо ти иде да ги награбиш всичките и да ги гушкаш и мачкаш...много обичам панди. Уникални мечета са.

Свекърва, приятна ви разходка с гостенина.  smile

Тонина, наистина интересна хрумка имат тези младоженци.

Аз си поръчах рокля от интернет сайт. Ще пристигне другата седмица и дано ми хареса и на живо, че и да ми стои добре. А ако не, има опция за връщане, но се надявам да не се стига дотам.
Моите момчета вече определено са в шах и мат, щото аз рокли не нося. Чат-пат някоя пола по веднъж годишно слагам, а напоследък си купувам и нося предимно рокли, поли и прочие.
И за "снахата" поръчах една много сладурска рокличка, чакам и нея да пристигне другата седмица.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 07, 2013, 16:31:31 »

Хайде и аз да се разпиша в седмичната темичка.smile
Муунче за кошмарите , абе да не те плаша, ама наистина са от бремеността и доста ще си посънуваш какво ли не, след това няма и да имаш време да сънуваш:) Аз поне до края сънувах какви ли не глупости, чак се чудех как може да ми ги ражда съзнанието тия неща. Как си ти, още малко и ще разберете бебче ли ще е, бебка ли ще е smile
Пандичке много хубави панди си постнала, сладурски smile
Еми благородно завиждам за разходката и срещата в Габрово, щеше ми се и ние да дойдем, ама няма как....ако има по-късна лятна среща , може и да се лансираме тримца smile Приятно изкарване и поздрави на всички.
Свекърва приятна разходка и на теб- дано ви е хубаво времето.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines