Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:26:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Търсят се професионални танцьори за сватба  (Прочетена 7392 пъти)
 
mila06
Новак
*
Публикации: 18


« -: март 11, 2011, 11:53:05 »

Привет на всички,
искам да наема професионални танцьори за сватбеното тържество, които да изиграят един, два народни танца и един друг танц (танго, модерен танц или др.).
Препоръчайте ми някоя група, които са добри. Лятото на морето гледах едни танцьори в заведение ПокоЛоко в Албена и ме впечатлиха много. Играеха танци смесица между фолклор и латино. Обаче не знам как да ги открия, а бяха страхотни наистина.
Ще съм благодарна на всякаква помощ по темата.
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 11, 2011, 13:35:13 »

Привет на всички,
искам да наема професионални танцьори за сватбеното тържество, които да изиграят един, два народни танца и един друг танц (танго, модерен танц или др.).
Препоръчайте ми някоя група, които са добри. Лятото на морето гледах едни танцьори в заведение ПокоЛоко в Албена и ме впечатлиха много. Играеха танци смесица между фолклор и латино. Обаче не знам как да ги открия, а бяха страхотни наистина.
Ще съм благодарна на всякаква помощ по темата.
В Поко Локо на морето, лятото танцуваха "Неш Арт" (Нешанъл Арт) и са кадри на Г-жа Нешка Робева. http://www.neshkaart.com/index.php?option=com_content&task=view&id=7&Itemid=13
Можете да потърсите и колегите от фолклорна формация "НАШЕНЦИ" www.nashenci.org
Те също са страхотни! smile
Успех!
« Последна редакция: март 11, 2011, 17:39:27 от Алекси Маронов » Активен
mila06
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #2 -: март 11, 2011, 14:31:23 »

Ясно. Мерси за информацията. Но наистина са много добри.
Активен
DeN4o
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 07, 2011, 01:30:11 »

Здравей,Mila06! Не зная дали не е късно,но мога да ти препоръчам народните танциори,който поканих на нашето тържество.Част от Северняшки Фолклорен ансамбъл-град Плевен са.Направиха голям фурор сред гостите,наели ги бяхме да танцуват на кумовете.По време на танца имаше българска народна люлка,за кумата и мен,за кума и мъжът ми танц върху едни барабани...Ако се интересуваш ми пиши на лични-ще ти покажа снимки и ще ти дам евентуално координатите им-двама мъже и две жени танциори са .
 cleopatra cleopatra cleopatra cleopatra cleopatra cleopatra cleopatra cleopatra cleopatra
Активен
mila06
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #4 -: декември 27, 2011, 10:56:25 »

Здравей,
събитието мина вече. Взехме "Нашенци" и сме много доволни. Изиграха няколко народни танца и аржентинско танго. Тангото най-много се хареса на гостите.
Според мен можеш да пуснеш координати или поне име на този ансамбъл, който сте ползвали вие. На мен ми беше много трудно като търсих танцьори. Нямаше много избор, а все пак е добре булките да разгледат няколко варианта и да си изберат.
Аз бях писала и на http://neshkaart.com/ , но така и не разбрах какво предлагат като цени и танци.
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #5 -: февруари 22, 2012, 14:03:40 »

Здравейте, виждам че темата е малко стара, но ако предожението все още важи или има други, нуждаещи се от танцьори - предлагам своите услуги - професионален танцьор съм по спортни танци имам няколко медала и съм участвала по пъвенства. Ако желаете свържете се с мен.
Активен
ani74
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #6 -: март 07, 2012, 13:23:06 »

Здравей,

Миналата година на моята сватба използвах услугите на танцьори от балет "Магия", като останахме изключително доволни. Бяхме ги намерили чрез агенцията, която ни беше организирала сватбеното тържество.
Активен
boritu
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


« Отговор #7 -: март 08, 2012, 11:18:16 »

Здрасти, аз пък из списанията попаднах на някаква промоция, в която е включено DJ, фотограф и оператор плюс танцьори. Това, което ми хареса е, че дават и някой и друг урок за хората, че аз много се притеснявам, че хич не ме бива да играя хора. Някой знае ли нещо повече за тях?
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines