Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 14:28:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Денис и Мануела  (Прочетена 11396 пъти)
 
Manuela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 11, 2009, 12:19:16 »

sunflower1985, много се радвам на ентусиазма ти, защото и аз бях като теб smile Благодаря ти за всички хубави думи! Сигурна съм, че ти също ще бъдеш истинска принцеса! Когато избирах аксесоари за мен, не се съобразявах с мнението на никой. Исках да се харесам аз и да знам, че ще се харесам на половинката си. Нищо друго няма значение. Гримът си го направих аз 5 минути преди да дойдат да ме вземат smile Не съм специалист по гримовете, обаче не исках да се оставя и на гримьор, защото не исках нищо фрапиращо, а те много често се престарават smile
Важното е, че когато ме видя мъжът ми и краката му се подкосиха smile smile smile Това беше най-големият подарък - спонтанната реакция на любимия!
Пожелавам ти да изпиташ всички тези готини емоции smile И браво за това, че не си обърнала внимание на лошите приказки по форумите!
Много, много хубав сватбен ден и после обезателно да си направиш албум. Пусни едно линкче и тук, моля smile
Активен
sunflower1985
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 11, 2009, 12:49:09 »

И аз благодаря за хубавите думи!Надявам се всичко до мине както се казва "по мед и масло" и на всички да им хареса.Ако мога да попитам ти от къде си си купила аксесоарите?Защото аз в Пловдив почти нищо не си харесах.
Активен
Manuela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 12, 2009, 21:05:47 »

Колието и обиците си ги купих от един магазин на центъра. Като вървиш от пощата към Джумаята, малко преди Джумаята от дясно се намира. Той е за сувенири - дълъг, но много тесен. Мисля,  че е близо до Терра Нова. Там имаше много нежни колиета. Не знам колко струваше, но мисля, че не повече от 35 лв. беше комплекта. Диадемата я купих от един магазин в Асеновград. Тя беше супер забутана и никой не я виждаше, но аз си търсих нещо такова и я забелязах. От там си купих и воала, но даже не си спомням кой от всичките магазини беше. Тъкмо бях решила да си ги поръчвам от e-bay и намерих приемлив вариант. Роклята също я взех от Асеновград, но беше по поръчка - комбинация от няколко рокли, защото все по нещо не ми харесваше smile Интересна е историята с прическата. Три месеца преди сватбата си бях избрала фризьорка, но една седмица преди сватбата отидох да ми направи кичури и пробна прическа. С две думи, кичурите ми ги направи все едноимах прошарена коса, а пробната прическа я направи като хвана няколко кичура и ми ги захвана с фиби и ми каза да си представя как ще стане. Изглеждах като рошава зелка и ми беше трудно да си се представя хубава. Освен това ми каза, че диадемата не е подходяща за сватба, че е циганска и само за карнавал едва ли не става, а булото искаше да ми го сложи 2 пръста над челото. Трапки ме побиха, плюх си на петите и избягах.....такъв рев и нерви бяха. А този салон беше супер скъп. За кичурите ми взеха 130 лв. Прибрах се вкъщи и се боядисах мигновено. Бях супер депресирана. Препоръчаха ми едно момиче в един гараж в една малка затънтена уличка в Кичука. Момичето беше в майчинство, но за щастие беше свободна. Направи ми много добра пробна прическа, харесах се и ето ме с тази прическа за два пъти по-малко пари, отколкото в онзи луксозен салон. Стискам палци да намериш това, което търсиш. Ако имаш някакви въпроси, питай! smile
Активен
Didona
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #18 -: май 13, 2009, 00:55:36 »

Мани, здравей! Да видим дали ще се сетиш кой съм  Wink
Аз съм Динка (Диди) преди доста време с моя приятелка Галя бяхме клиенти на Ориндж, а една есен разнасяхме листовки на Ориндж.... Абе, ето и снимка, може да се сетиш  smile




Съвсем ненадейно попаднах на твой пост и коментар, че булката е от Пловдив, а младоженеца е латвиец, загледах се в снимката и ....  pardon познавам ги!!!

Много красиво тържество се имали и съм сигурна, че и сега е още по забавно!
Аз съм младоженка едва от 10 дни и за момента всичко е толкова хубаво...

Много поздрави от мен и здрае и радости с малкия ви принц  give_rose
Активен
sunflower1985
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 13, 2009, 08:29:35 »

Относно бижутата все още се колебая какво искам и се каня да излизам тази седмица поне да пробвам това,което съм си наумила и да разбера дали ще се харесам,ако не да се ориентиран към друго.За грима много се колебая дали да не се гримирам сама или да отида на пробен при някой.Само,че не знам при кой гримоьор да отида,ако някой е ходил при някой и е доволен нека ми пише.Фризьорка от доста време си търся за прическа,защото моята общо взето бих казала,че се занимава предимно с подстригване.Преди 3 седмици занесох една коса да ми я нарпавят в един салон,който забелязох съвсем случайно в Кичюка.Когато отидох да си взема косата ги помолих да ми направят и прическа с нея.Останах удивена от момичето,което ме направи- без да и казвам нищо тя ме направи точно каквото исках.И така след като останах много доволна от нея реших,че за сватбата ще отида при нея да ме направи.В салона слагат и ноктопластика,така,че при тях ще съм.Много съм доволна,защото след дълго чудене и лутане случайно късмета ми се усмихна за едни от най-важните неща за сватбата.
Мануела,много ти благодаря за информацията,която мидаде.За рокля и аз съм ориентирала към Асеновград.Миналия месец пробвах една рокля и ми хареса,долната й част точно каквато си е представях,само негоре ми се иска да е по-различна.Сигурно ще се наложи и на мен да ми шият нова по мой вкус.Другия месец ще ходим и ако си харесам направо ще си я купувам.Макар,че се притеснявам ако ми е готова още юли месец,до септември да не напълнея или да отслабна,че да се чудя какво да правя в последния момент.Това е засега от мен.
Активен
Manuela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 14, 2009, 22:08:08 »

Диди, честитоооооо!!!!! give_rose Bravo
Не те познах от пръв поглед като те видях на снимката, но разбира се, че си те спомням, иска ли питане smile
Много нежна булка си  Bravo Пожелавам ви много любов и разбирателство и най-малко едно бебче, което ще умножи щастието ви хилядократно!!!
Последвайте нашия пример  Wink Ето снимки на нашето щастие: http://deni092.multiply.com/photos
sunflower1985, ако роклята ти е от две части, няма никакво значение дали ще отслабнеш или ще напълнееш, защото корсетът се стяга по тялото ти, а долнището е универсално. Е, друг е въпросът, ако искаш рокля по теб. В такъв случай трябва да се теглиш един път седмично, за да поддържаш теглото от момента на купуване на роклята smile Аз исках да си купя цяла рокля, но една от причините да взема от две чести, беше тази - няма значение ако се променят размерите на тялото smile Другата причина беше, че цялата рокля ми се свличаше надолу, защото долната част беше по-тежка и като се завъртя, всичко се усукваше около мен. За съжаление тялото ми не ми позволява лукса "рокля по мен", затова тази опция я нямаше въобще smile
Успех!  good
 
Активен
sunflower1985
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 18, 2009, 10:03:05 »

Мануела,ти от къде си поръча поканите?Препоръчайте ми къде да отида в Пловдив?
Активен
Manuela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 18, 2009, 23:08:44 »

Хм... Нашите покани не бяха кой знае какво. Аз харесах други, но цената им беше доста над това, което можехме да си позволим. В крайна сметка избрахме по-семплите на много изгодна цена (мисля, че бяха около 60ст, но съвсем не съм сигурна). Там, от където си поръчахме поканите, има голям избор на изгодни цени в сравнение с другите места. Само да видим как да ти го обясня... Много хора го знаят това място.
Като тръгнеш от ПУто (ректората на центъра), минаваш под подлеза и тръгваш само направо по улицата. Пресичаш Леонардо да Винчи и си продължаваш. Тази уличка прави лек завой на ляво. От дясната и страна започва блок. Когато направиш завоя, блокът свършва и следва една къща. В приземния етаж са поканите. Трябва да влезеш в двора и да слезеш по едни стълбички. Има табела и мисля, че ще се ориентираш. Дано да съм ти го обяснила добре.
Успех!
Активен
sunflower1985
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 19, 2009, 08:03:25 »

Благодаря за информацията!Ще отида юни месец да видя какво предлагат,дано да си харесам от там покани.Досега съм разгледала около 1000 покани в 3 магазина,но нищо не ми хвана окото.Аз съм такава,че трябва нещо да ми се набие на очи и тогава да го взема.Затова ми е малко трудно да си харесам нещо,те всички покани са или много големи,или много малки,или ако нормални,но самото им отваряне не ми харесва.Надявам се вече да си харесам нещо,че в началото на юли трябва да ги поръчвам.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines