Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 15:29:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tonibonboni - 23.05.2009г.  (Прочетена 34108 пъти)
 
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 07, 2009, 12:48:27 »

 Именно!:(.Аз от там видях, че нещата не стоят така, както са ни казали. В средата на другата седмица ще ходим, за да уточним бройката и подредбата на масите и тогава ще питам за това. Искам да знам...ако ще я плащам, то поне да си я избера сама?! Иначе за останалите неща съм доволна. Ресторантът изглежда чудесно, калъфите на столовете са хубави (дори без панделки)...и безплатни smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #16 -: май 07, 2009, 17:55:26 »

Аз от това, което съм виждала като снимки на "тяхната украса" не съм никак очарована  sad Дано като си подготвена и питаш навреме да се направи нещо по-добро!
Планирате ли изнесен ритуал? Знам, че имат красива градина.
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 07, 2009, 19:59:55 »

 Изнесеният ритуал отпадна при нас, тъй като подписването ни е в 18ч. в зала Красно село, а в ресторанта не можем да влезем по-рано от 19:30ч. След това няма да ни остане време зе хорца smile, а и на гостите ще им е писнало от ритуали lol) Или ти имаше предвид "изнесен ритуал" за подписването?smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #18 -: май 07, 2009, 20:12:32 »

Имах предвид ритуал в градината...пък каквото и да се прави на него. На мен много ми се иска да имам такъв, но това си е твоята темичка.  smile Разказвай как се движат нещата при вас. Аз не знам роклятя ти дали я има в галерията. Сега ще погледна. ако я няма - да сложиш снимки!  blum
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 07, 2009, 20:33:27 »

Честита темичка и от мен Тони. Свършили сте страхотна работа по подготовката, то почти нищо не ви е останало  blum . Пожелавам ти леки предсватбени дни, незабравимо моминско парти и още по прекасен сватбен ден.

П.С.: Успех и с ресторанта - не се давай на хората там, ами си дръж на твоето, все пак, който плаща, той поръчва музиката, нали  girl_wink ?
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #20 -: май 07, 2009, 20:49:12 »

Няма снимки, Тони  beating Искам снимки на рокличката тииииии! 
Сватбената ви книга е страхотна, казвам го чистосърдечно. А годежното ти пръстенче е точно като моето, само че аз още не съм си го получила. и имаш супер нокти!!!!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 08, 2009, 09:05:29 »

Ей, сладкиш! Честита темичка и на теб!
Аз  бих те посъветвала - ако имате възможност - да се уговорите с ресторанта, да отидете просто да надникнете преди започването на някоя сватба преди вашата, която се провежда там и са я украсявали те, за да може поне малко да добиете представа как би изглеждало всичко ако евентуално те го украсяват... Така на думи обяснения - трудна работа...

Стискам ти палци, миличка! За всичко!  give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 08, 2009, 10:54:15 »

tonibonboni честита темичка и от мен. Пожелавам ти спокойни последни приготовления и да качиш снимчици на роклята да я видим
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 09, 2009, 10:58:16 »

 Благодаря Ви, момичета! Amelia, предположих, че имаш предвид ритуалът в градината, обсъждахме го, но няма да имаме време за него. smile По-горе писах, че можем да влезем не по-рано от 19:30ч. в ресторанта, тъй като преди това има друго мероприятие. Сватбата свършва след 5-ия час, а управителят каза, че сватбите текат до 00:00ч., след това заплащаме допълнително за всеки час. Щял да направи всичко възможно да успеем да започнем в 19ч., но все още не е сигурно. Ох, имам чувството, че за нищо няма да стигне времето. На сватбите на мои приятелки ми се струва, че сватбата тъкмо е започнала, а вече трябва да си тръгваме, имайки предвид, че нямам идея какво е имало на масата, обикновено не сядам на такива места smile Какво ли остава за моята сватба?!:)
В сряда ще ходим до ресторанта, за да уточним последно нещата. Гледахме украсата на друга сватба и за нея ни казаха, че те са я сложили, но никога нищо не споменаваха за заплащане.Аз нямам особени претенции за цветята по масите, единствено изявих желание да не бъдат карамфили, тъй като ги асоциирам с неприятни поводи. Но както и да е, ще видим другата седмица...
Снощи направих кошничките за 5-те ми шаферки. Ще им направя и еднакви малки букетчета. Кошничките им ще са пълни с жито, бонбонки, стотинки и листенца от рози. Ще се наредят вероятно на стълбите в Св. Неделя и ще хвърлят заедно с кумата, която ще хвърля същото отзад. В ритуалната зала ще хвърляме вече късметчета, жито и стотинки. Четири от шаферките ще бъдат със светлосини рокли с тъмносиньо по тях. Няма да са с еднакъв модел рокли, тъй като са различни като тип момичета, но поне ще са в еднакъв цвят. Петата шаферка е моята племенница, която е на 3. Тя ще е с бяла, широка рокля. Amelia, моята рокля е мнооооого семпла, права е, покрита е с дантела, но Митко знае че имам тема, че качвам снимки и се притеснявам да не надникне lol) Остава още малко и ще ме видите в завършен вид...то и аз нямам идея как ще изглеждам цялостно, с грим, прическа, воал.lol)
Ами това е, което свърших миналия ден...ще давам непрекъснат отчет за всичко ежедневдно до края, а след това ще видите и резултата. smile


*  за шаферките!.JPG (63.48 KB, 448x336 - видяно 306 пъти.)
« Последна редакция: май 09, 2009, 11:09:00 от tonibonboni » Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 09, 2009, 11:04:21 »

 Ето това са ни кошничките!


* кошнички за шаферките !!!.JPG (75.77 KB, 448x336 - видяно 277 пъти.)
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 09, 2009, 11:34:25 »

Браво за кошничките, много ми харесват - красиви и непретенциозни!
Аз мъжкото любопитство го озаптявам като съм оставила частта със суеверията на него, хич не съм го споменавала, той сам държи да не види роклята, така че да не си вре нослето където не трябва smile

А поне, ако и това не е тайна и роклята я има в интернет, кажи ни коя рокля е. Може и да си писала, но си спомням, че ти преди доста време я избра и ако си показвала, аз съм забравила.
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 09, 2009, 11:52:23 »

Тонита,кошничките са много сладки!И как описваш шаферките-наистина ще бъде като приказка give_rose
Малко ми е интересно за ресторанта,само до 0.00 :huh:Може би при нас нещата са по-различни,защото бяхме там от 18.00 до 3.30 и после посрещанито при свекървичка ,та чак до 5.00.Сватбата е едно велико изживяване,така че истината ,всъщност е ,че колкото и време да продължи никога не е достатъчно и искаш пак и пак да я повторите :partytime:А както описваш твоите приготовления ще бъде Невероятно! :dance2:Не се притеснявай времето ще ти стигне и ще бъдеш Неотразима good
« Последна редакция: май 09, 2009, 11:54:01 от Ani » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #27 -: май 09, 2009, 14:38:41 »

И аз мисля,че ще е много хубаво на сватбата ви! Само спокойно!
А в кошничките ще има ли някакъв сатен или нещо изобщо, защото май житото няма да се задържи в тях като гледам дупчиците.
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 10, 2009, 09:13:34 »

 pebbles, моята рокля не е типичната булчинска рокля и дори си мисля, че ще разочаровам доста голяма част от вас и гостите на сватбата, които ще очакват булка с голяма рокля като на принцеса:), но се чувствам много удобно в нея. Преди време бях показала един модел на Сона-Холидей ( мисля, че в темата "Благодаря на Нели Праматарова"). Роклята отпред е абсолютно права, а отзад стои по-интересна. Това, което я прави интересна е, че е покрита с дантела. А като си помисля, че цял живот съм мечатала за този ден, за да облека такава рокля. smile В момента, в който Нели Праматарова ми показа модела на тази рокля, който беше изработила за друго момиче, но в цвят шампанско и...беше решено danceg
Показах я на свекърва си и мисля, че не беше никак очарована, но...какво да се прави  pardon
А за кошничките, мисля да сложа първо листенца от рози и върху тях да сложа малко жито. Те са много малки и няма да се събере повече от една шепа от всичко. smile
« Последна редакция: май 10, 2009, 09:23:46 от tonibonboni » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 10, 2009, 10:10:22 »

Със сигурност няма да разочароваш мен. И моята рокля не е точно това, което лелите и стринките биха очаквали. И затова няма да взема свекърва си на пробата, защото роклята няма да е готова и ще трябва въображение да си представиш как ще изглежда. Но съм сигурна, че като ме видят като булка, колкото и да са старомодни и с определени очаквания, ще ме харесат. Защото съм избирала рокля, в която аз съм хубава, а не рокля, която добре допълвам. Убедена съм, че и теб, като те видят pleasantry в пълно бойно снаряжение pleasantry всички ще ахнат и ще има да разправят, как за първи път като видели роклята хич не я харесали, ама сега толкова много са си променили мнението, че по-хубава рокля не могат да си представят. Говоря от собствен опит, не с рокли, но с интериорни решения и бижута.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines