Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 18:06:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 198798 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #735 -: декември 24, 2015, 12:14:31 »

Мари, Свекс, благодаря, че ви има!!! Благодаря, че ви познавам както и всички момичета от форума, макар и само онлайн! Благодаря ви, че винаги намирате какво да ми кажете в радост и тъга! Обичам вииииии  heart heart heart
А ние с Милото утре вечер правим 13 г. откак се сгаджосахмИ... Дала съм си подаръците предварително и пак трябва да му измисля нещо. Барем един лИбовен имейл да му пусна  girl_wink Идеи?
Ние дойдохме на село. Сагата с младата in-law се разви по следния начин: Кари се качи за 5 мин. даде наште подаръци и си получи нейните, които са лятна рокля за нея, чашка за пиене за на лято най-рано за него и 2 пакета шоколади коледни абсолютно еднакви. Май е хванала некой черен петък, а?  crazy хихихи, да е жива и здрава, аз догодина пак ще подаря дрехи на НМ, таен дневник на Елза и несесери на Кока кола сигурно, колкото и да казвам, че няма да се старая...
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #736 -: декември 24, 2015, 12:15:15 »

хахаха Свекърва , ако е женска котката купувам я, че да си седне на дупето моя хулиганин непослушен  smile  Аз както всяка година в последния момент ще купувам подаръци... Отивам  да се блъскам по магазините
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #737 -: декември 24, 2015, 12:17:13 »

Лоли, купи ми нокти, че са ми късички и хич няма да имам никакви по НГ  tease
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #738 -: декември 24, 2015, 14:08:30 »

Днес изчетох пропуснатото и ми затрепери сърчицето heart
Свекърва, изключително вдъхновяваща изненада koko6ka
Нат, мила, нямаш си идея колко се радвам air_kiss Надявам се, че ще можем да се виждаме всеки път, когато идвам към Русе. За мен е повече от прекрасен град. Бъдете щастливи! give_rose
Миленка, не можах да хвана снимките, но огромно браво за труда! Аз и друг път съм казвала, че когато купихме апартамента, продавачът беше извикал фирма и беше почистено, прозорците измити, пердетата изпрани. И то не за наем - пак казвам! Видехме ли мърляво жилище на обява, хич не сме се обаждали за информация и оглед. Съответно ние като давахме нашия апартамент под наем, го облизахме. Аз съм икономист човек. Ябълката трябва да е избърсана, за да й искаш добра цена. Wink Оставиш ли жилището мърляво, значи търсиш такива потенциални клиенти. Не е задължително, но е твърде вероятно.
Аз се лакирам. Рисувам едни коледни шапки. gcrst После малко епилация, къпане и... Нямам търпение за тази вечер heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #739 -: декември 24, 2015, 16:21:56 »

Лоли, женска е, ама е кастрирана. Аз на приятел не мога да я продам, има си кусури, дивак си пада и дере хора и мебели. sad
Фани, Мари, много прочувствени думи heart heart heart. Аз в момента не съм лирично настроена, точно обратното diablo. Ама да ви кажа защо, че да се посмеете поне.
Днес имаме годишнина от сватбата, не е кръгла. Лани родният ми подари една икебана, която доста ме стресна с размерите и цената си. Ама така съм хлъцнала, че не се е разбрало защо и той е решил, че съм в тотален възторг. Уж си бях подготвила почвата, че тази година сме без подаръци /сумите ще отидат за благотворителни цели/, хем и място за излишни работи няма, обаче....Ей преди малко ми доставиха още по- голяма, по- тежка и вероятно по- скъпа икебана. Въпросната личност съответно е на работа и аз трябваше да я тътря по стълбата и да и намирам място. Чудя се аз защо няколко пъти ми звъни и ми говори безсмислици, а то явно е искал да провери дали е дошла пратката. Както и да е, пак се направих на зарадвана и му благодарих /догодина вече трябва да взимам сериозни мерки/, като и поставих задача да купи малък кръгъл хляб или готова питка с пара, че не си струва да пускам печката.
Тук вече втората инзненадА. Носи ми едно питище с диаметър 60см. и височина две педи. Питам има ли вътре пара, не знае. diablo Сега, ако има и аз сложа втора, ще стане повече от глупаво, ако пък няма - за какво ми е три кила тесто crazy. Ей, тва мъжете профилактично трябва да се бият и да им се взимат парите до стотинка Wink. Като че вкъщи има една казарма хора и всичко трябва да е е в огромни количества.
Да ви кажа, наистина е хубаво, че ви има. heart Иначе на кого да си излея мъката, като майка ми и котката спят, съпругът е на работа, единият син при тъща си за Вълшебна Коледа, другият - през Океан?
Та така, да сме живи и здрави, да се ядосваме за глупости и да сме повече усмихнати smile. Който има мераци, да му се падне парата good


* IMG_4657.JPG (64.27 KB, 272x448 - видяно 181 пъти.)
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #740 -: декември 24, 2015, 16:57:04 »

Весели празници, мили момичета!

Бъдете усмихнати, добри и спокойни, радвайте се на любимите хора и им казвайте колко много ги обичате!
 heart heart heart heart heart heart heart

Аз през декември доста ви поизпуснах, ама дано догодина да си наваксам и да се включвам по-често!

Сготвихте ли вкусотийки за празничната трапеза вече??

Аз тази година ще правя пълнени сухи чушки с праз и ориз, тиквеник, содена питка и бобена салата за ММ, че отдавна я иска тая салатка. Мама ми прати туршия от Бг, домашно производство и е много вкусна, както и домашни сушени плодове и орехи, та с това ще ни е пълна масата!

Много прегръдки за всички!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #741 -: декември 24, 2015, 18:08:21 »

Светла и спокойна вечер пожелавам на всички  heart Няма да се впускам в такива дълги излияния като другите ни прекрасни съфорумки, само искам да ви кажа, че за мен тази година беше много специална по ред причини и вие бяхте част от моето щастие и емоции откакто съм се регистрирала!

Благодаря ви! Бъдете все толкова забавни, умни, идейни и съпричастни  give_rose Бъдете благословени, обичани и обичащи  heart heart heart Гушкам ви силно всички  give_rose

 Offtopic Имам да ви мрънна за нещо ама няма да ви развалям празниците  smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #742 -: декември 24, 2015, 19:47:03 »

Мрьнни на лични, аз сьм на разположение да те изслушам  good

Радостна и спокойна вечер на всички и после да се хвалим на кой се е паднала парата. Аз замесих (за пьрви пьт) содена питка по рецепта на Мари и я чакам да почине.

Целувки на всички
 heart heart heart
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #743 -: декември 24, 2015, 21:12:35 »

Мили момичета, пожелавам ви всичко най-хубаво на вас и близките ви!

Чета периодично, но рядко ми остава време да пиша. Новогодишно пожеланое - да съм по-редовна:)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #744 -: декември 24, 2015, 23:24:41 »

Аз не виждам какво още бе могло да ми развали празника, та може и на мен да ми се оплаквате.
Наложи се да правя питка, содена, учудващо хубава стана.
Парата се падна в парчето на малкия син, да му е на късмет. Май и Тони е с паричка, така видях във ФБ good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #745 -: декември 24, 2015, 23:59:39 »

При нас на Фабио.
Много ми е мьчно като те чета мрачна. Голямо ГУШ !!! Не че ще ти стане по-добре от гушкане от непознати и то виртуално, но пак е повече от нула.  Friend

Много хубави ми бяха децата тази вечер. Нагледах им се  heart heart heart
София обаче беше ужасно разстроена. Толкова не е плакала в мое присьствие досега. Реално цяла вечер плака. Много й се сьбра явно - цялото движение насам-натам, хората около нея, това че я прехвьрляхме от рьце в рьце, от рьце в рьце, айде на количката, айде пак на рьце  girl_impossible Гладна и изморена, та накрая  Плачещо момиче

Но не ми се развали настроението. Само много не успях да се вьзползвам от масата, но колкото толкова. Пийнах си вишновка и си хапнах пекорино с желе от амаро мммммиям !!! Иначе от суматите манджи, аз само боб ядох и от моята си питка, с която захранихме София с хляб. Много й хареса !! Но и бая соленичка беше станала. Само дето беше отхапала едно голямо парче и като го изплю с кашляне изкара акьла на народа (на мен не, защото аз я дьржех и не видях какво става)  girl_haha

Тьй от нашата вечер.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #746 -: декември 25, 2015, 00:03:29 »

Честито Рождество! Желая ви на всички прекрасни и интересни събития и пътувания, на тия, дето чакат пръстен- да им го дадат възможно най-скоро, на бременните-пухкави дечица, на работещите по въпроса за увеличаването на населението-бързи резултати, на имащите всичко предходно- да продължават да дават пример за тези,на които им липсва някое  от тях, а на тези с дълъг семеен опит-поводи за припомняне чрез внуци! Като цяло на форума желая много нови сватби и нови приятелства, които да започват от него !
И ние хапнахме доста, парата се падна на най-новия член на семейството ! Има и аз от какво да се оплача ама не мисля да си развалям настроението!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #747 -: декември 25, 2015, 08:31:43 »

Честито Рождество, мили момичета!!! give_rose Пожелавам на всички празнуващи светли празници!
Кари покани братовчедка ми и племенниците довечера у майка ми, защото "семейството се събира на Коледа" та отиваме да напазаруваме.
Оня ден Кари тегли билетче от лотарията - падна й се 1 лв, ходих в селския магазин да й взема печалбата, теглих още 1 билетче -паднаха се 2 лв. Тях вече си ги взех, защото ако бях купила още билети щях да загубя и тях. Та така де майка и дъщеря сме с голям късмет, ама за глупости  Girl_hide Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #748 -: декември 25, 2015, 09:38:30 »

Честито Рождество Христово  heart Никога не съм имала, а няма и да имам по-любимо време от годината  heart Желая ви топлината и уюта никога да не напускат дома ви.. Бъдете здрави, нека всяка ваша съкровена мечта се превърне в реалност...

Парата се падна на мене.. Дано ми е на късмет и през Новата Година изпълня, всичко което ми е останало от списъка с мечти преди 30.. Малко неща са ми останали  Yes

Илиян, братчето ми и тате отидоха до колят прасе.. Тати се е затъжил по традицията, която спазваха на село, прасето да се коли днес, та решихме да я спазим и да му е кеф  Wink Още не сме отворили подаръците, нямам търпение, защото нашите не си знаят подаръците, а на брата освен че му дадохме онзи ден пари за дънки, обувки, блуза.. За изненада му взехме тример, все иска, а все не си купува.. Сега много ще се зарадва  heart

Чакам баба да направи баница с локум, ама Гала е по-интересна и така като гледам няма да е скоро момента.. Може и за утре да остане  funnytooth

Целувки kiss2 kiss2 kiss2
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #749 -: декември 25, 2015, 10:17:26 »

Честита Коледа мили хора! Бъдете здрави, честити и успешни! Пожелавам ви повече любов в сърцата и уют в домовете!  Целувам ви
Активен
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines