Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 15:53:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на lorka88 31.05.2014  (Прочетена 46140 пъти)
 
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #30 -: май 08, 2014, 17:58:19 »

Аз да ви се похваля, обадиха ми се за роклята и утре ще ходя....дано, дано дано всичко е ок  smile
Иначе откачих с медицинските..прозвънях 100 телефона по лекари, лаборатории и т.н. На нас ни искат психо, белодробен диспансер и васерман, оказа се че тези неща се правят по постоянен или настоящ адрес, аз имаХ удостоверение за настоящ, нооо вчера обърнах всичко да търся и го няма ....и сега утре ще ходя до общината и това да си вадя наново, за да могат да ми сложат печат от психо тук в София....... Втори ден предупреждавам, че ще закъснея за работа, което не е много добре, ама...голям филм наистина..Успях днес поне белодробния диспансер да мина с цената на това,че в най-големият дъжд след работа ТИЧАХ, за да стигна преди края на работното време  bqsnasym Ще се наредят нещата де, ама много изнервят тези ситуации..Добре, че кажи речи всичко друго ми е готово, че иначе.......  SUICIDE 
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #31 -: май 09, 2014, 22:40:09 »

Момичетааа, взех си роклята  chee Бях си я поръчала от модна къща "Радина-Мария"  Страхотна е, всичко е точно, както беше на тази, която пробвах  good За мое учудване не се налага никаква корекция и направо си я взех, аз въобще нямах такова очакване  yahoo Не мога да й се нагледам, много й се радвам и не можах да се сдържа да си я облека и вкъщи smile Ще има и малко промяна де..мислех да съм без сутиен на сватбата, защото  преди да поръчам роклята ми казаха, че техните рокли така се носят, но сега като я облякох и..мисля че ще се чувствам по-добре със. И дизайнерката го потвърди. Другата промяна е, че когато пробвах роклята на 01.03 нямаше обръчи и си ми хареса така, тя си е обемна и стои добре, но днес дизайнерката ги беше сложила и....като се видях като принцеса се харесах още повече  DANCE И сега май реших да не ги махам..само дано не е много неудобно, въпреки че между другото като е с обръчи не ми се заплита из краката и може пък да е по-добре...като силует определено така ми харесва повече  Bravo Имам си рокляяя  yahoo
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #32 -: май 09, 2014, 22:51:25 »

Иначе ме обзе една дилема.. blush Принципно ще си правя прическа и грим на едно и също място..на пробна прическа ходих, на грим -не. Прическата стана супер, много съм доволна. Само че фризьорката ще ходи и на друга сватба после и ме помоли да ида в 8 и 30 сутринта..аз за прическата не се притеснявам, нищо няма да й стане, тя не е с къдрици или нещо такова, а е вдигната и като е стабилно с лак за коса и фиби няма да мръдне..Обаче за грима ме гложди...Сватбата е от 16 ч. , според мен е супер рано ако ми го направи към 9:30 - 10..то на нищо няма да прилича след толкова часове, а камо ли по-късно по време на цялата сватба...обмислям следните варианти:
1. Да потърся друг гримьор;
2. Да ме гримира тя, а аз да имам готовност да се пооправя преди 16 ч.;
2. Да си купя по-професионални гримове, да гледам много клипчета и да си се гримирам сама;

Моля за съвет  huhhuh.gif
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #33 -: май 09, 2014, 22:59:36 »

lorka88 в никакъв случай не се гримирай сама. Ако те притеснява грима дали ще издържи питай я дали ще използва фиксатор? Ако няма да използва купи си такъв и се напръскай с него. Грима няма да мръдне до следващия ден. Малко е скъп (30 лева е в MAC) но си заслужава. Моя грим беше в 12, не мръдна до 3 часа сутринта, без фиксатор, така че не се притеснявай  girl_wink
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #34 -: май 09, 2014, 23:04:27 »

Тя ми каза "Не се притеснявай, ще го фиксираме"  good Може би това е имала в предвид..ще я питам, благодаря ти много  pardon Иначе определено е по-добре да имаш самочувствието, че са те гримирали професионално  smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #35 -: май 09, 2014, 23:09:01 »

ами значи всичко ще е точно, ако искаш можеш да си вземеш едни кърпички матиращи които попиват мазнинката от лицето ти за да не лъщи, аз си взех такива от SEPHORA не бяха много скъпи, това за следобеда  good
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #36 -: май 11, 2014, 17:39:39 »

Момичетааа, ще си имам моминско парти yahoo Само знам, че е другата събота  girl_wink Аз не искам да знам нищо друго, ще е изненада и днес кумата ми каза да си освободя следващата събота от следобеда нататък   smile Аз отначало не държах особено много да има моминско парти, за разлика от приятелките ми, които постоянно ме питаха, но сега като ми казаха датата и ми стана едно такова въодушевено....много обичам изненади  Bravo
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 12, 2014, 10:31:30 »

Поздравления за роклята! Нямам търпение да видя снимки след сватбата!  good
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #38 -: май 13, 2014, 19:49:03 »

Лорка, честита тема! Аз не съм те засичала по теми във форума, а и аз не съм много активна в последно време, но ми попадна темата ти и викам чакай да почета малко сватбени емоции. После ме впечатли, че датата за сватбата ви е на рождения ден на моя любим. И... я изчетох на един дъх. Много ми харесва идеята да си направите сватбата на морето и при това в морска тематика. Учудващо е наистина, че бъдещия ти съпруг е участвал толкова  дейно в организацията и направата на не малко пипкави неща по украсата и т.н. - Мъж Мечта! Бих се радвала да ни покажеш и роклята. Много е хубаво, че са успяли да се организират приятелките ти и да ти направят моминско парти-изненада, винаги съм си мечтала и при мен да стане точно така! Желая ти приятно прекарване. И с радост ще чета и за напред какви ги вършите. smile  heart
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #39 -: май 13, 2014, 20:34:36 »

Лорка, честита тема! Аз не съм те засичала по теми във форума, а и аз не съм много активна в последно време, но ми попадна темата ти и викам чакай да почета малко сватбени емоции. После ме впечатли, че датата за сватбата ви е на рождения ден на моя любим. И... я изчетох на един дъх. Много ми харесва идеята да си направите сватбата на морето и при това в морска тематика. Учудващо е наистина, че бъдещия ти съпруг е участвал толкова  дейно в организацията и направата на не малко пипкави неща по украсата и т.н. - Мъж Мечта! Бих се радвала да ни покажеш и роклята. Много е хубаво, че са успяли да се организират приятелките ти и да ти направят моминско парти-изненада, винаги съм си мечтала и при мен да стане точно така! Желая ти приятно прекарване. И с радост ще чета и за напред какви ги вършите. smile  heart
Благодаря ти много  give_rose Много мило ми стана като прочетох коментара ти  girl_wink ОБщо взето има мечти, които можеш да подпомогнеш да се сбъднат, стига да имаш достатъчно еднтусиазъм..при мен така се получи  smile Сестра ми казва, че много романтични комедии съм гледала biggrin
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #40 -: май 13, 2014, 20:48:39 »

И аз съм изгледала доста такива! Романтичните комедии могат да въплътят в теб идеализирано усещане за нещата, което в реалността изглежда невероятно и дори невъзможно. В твоя случай са повлияли точно толкова, колкото е трябвало. И си права, ентусиазма е много важен. Браво!
Исках да кажа и за роклята, ама забравих в горния пост, докато писах сто неща, все пак 3 страници изчетох. На абитуриентския ми бал бях с рокля с 2 обръча. И изобщо не е била неудобна, прекрасно си ми беше усещането с нея, още повече, че така бях принцеса! Схващането, че рокля с обръч, е неудобна, е дошло единствено от НЕпробването на такава рокля.
И за грима - според мен най-добре би било професионалист да се погрижи, емоциите в деня не биха ти позволили ти да се справиш по най-добрия начин. А и ако е истински професионалист гримьора, не би трябвало грима да мръдне изобщо. Така че, спокойно! От рано ще си се гледаш красива!  give_rose
« Последна редакция: май 13, 2014, 20:51:17 от nadelina88 » Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #41 -: май 13, 2014, 21:22:47 »

О, дано си права за грима и за роклята...тези дни си взех едно червило, ама още не мога да реша с него ли да съм..и точно това се чудех, аз как ще знам че си подхожда 100% с останалия грим...абе дилеми да искаш..за роклята си мисля да пробвам да свия малко обръчите, в смисъл то нали единия край като стигnе другия, може да започне да прави кръга наново..та май искам да е една идея не толкова обемна...иначе щом си била с такава рокля ще споделиш ли като седнеш как е положението? Аз имам чувството, че няма да се побера на стола biggrin
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #42 -: май 13, 2014, 21:43:37 »

Ти пък да не мислиш да седиш?!  nea Бала ми беше преди цели 7 години и спомена не е толкова пресен как съм сядала и ставала, но седях в средата на масата - промушвала съм се някак измежду десетина души (седнеш ли всичко си е окей и всичко си е на мястото без да пречи), а пък вие сте на централна маса с най-много 5-6 човека на нея, така че не вярвам изобщо да се замисляш за такива работи. Всичко ще е наред, а и си права, че може обръчите да се намалят точно по този начин. Моите си бяха в пълен размер.  tease А относно червилото, носиш го на гримьора и нека тя го съчетае с останалия грим, ти си булката, ти си шефа.
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #43 -: май 15, 2014, 22:03:00 »

Здравейте  момичета!  blum Аз май мога да се похваля, че сме готови за сватбата..медицинските са готови (моето с много мъки и 3 излизания от работа biggrin), изпратихме ги в Несебър, днес потвърдиха, че са ги получили и всичко е наред. Казаха ни, че засега няма сватби преди или след нашата (за 2 седмици не вярвам и да се появят) и се радвам, защщото на мен ми се иска гостите да влязат малко по-рано в ритуалната - 10-15 минути.  Wink Аз май не съм ви разказвала, ама при нас тръгването ще е доста нетипично, защото ще сме в един и същ хотел с всички гости, а аз не искам да има "взимане на булката" и затова пък ми се иска да ме видят направо като започне сватбения марш  smile Защото иначе е тъпо..в смисъл, излизам от хотела и тръгваме..едно такова "нетържествено" ми е ..Та го измислихме приятелят ми да тръгне с кумата по-рано, а аз по-късничко, почти в последния момент, когато вече всички гости ще са тръгнали от хотела..и приятелят ми ще посрещне всички пред ритуалната ще ги приканват да влизат вътре и ще чака вече мен отпред, видеото и фотото ще са там, за да снимат..накрая ще пристигнем аз и кумът, там ще е момента в който ще се видим с младоженеца, влизаме вътре и така  Wink малко сложничко звучи за организация, ама всъщност не е кой знае какво, така че се надявам да успеем. Иначе относно роклята, реших че има нужда от малко скъсяване. Когато я пробвах в началото бях с много високи обувки и те така ме измериха, а реалните са по-ниски, защото не искам да съм по-висока от младоженеца. И като не са докрай разпънати обръчите (а аз искам да са малко по-прибрани) и се опира в земята и ми става трудно да ходя, защото тя и отпред се опира и се спъвам. Не ми се иксаше да звъня на дизайнерката, защото не беше най-милия човек на света и сега решихме вкъщи да ми я оправят..то всичко е тюл, така че няма нещо сложно, само трябва да се отреже точно smile Стискайте палци да не стане гаф и да стане по-зле  good  Днес ми казаха приятелките ми за моминското парти, че трябва да съм готова в събота в 14:30, ама не знам за какво biggrin Нищо не казват, не ми казхаа къде да отида..иначе като ги питах до колко ще съм заета ми казаха до 6 на другия ден  Bravo Ще видим какво са измислили..мислех си, че щеше да е хубаво да ги изненадам с нещо дребничко, ама нямам време (само утре след работа), а и неми хрумва с какво..ако някой има някакво предложение, ще се радвам да сподели  smile Това е май всичко около сватбата при мен...освен всичко и квартира търсихме тази седмица, но имахме късмет и намерихме още първия ден много хубав апартамент...кухнята му е розова  girl_wink biggrin Ще се местим там като се върнем от сватбата smile
Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 16, 2014, 09:36:01 »

Леле , и аз изчетох темата на един дъх!

Браво, много се радвам, всичко е страхотно, стискам палци да мине без каквито и да е нерви! И после да се похвалиш  danceg
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines