Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 17:28:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Организация на сватбата от чужбина!!!  (Прочетена 231629 пъти)
 
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #180 -: април 24, 2010, 19:59:11 »

Inaxastra сватбата е в Лион, тъй като бъдещият ми мъж е от там smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 30, 2010, 10:04:57 »

Ехе, браво на вас!  smile Пожелавам ви да е страхотна сватба!

Аз да се похваля, че след месеци размотаване и обсъждане с агенцията, най-накрая си поръчах поканите от френския сайт, където първоначално харесах модела. По принцип исках да ми направят подобен, с леки промени в България, но се оказа, че не е удачен вариант и тази седмица поръчахме оригиналните.
Остават ми още точно 3 седмици, докато си тръгнем за България – онзи ден направих списък с нещата, които трябва да свършим, докато сме там и ми се зави свят...  Girl_hide
Междувременно всеки уикенд трябва да вършим по нещо за сватбата, а тук в неделя нищо не работи... в съботите ще е голямо препускане.  tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #182 -: април 30, 2010, 22:52:42 »

Динна, супер ! Лион е много красив град, сигурно ще имате страхотни снимки  yahoo yahoo yahoo Извинявай, но кога ви е датата ?

Ассето, от кой сайт си избрала поканите ? А модельт какьв е ?  blush
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #183 -: май 01, 2010, 13:40:57 »

Asseto супер Bravo, някоя от тези в галерията ли е? Извинявам се, но не мога да се сетя, кога точно ви беше датата blush

Inaxastra на 29 Май, но само гражданския брак, голямата сватба е в БГ. Затова и още не ме е обзела предсватбена треска, аз мисля основно за сватбата във Варна. При теб как беше?  И за двете ли се вълнува еднакво?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #184 -: май 01, 2010, 18:32:07 »

Ами при мен се бяха сьбрали доста емоции, защото имах дьржавен изпит в Бьлгария три дни преди подписването, та наравно с емоциите по сватбата, ме гонеше и това гайле  girl_impossible

И всьщност пьрво се бях фиксирала вьрху сватбата в Бьлгария, но самото подписване тук и минисватбата покрай него бяха толкова щастливи и наситени с емоции, че някак си се блокирах (а и бях ужасно изморена вече) та за Бьлгария почти не ми бяха останали чувства  blush
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: май 03, 2010, 10:39:16 »

Ето това са поканите, както са представени на сайта, оттам ги и поръчахме: http://www.faire-part-edition.fr/mariage/faire-part-mariage-modele.asp?r=F133

Иначе сватбата ни е на 14-ти август.  danceg
Този уикенд замина, защото се наложи да пътуваме до Грац. Но така или иначе съботата беше празник и нищо не работеше. Следващите две съботи ще е голямо препускане. Искаме да харесаме костюм на младоженеца и да разгледаме по-сериозно за халки, за да преценим какви модели ни допадат. Вероятно ще си ги поръчаме в България, и това трябва да стане по време на майското прибиране.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #186 -: май 03, 2010, 10:42:26 »

Поканите ви са супер !!!  Bravo Bravo Bravo Имаме сходен вкус мисля  smile

И нашите бяха от faire-part edition  pardon
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: май 03, 2010, 10:53:13 »

inaxastra, благодаря!  smile
Малко  Offtopic може би, но какви са били вашите? Не можах да ги открия в галерията ти (пък съм си любопитко  tease )
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #188 -: май 03, 2010, 11:05:37 »

Inaxastra много неща са ти били на главата, но като гледам по снимките си се справила блестящо и с двете сватби Bravo Детайлите са толкова изпипани ти ли си правила всичко?

Asseto поканите ви са чудесни. Успех с търсенето на костюм, ние го намерихме във втория магазин, в който влязохме yahoo надявам се и при вас бързо да се реши проблема good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #189 -: май 03, 2010, 11:12:43 »

Ето това са :

http://www.faire-part-edition.fr/mariage/faire-part-mariage-modele.asp?r=f014

Мислех, че ги има някьде в албума  crazy

Динна, благодаря ти  give_rose Всичко сама сьм правила, да. Идеи взех от:

http://www.parenthese-enchantee.com/

Много исках те да ми праят украсата, но тьй като не ми беше по джоба се наложи да си я правя сама  pardon
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: май 03, 2010, 11:29:17 »

Разкошни просто! Страшно нежни и красиви!
С украсата също си се справила страхотно, гледах албума ти преди време.

Този сайт, който си пуснала, е страхотен между другото, аз сега съм на работа, но довечера ще го разгледам от вкъщи, на пръв поглед ми се стори, че има много красиви неща.  good
Благодаря!  smile
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #191 -: май 03, 2010, 12:29:15 »

Inaxastra възхищавам ти се, че си имала търпението и желанието да направиш подобна украса. Не ми се мисли колко време отнема. Аз лично въпреки желанието не съм убедена, че имам търпението да направя тези красоти. Разчитам, че морският пейзаж и малката декорация, заедно с малкия twist  с имената на масите  ще е достатъчна да омая гостите blush
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #192 -: май 03, 2010, 21:52:23 »

Аз работех на половин ден, та време-бол  pardon

Но украсата я правих главно за себе си, гостите се впечатляват и от много по-малко, пьк важното в този ден не украсата, а булката, там са всички погледи   Wink
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: май 07, 2010, 16:13:02 »

Здравейте мили момичета! Напоследък не съм се разписвала много във форума, да не кажа въобще, но понеже сега планувам следващото ни пътуване до България и пак ме хвана сватбеният маратон. Ние вече имаме дати за пътуване, в края на юни месец. Виждам, че с asseto ще се разминем. Жалко, можеше да се засечем в София за по кафе!  Wink
Иначе и аз попълвам списъка със задачи и направо главата ме боли само като си помисля какво трябва да се свърши и с кого трябва да се срещна. Мале, мале... И това ще ни е единственото прибиране до София преди сватбата, така че избор нямаме, хайде на хорото!  angry
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: май 07, 2010, 19:23:59 »

А, ето те и теб най-сетне.  smile Тъкмо се чудех къде се беше изгубила.
Жалко, че ще се разминем! Успех със задачките на вас!

Аз направих разпределение на задачите по дни, за да не пропуснем нещо, а и някои неща зависят едни от други и да не насметем последователността.  tease Голямо тичане ще бъде, отсега е ясно.
Остава ми да напиша един километричен мейл на агентката, че тя горката чака инфо от мене, а аз не мога да намеря време... Първо трябва да си подредя мислите за тая цел.  pardon
Утре ще ходим да разглеждаме за костюм (алелуя! наканихме се...) и евентуално халки. Ама това, ако моят човек не реши в последния момент, че не му се занимава. Все пак има още цяла една събота за такива дребни неща, няма нужда да се юркаме я...  tease
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines