Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 09:18:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Обичате ли да спортувате?
спортувам редовно - 7 (28%)
само когато надебелея - 11 (44%)
не обичам спорта - 3 (12%)
всеки уикенд - 3 (12%)
обичам да гледам другите като спортуват - 1 (4%)
Общ брой гласове: 25

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: спорта - здраве,хоби,мания или досада  (Прочетена 33072 пъти)
 
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 29, 2007, 21:12:48 »

Много хубаво линкче. В този форум май само аз съм едно "спотристче" дето хич го няма.  pardon
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #31 -: януари 30, 2007, 13:07:48 »

Спорта е моят живот  girl_in_love
Тренирала съм 12 години волейбол (не бих казала, че е кой знае колко динамичен спорт pardon ). Бях луда по него, особено плажния лятото.... хвърляш се по пясъка, търкаляш се, свикваш с горещия пясък и ходиш като някоя нестинарка  biggrin Бомба беше smile
Но откакто завърших висшето си образование се захванах с истинския спорт (поне за мен) -  boxing Кикбокс smile Това е спорт, който препоръчвам на всяка една жена (не говоря за ринг), достатъчни са ударите по чували, изпълнението на техниката. Адски динамичен, развива всяко едно мускулче. Просто съм влюбена в него.
Но не бих казала, че професионалните занимания със спорт могат да се осъвместяват с повишено внимание към половинката. Лично аз като се подготвях и за световно и за европейско бачках до 17.30 на работа. След това от 18.00 до 21.30 - 22.00 бях плътно в залата ЕЖЕДНЕВНО !!!! Прибирах се убита и нямах сили за нищо  nea Всяко нещо си иска жертви. Оттам пък започнаха и проблеми - половинката започна да се мръщи, че ми е време да спра с професионалните изяви.... но какво да направя като са ми тръпка. Просто без спорт ще се свърша..... а това натоварване, което ми дава кикбокса и аерокикбокса в частност е невероятно и не може да се сравни с нищо друго  pleasantry
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #32 -: януари 30, 2007, 13:44:54 »

Хайде и аз да се впиша blush Като дете съм тренирала и лека атлетика и народни и спортин танци но нищо от тях сериозно.Не мога да плувам,не карам ски....Ходила съм на фитнес и ареобика, като фитнеса определно го предпочитам.Поради здравословни причини обаче не ми препоръчват фитнес и започнах вкъщи да тренирам пилатес и тае-бо, нередовно blush,изтеглила съм си програмки от този сайт който беше приложила ilusion.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 30, 2007, 14:38:22 »

Момичета,ето ви едно много полезно сайтче със всякакви упражнения,аз правя pimp it up  и съм много доволна.
http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/

Много хубавоизглежда, вече ми е във Favorites и ще пробвам!!! good girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 30, 2007, 17:06:08 »

Момичета,ето ви едно много полезно сайтче със всякакви упражнения,аз правя pimp it up  и съм много доволна.
http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
Браво ilusion!Наистина много добро попадение.При този застоял начин на живот е хубаво да се пораздвижваме,а и така ще сме по-дълго апетитни за половинките нали? girl_wink pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 30, 2007, 17:28:31 »

Цитат
...а и така ще сме по-дълго апетитни за половинките нали?

Така, така!!! Само нас да си гледат и всеки път като ни погледнат да са LOVING и  shok
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 30, 2007, 18:12:52 »

Ами да трябва да се грижим за себе си,макар,че аз след един месец отпуска и само четене не мога да повярвам,че казвам това. :sarcastic:Доста упражненийца трябва да направя,че работата отива на зле Плачещо момиче
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 30, 2007, 18:22:27 »

Ако имаме желание, всичко ще е ОК!!! любов заедно good
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 06, 2007, 16:49:38 »

Ние възнамеряваме да си купим велоергометър(ако съм сгрешила думата поправете ме)
Ако някой може да ми каже дали има смисъл и дали помага. Аз го искам за раздвижване и стягане на краката и корема. Посъветвайте ме тези които имат опит с този уред. Благодаря.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 06, 2007, 16:57:18 »

Цитат
Ние възнамеряваме да си купим велоергометър
Ами това е хубав уред.Не заема много място вкъщи,а може да си потренираш добре на него.Тренира общата физическа издръжливост,не обременява тазобедрените стави.Използва се много за трениране на сърдечно-съдовата система.Краката ще можеш да ги тренираш,но пак повтарям  само тренираш .Няма да отслабваш а ще развиваш мускулна маса.С по-дълги натоварвания се получава чудесна финна мускулатура.За коремната преса не ми е много ясно как ще се тренира.Може би ако караш без да се навеждаш напред,а сръце пуснати край тялото.Определено ще се натоварва,особеноо страничните коремни мускули!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 06, 2007, 17:31:03 »

Благодаря ти фиби. Точно от това имам нужда от стягане на краката. Не мога да ходя по зали защото нямам време и желание. В къщи пред телевизова идеалния спорд  pleasantry. Моето мило караше преди време много колело и имаше такива мускули на краката, че беше само крака като го погледна и корема му беше доста добре.  kezz Дано да не станат моите крака много мускулести. За сватбата да съм във форма.  girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 06, 2007, 19:34:22 »

Как постигате идеалната форма!И въобще постигате ли я?Може би чрез диети или чрез спорт?На мен много ми влияе емоционалното състояние когато съм тъйна не се храня и отслабвам,а когато съм щастлива се отпускам и хапване,пийване и спокоен живот и след месец се оказвам с 3-4 кг повече.Броите ли си калориите ,когато се храните или ви е все  тая и хапването домашна сланинка! :girl_wink:Споделете!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #42 -: февруари 06, 2007, 20:06:50 »

И на мен това ми е проблемът. А и никъде около частта на града, където живея няма удобни фитнес салони. Затова все си мисля че ако си направя един фитнес кът вкъщи няма да е лошо. Освен това много обичам пилатес или йога, но като са ми заети поне 3 вечери през седмицата, не мога да си създам постоянен навик.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #43 -: февруари 06, 2007, 20:14:48 »

Аз не обичам да броя калориите. Опитвам се да хапвам здравословно- много обичам всякакви плодове и зеленчуци. Ям само пилешко и пуешко месо, но пък много обичам сладкиши, така че не това не ми помага особено при поддържането на фигурата. Докато бях студентка, от учене по цяла нощ и недоспиване, нямах проблеми с теглото-особено последните 2 години в университета. Обаче сега се поотпуснах, а и по цял ден съм в офис и пред компютъра и е много трудно да поддържам каквато и да била форма. Поне не съм качила килограми.
Иначе си имам цяла колекция вкъщи с DVD-та с разни програми като пилатес, йога, даже circuit training, но като се прибера след работа ми се прави всичко друго, но не и гимнастика. Иска ми се да работех в някоя корпорация, в която си има фитнес салони и всичко, за да мога поне по време на обедната почивка да се отбивам за бързо кардио. Но засега няма... Така че ще трябва да изчакам да се постопли и да започна пак да бягам навън.  Blush
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #44 -: февруари 07, 2007, 15:55:32 »

Винаги съм била около 44кг. Напоследък почнах като съм напрегната или нервна да свалям по 2-3,за си ги връщам,обикновенно обаче връщам трудно,свалям бързо.Единствения ми проблем е коремчето(за мен си имам другите ми се смеят че ми е залепен за гърба)Не спортувам,но и не обичам сладките неща,може би това ми помага донакъде да съм си на едно ниво.Най-обичам месо със зеленчуци и плодове.Аз мога вечно да изкарам на месо и зеленчуци (диетата)без да се сетя за шоколад  и торта.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines