Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 14:55:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 15 част  (Прочетена 148788 пъти)
 
krisipisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97


Любовта ще спаси света,обичайте се!


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: март 01, 2010, 22:31:37 »

svetla_ety  ,Шава Bravo Браво момичета,много се радвам за вас и едно тихичко честито!
На мен ми свърши и този месец пак се залавяме за "работа" pleasantry
Успех на всички!
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #421 -: март 02, 2010, 10:30:08 »

Благодаря, ви момичета аз днес направих още един тест и пак чертичката беше бледа, затова мисля направо в така или иначе ще ходя до доки в петък да си пусна и едни кръвни изследвания.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: март 02, 2010, 14:59:15 »

Момичета, тихичко честито и на двечките. Дано всичко е наред, че да можем да ви честитим официално в другата тема.

Аз само да се отчета че ми дойде днес. Такива ужасни болки отдавна не бях изпитвала. Просто кошмарно! Но важното е че ми идва 3-ти пореден месец на около 33 дни. С други думи доволна съм smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: март 02, 2010, 15:10:25 »

Момичета, и от мен тихичко честито и ви чакам да честитя официалнмо в другата тема!!! good good good

Някоя от вас беше питала за сайт, който изчислява Ову, аз си използвам този сайт и съм доволна, дано съм полезна Wink
« Последна редакция: март 02, 2010, 15:13:38 от ˙·٠Bulechka™٠·˙ » Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: март 02, 2010, 19:41:43 »

˙·٠Bulechka™٠·˙   мерси за сайта рег. макар, че някои от термините при рег. не ми бяха познати (фертилни дни и летуална фаза) Успях да научкам май какво значат....
Дано да сме успели, защото ми показва,че по време на ову-то сме правили любов така,че
ще чакаме към 13-15 март, па да видим какво ще стане.
Ами момичета да ви питам тези , които чакат бебенца и които имат, какво усетихте през първите дни на бременноста, как  разбрахте,че сте бреммени?
(ако в-са ми не  е за тук моля адм. да го преместят)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: март 02, 2010, 20:01:23 »

Лутеална фаза
(англ. Luteal Phase) - следовулаторната фаза в менструалния цикъл, при която жълтото тяло произвежда прогестерон, който оказва влияние върху задебеляването на маточната лигавица за нуждите на имплантацията.

Фертилните дни са дните, в които е най-веротно да се забременее, ако греша, нека някой ме поправи!

Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: март 02, 2010, 21:11:39 »

Имам едно питане. Какво представлява зацапването при имплантация? В смисъл стандартно като цикъл ли изглежда или е по-различно? Питам, защото на мен днес ми дойде, но не е като друг път, почти не ми е текло, а имах някакво кафяво като съсирек, но тъмно кафяво и лепкаво и почти никаква друга кръв. Извинявайте са цветущото обяснение, но нали знаете, надеждата умира последна  blush
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: март 02, 2010, 21:42:47 »

˙·٠Bulechka™٠·˙   
Ами момичета да ви питам тези , които чакат бебенца и които имат, какво усетихте през първите дни на бременноста, как  разбрахте,че сте бреммени?
(ако в-са ми не  е за тук моля адм. да го преместят)


Честно да си кажа в началото не заподозрях, че съм бременна, макар че имах симптоми, които обърках с настинка  blush blush blush  Иначе се чувствах сякаш всеки момент ще ми дойде и така беше доста време...Моята бременност обаче не беше успешна, така че незнам дали  тази инф. може да се счита за достоверна!
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #428 -: март 02, 2010, 23:45:14 »

 И аз ползвах саита посочен от ˙·٠Bulechka™  много е удобен .При условие че няма здравословни проблеми всичко е много точно указано и ако се вгледате в знаците които ви дава тялото имам предвид различните видове течения които се появяват през месеца ще имате успех на 100%.ПОне при мен беше така, особенно вторият път мъжа ми вика - няма ли да ставаш добре ли си аз му отговорих  - мълчи забременявам  blum Що се отнася за първите признаци - първият път имах неразположение като преди МЦ а за втория си знаех че съм бременна само се уверих с теста Успех на всички в начинанието да сътворят чудото - дете  good
Активен
krisipisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97


Любовта ще спаси света,обичайте се!


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: март 03, 2010, 09:45:00 »

Момичета четох в сайт,че дните преди евентуалната ову.са най-подходящи за бебеправене,поправете ме ако греша!
Някой има ли резултат и наблюдения относно въпроса ми? smile
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: март 03, 2010, 10:16:49 »

Тихичко честито и от мен на всички видели  PREGQ Аз имам 3 дни до МЦ, но този месец имам огромни надежди за  PREGQ  blush blush blush  Стискайте ни палци.

Капризче и при мен беше така този месец. Два дни се опитваше да ми дойде и накрая си тръгна нормално.
« Последна редакция: март 03, 2010, 12:54:27 от valia_diva » Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: март 03, 2010, 10:35:00 »

аз мисля , че нашето бебче е станало точно ден преди ову , защото в денят на Ову много ме боля корема и хич не ми беше до бебеправене, което отложихме и за денят след нея така че е станало в един от 2 дена
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: март 03, 2010, 11:51:31 »

и при мен беше така...аз писах, че ние бебеправихме преди Ову-то. Преди това и аз позлвах тестове за ОВУ и чаках чертичките, и нали в теста пише, че от 12 до 24 часа ще настъпи и ние така и бебебправихме и нищо.  сега така се случи, че имахме възможност преди Ову-то и то взе, че стана...
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #433 -: март 03, 2010, 20:58:32 »

То си го пише и в повечето източници, че е хубаво да се бебеправи в дните преди ову, защото сперматозоидите могат да живеят до няколко дни в  женското тяло, докато яйцеклетката е годна за оплождане (ову) само около 12 часа. Затова е по-добре плувците да са там и да очакват появата й  girl_wink
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: март 03, 2010, 21:07:31 »

Момичета а да попитам не е ли по лесно и по сигурно ако всяка вечер се радваме един на друг с половинката ,така няма да има начин да изпуснем момента....
Май до такова заключение стигнах
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines