Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 04:50:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кога ви проличаха коремчетата?  (Прочетена 15199 пъти)
 
jozka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 28, 2009, 16:15:06 »

първо искам да поздравя за хубавата тема  Bravo , ще е доста полезна за тези, на които тепърва им предстои да им растат пупите и се чудят кога ли ще започне да си личи коремчето
и при мен си пролича някъде към 4 месец, а  pleasantry пеперудките и аз ги усетих към 13-14 г.с.  pardon
Активен
deslona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #16 -: октомври 29, 2009, 09:52:38 »

Аз  ПЕПЕРУДКИТЕ ги усетих в 12г.с.До  5 месец все си бях като преяла.Чак към края на 5 началото на 6 месец  взе да ми се оформя коремче като на БРЕМЕННИТЕ funnytooth funnytooth funnytooth
Дори в началото на 6 м.ходих да си взема от комисия един болничен и ми поискаха потребителска такса.При което аз направо Oh my ... Oh my ... Oh my ...
След поискване на правата си-госпожата ми заяви "Аз от къде да знам,че сте бременна?" Щях да падна laugh
« Последна редакция: октомври 29, 2009, 09:55:13 от deslona » Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #17 -: ноември 02, 2009, 21:11:59 »

Аз по принцип си бях с плосък корем и тежах при последното си мерене 46 кг!Корем съм нямала никога и до скоро си бях с поудто точно както казват останалите като преяла,но от 2 седмици усещам как изведнъж ми отесняха всички дрехи!Със всички мои тесни панталони,аз вече не мога да ги зкопчея и смешно или не аз вече сам с панталон за бременни blush! :girlhide:Така че на мен ми пролича в 4 месец!
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 02, 2009, 23:52:29 »

И аз да се разпиша в тази темичка.
На мен коремчето ми пролича, колкото и да е страно още първият месец, но все едно бях преяла то и така си мислих, даже твърдо бях решила да почвам диета tease , защото работният ми панталон не можех да го закопчея, вторият месец го закопчавах със секретна игла. Даже колежка ме пита да не съм бременна ,че имам такова коеремче Oh my ...
Моето коремче беше доста голямо. Oh my ...
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 10, 2009, 22:47:49 »

На мен още в 3 месец си ми личеше, че съм бременна, заформи ми се малко коремче  pardon А майка ми ме усети още в началото...преди да й споделя...не знам по очите ли ме е познала  funnytooth А пеперудите в началото на 4-я ги усетих  blum
« Последна редакция: ноември 10, 2009, 22:51:43 от hukuta » Активен
sante
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #20 -: ноември 11, 2009, 15:14:00 »

На мен ми пролича края на 5- началото на 6 месец.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 11, 2009, 16:55:59 »

Aиде аз като създател на темата да се изкажа  tease
Аз си имам коремче по приницип - кога повече кога по-малко зависи колко кг. съм. Още във втори месец ми стана неудобно с дънките ми -ама те са много тесни, в 3ти месец ходих кат плондир надута - но не мисля, че това беше корем,а по-скоро газове. Но вече сега 16-17 г.с и хората ме разкриват  pqz- значи ми е проличало бременното коремчееее  yahoo
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 12, 2009, 09:37:38 »

Мисля и на мен ми личи вече blush....досега беше като подутинка, но вече се е заформило коремче, което в профил май все още не бие на очи, но в анфас... biggrin
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 10, 2010, 10:48:48 »

И аз да напиша тук-аз си го виждах още от 3-ти месец,но околните започнаха да ме забелязват към 8ми funnytooth.Дори колежката ми се смее че съм бременна от един месец,а сега съм в девети.Сега половината квартал ще гледат като гърмяни от къде се взе това бебе.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 10, 2010, 15:50:07 »

Сега половината квартал ще гледат като гърмяни от къде се взе това бебе.
Хахаха..Кали това искренно ме развесели.Ми нека гадят бе..да се чудят... funnytooth
По този повод, в петък излизам в обедната почивка за да се видя с един мой стажант. Не сме се виждали с него от лятото, съответно не съм му и казвала за бебето. Тъкмо си мисля, как да му кажа и ни засича една циганка.Започва там да нарежда, за щастие за любов и бла-бла глупости и накрая казва " и на теб леко раждане", при което той дава 2 минути заето *crazy*и вика, ама тя за това последното позна ли?Хехе викам ми позна  pardon
И той казва, че видял, че съм станала още по-хубава  blush но иначе нямало да забележи.... nea
Така, че мъжете не ме отбелязват за бременна, а пък за място в трамвая...мога само да си мечтая funnytooth
Мъжът ми казва, че вече като гледал жените, всъщност им гледал коремите ( за сравнение, за да видим ние как вървим)  laugh...при което стана повод за доста шеги де.. girl_wink
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 11, 2010, 14:28:53 »

И моето вече започна да се забелязва (от околните) . Според мъжа ми, по походката ми личало  Oh my ... все едно само с бременни се занимава  pardon . Но зависи и с какви дрехи съм. Като съм с дънки и пуловер, хич май не се забелязва......ама това май само аз си го мисля  blush
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 11, 2010, 16:30:37 »

сперед мъжо ми личи от 15-16 седмица, а колегите ми чак днес ме забелязаха , че съм с коремче Girl_hide
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #27 -: януари 15, 2010, 10:35:33 »

Да се разпиша и аз, тъй като от скоро имам коремче smile Пролича си в 15-16 седмица и тогава усетих и т.нар. пеперуди  yahoo Изведнъж някак изкочи това коремче и се показа и е много сладко smile
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 15, 2010, 19:08:28 »

И моето сякаш отведнъж се показа, до преди една - две седмици бях само като преяла, ама вече се вижда. А иначе и аз почвам да се "ослушвам" за някакви признаци, ама преди беше като къркорене, а сега е отвреме-навреме като секундно побутване отвътре. Направо нямам търпение вече да усетя по-отчетливи признаци.
Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #29 -: април 06, 2010, 13:45:03 »

На мен ми пролича в 15 та седмица, макар че с горна дреха и сега не си личи. Коремчето започна да се вижда в 15та седмица, а сега- в края на 18та е пораснало доста. Пеперудките усетих през 16та седмица.
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines