Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 03:14:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухненска посуда,домашна техника,ел.уреди-препоръки  (Прочетена 368598 пъти)
 
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: ноември 27, 2009, 18:54:17 »

Сигурно не става толкова топло, но аз само веднъж съм "самопочиствала" фурната и си избрах една юлска събота - сигурно беше 30С навън...хаха
е направо за 4 часа се стопихме от жега. и сега чакам да стане по-студено, за да "изчистя" отново.
дали ми е мръсна фурната - о, да, мръсничка е. но е затворена  Blush  и си чака реда "по план"  blush
Хайде успех с чистенето и полека  blum
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: ноември 28, 2009, 11:22:25 »

Момичета, може ли някой да ми препоръча хубава сокоизтисквачка?
Благодаря предварително  give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: ноември 30, 2009, 13:21:08 »

на Филипс са добри, остатъчния продукт е супер сух, няма и грам сок, добри са, но каквото и да вземеш си пада голямо миене
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #93 -: ноември 30, 2009, 18:53:36 »

Nataliya, ние сме с Мулинекс за цели плодове. Принципно сме доволни, често я ползваме, особено зимно време за свежи витамини. Най-големия й минус е, че е голяма и трудно се прибира. За миене не е проблем. Ако имаш достатъчно място по шкафове, тогава може smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: ноември 30, 2009, 20:43:59 »

нашата е ето такава

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09002840

хубава е, става за всички плодове, но наистина иска миене !!! честно да ти кажа, че не съм я ползвала цяла година - за дреб прецеждах през марля предварително настърган плода !!!!!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: декември 06, 2009, 11:25:52 »

Момичета може ли да ми помогнете с инфо за едни чинии "Luminarc" дето съм си харесала:

http://www.luminarc.org/templates/FicheLigne.aspx?idMarque=U&idPays=1&idSousUnivers=&idGroupeDeForme=&idSousGroupeDeForme=&idFormeGeometrique=&idCouleur=&idMatiere=&idGroupeDeLigne=&idLigne=EK7&idConcept=

или тези:
http://www.luminarc.org/templates/FicheLigne.aspx?idMarque=U&idPays=1&idSousUnivers=&idGroupeDeForme=&idSousGroupeDeForme=&idFormeGeometrique=&idCouleur=&idMatiere=&idGroupeDeLigne=&idLigne=11J&idConcept=

Интересува ме:

има ли ги налични по магазините, или трябва да се поръчват
колко ориентировъчно е цената им (за големите плитки чинии най вече,въпреки че и другите части ще купуваме)
могат ли да се купуват на бройка (особенно за втория модел)
може ли да ми препоръчате магазин в София където да ги открия
и като цяло ако имате отзиви за марката, ще ми бъде полезно да чуя вашето мнение
 Flower


Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: декември 06, 2009, 14:57:59 »

krasunkata, аз единствено мога да отговоря на последния ти въпрос. Имам сервиз на тази марка, които е на 10 години. Купувала съм ги от Метро. Използвам ги всеки ден. Нямат грешка! Красиви са, не се чупят. Нищо им няма и продължавам да ги използвам. Имам чувството, че ще умра с тях   tease
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #97 -: декември 07, 2009, 10:12:56 »

krasunkata сега прегледах новата брошура на Метро. Предлагат точно тези , които си посочила във втория линк на цена от 95,99 лв. за комплект от 19 части. Само чинии са това.
От едноцветните съм виждала в Пикадили, в сектора з домашни потреби, но продават ги на бройка, но цени не мога да ти кажа.
Наистина добър избар good
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: декември 07, 2009, 10:28:40 »

Цитат

Снощи и ние се сдобихме със същата сокоизтисквачка и съм много въодошевена. Направихме си мноого сок от моркови  good
А за чинийките и аз съм се спряла на тази марка, самоче искам нещо с червено, понеже сме избрали този цвят за аксесоари.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: декември 07, 2009, 11:48:28 »

krasunkata , вече ellie_bellie и mimka25 са ти отговорили. Но аз вчера бях в Метро и имаше доста видове- за цена не мога да кажа. Освен в Пикадили, където се продават на дребно мисля че и в Кауфланд има (само да не те заблудя  Hmmm)
Иначе мога да кажа, че аз съм много доволна - имам няколко вида чинии и един комплект чаши за кафе с 2 вида чинийки  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: декември 07, 2009, 11:56:32 »

Да и в Кауфланд има на бройка сигурна съм.Колкото до марката Луминарк аз имам два сервиза техни и съм много доволна.Е мъжът ми доста се постара и счупи три чинии, но като ги продават на бройка лесно попълнихме празнотата Wink В момента в почти всички вериги магазини предлагат на промоция някакъв комплект чинии, така че има избор.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #101 -: декември 07, 2009, 11:58:59 »

krasunkata, също мога да похваля тези комплекти Луминарк, имаме три различни сервиза и чаши за безалкохолно, алкохол, за мартини и за бяло и червено вино. Маниачка съм така да се каже  blum Купувани са от Метро и Кауфланд основно, мисля че там държат по-ниски цени, а и има на дребно от комплектите. Също се продават и в Лабиринт и Айко, както и в един магазин до Съдебната палата, в който имат голямо разнообразие от комплектите на Луминарк.

Скоро ни се случи нещо странно с една чиния от черно-белия комплект. Сервирахме топли пелмени и докато се обърнем се чу "Пук-пук-пук", гледаме и не вярваме - чинията се беше напукала на 4 части. Нямам идея на какво се дължи, самата голяма чиния е ползвана 2-3 пъти, а марката претендира за устойчивост  crazy Вярвам, че е единичен случай, защото като цяло сме доволни от всичко тяхно, което имаме, а и можем да си набавим бройката.  

svetla_ety, честита ви сокоизтисквачка  girl_wink  
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 07, 2009, 15:08:34 »

ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ  give_rose give_rose give_rose
супер че ги има на много места- тука срещам големи проблеми с намирането им- да не говоря за избор- 2-3 модела и това е. Нямат от всички части дето искам  nea  Дори фирмата няма представителство...

svetla_ety  честито за придобивката... Междудругото гледам че Луминарк са пуснали и еднo много симпатично моделче с червено (е поне на мен ми допада де  smile )  Може да ти е от полза:http://www.luminarc.org/home.aspx  това от новата линия- Rosaces
http://www.latabledarc.com/boutique_us/liste_produits.cfm?type=250&code_lg=lg_us&num=32
http://www.latabledarc.com/boutique_us/liste_produits.cfm?type=249&code_lg=lg_us&num=32



« Последна редакция: декември 07, 2009, 15:10:21 от krasunkata » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: декември 08, 2009, 00:09:09 »

Красунке аз също имам един комплект на Луминарк и съм много доволна.За първите чинии със сигурност ги има в Кауфланд и Метро.Моите са и с комплект чаши за вино.Иначе на доста места съм виждала да продават и на бройка.
Аз имам тази серия http://www.luminarc.org/Templates/VisuelLigne.aspx в комбинация бяло и черно.
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: декември 08, 2009, 11:35:41 »

Момичета да ви питам за пасатори и миксери  give_rose  От много време се чудя какви да си взема - дали са ми нужни много скъпи или като си е за домашна употреба може и по - обикновени. Вие какви ползвате  blum
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines