Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 11:55:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моите номер едно за Варна  (Прочетена 104828 пъти)
 
vasilisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



« Отговор #45 -: юли 10, 2008, 19:40:08 »

Здравейте smile
Разгледах всички мнения тук,защото и на мен ми предстои "големия ден" Wink
Можете ли да ми дадете малко координати на Дария,за украса,както и на оператори и DJ-и,за които знаете,че се справят добре?Благодаря girl_wink
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 28, 2008, 19:10:53 »

Нека и аз да напиша кои са хората, помогнали нашият ден да се превърне в красива приказка.
Първо започвам със роклята - благодаря на сватбен салон "Контеса", които ми изработиха перфектната за мен рокля. Много си я харесвам, нямам никакви забележки. Момичетата винаги са били страшно любезни. Дори последните дни бях поотслабнала и това не ги притесни - справиха се блестящо, като си получих роклята точно в деня в който желаех.  Bravo Bravo Bravo "Контеса".
Прическата ми - Дияна, салон Дияна в Дом Младост. Страшен професионалист. Направи ми прическа мечта, като даже добави малко въображение и довърши творението си без капка притеснение и закъснение. Всичко изпълни до последната минута и съм най-доволна от факта че прическата не мръдна цял ден.
Гримът - Маруся. Само мога да кажа едно голямо  Bravo Bravo Bravo. Няма поправки, освен малко пудричка от време на време. До края на деня бях перфектна, за което много се тревожех предварително честно казано.
Маникюр - салон Хубава жена. Петя и Ани се погрижиха ноктите ми да бъдат страхотни и обект на постоянни погледи през целият ден. А през този ден погледите най-вече към халката са хиляди...
Букетът, бутониерите и букетът за колата са дело на магазин "Джунглата" - благодаря много за всичко. Цветята бяха приказни, просто нямам думи да изкажа благодарност. Много добри професионалисти.
Украсата на ресторанта - Зина от агенция "Вашата приказка". Направи точно копие на това което исках, даже ме изненада страшно приятно като направи и като бонус масата за тортата. Много добра работа, перфектна организация... Bravo Bravo Bravo
Фотограф и видео оператор - Кольо Маринов и Таня от Добрич. Не съм си видяла все още видеото, но от това което виждам от снимките мога да кажа 100% че от фотото съм много доволна. Страхотно качество, бистри снимки без никакви точици.  Bravo. А и като екип бяха страхотно лесни за работа и компания. Даваха ни невероятни идеи, напътстваха ни в позирането и помагаха във всички ситуации. Едно голямо Благодаря.
Всякакви джунджурийки (шампанско, сватбена книга, държачи за свещи и т.н.) - агенция Бижу. Много идейни момичета. Нямаше нещо, което да са ми отказали. Направиха много красиви неща за сватбата ни и то на много ниски цени. просто са незаменими и много се радвам че благодарение на форума ги намерих и успях да ги включа доста активно в подготовката smile
Също така искам да добавя тук и фирма Оникс, Добрич, която ни приготви невероятна торта и пастички към нея за гостите. Всички много са ги харесали, били са пресни, сладки и добре сиропирани. Тортата беше много красива, направена с всички корекции които бях изискала и докарана точно на минутата в ресторанта.
За настроението на гостите се погрижи оркестър "Извор" (или т.н. Гочетата) от Добрич. Също голямо thank you. Не спряха да свирят през цялото време, имаше две певици, които водиха различни ритуали и така става още по-интересно и разнообразно.
Ами, това са горе-долу най-важните хора които помогнаха в организацията и изпълнението на сватбата.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 30, 2008, 11:34:22 »

Една малка поправка - незнам защо, но съм сгрешила името на фотографът - казва се не Кольо Маринов, ами Кольо Ганчев...
Извинявам се искрено за грешката. Наистина не беше нарочно  sad sad sad
Активен
Leila
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Аз искам!


« Отговор #48 -: ноември 06, 2008, 12:35:00 »

Здравейте момичета!
Моята сватба мина преди месец,но и аз мога да помогна с това онова. :girl_wink:Аз съм от Варна.
Нашата сватба я снимаха Мирела видео и съм много доволна от тях.Препоръча ни ги наша позната,а и не бях се интересувала за други.700 лв фото и видео.Сватбата ни е 3 диска.Имаме 2 копия.Снимки 1650,понеже на всяка 2 мигах,но и тези са ми прекалено достатъчни.
За Диджей малко бяхме закъсняли с търсенето.Оказа се ,че два месеца преди сватбата,когато се сетихме да търсим всички бяха поели ангажименти 6 месеца назад.От Мирела ни намериха и останах много доволна от него,макар и вече да не е практикуващ,направи ни голяма услуга за сватбата.Ако някой го интересува имам тел. girl_wink
Тортата беше от сладкарница ''Никол''.На вкус беше супер.Добуш платки с крем брюле.За вида,аз си я избрах много семпла,бяла,с едни бродерии по нея.
Има и други неща,но да не се оливам.Ако има нещо с което да помогна на драго сърце. good
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 13, 2008, 11:42:05 »

Агенция Пертито- Дж Алекс и Тито   направиха нашият ден незабравим изпълнен с приятни емоции,много танци и забавни моменти.Благодаря Ви! danceg yahoo
Сладкарница Крамер- невероятно изглеждаща торта,вкусна и стилна точно както си я представяхме.
Грим- Маруся,тази мацка е неверотна не само в грима,но и в отношението и персонално към всеки!
гардения-булчински букет,един от най красивите "аксесоари" които имах Bravo give_rose както и букета в/у колата
Видео- ESTA VISION- Rodi,няма такъв оператор   good изобщо не разбрахме че присъства освен по време на фотосесията  Ни.Благодарим му ужасно много,стил качество и професионализъм! girl_wink
Украса-агенция Бижу- който може го може,Албена е жена която е много на Ти с всичко което ще поискате   give_rose препоръчвам я много силно!
Прическа- салон Пепи,косата ми не мръдна,фиби и форкети не съм усетила нито за миг.Ужасно доволна съм!
Фотограф-Мето,оставихме се изцяло в ръцете му,няма момент който да не е запечатал,а снимките са перфектни,м/у другото от 1500 снимки имаме две три в които Ни е "уловил" мигнали  Bravo
 Ресторант Астера-всичко беше на ниво,останахме ужасно доволни от персолана,обслужването и каквото още се сетите smile
Рокля -булчински салон Сияна,Те направиха моята претенция,реалност.Малко ме изнервиха с чакането,но си заслужаваше

Халки-Тринкетс,за мен най добрите майстори в занаята !
Джунджурийки-салон Десислава Варна,бутониери,свещи,кърпа за извеждането и кой знае още колко неща-голям избор и добро обслужване!
« Последна редакция: ноември 13, 2008, 12:03:35 от kikolina » Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 16, 2008, 22:11:17 »

Момичета, макар че мина само ден от сватбата ни, но искам да благодаря на...

... моя мил приятел Митко Горчев, който без грам колебание прие да води сватбата ни и направи един истински купон. През цялото време следеше за организацията и даде всичко от себе си. Колегите ми даже помислиха, че наистина работи като длъжностно лице по гражданско състояние. Благодаря ти приятелю!
... на всички момичета в Angel Face, погрижиха се да се чувствам наистина специална! Грим, прическа, релкасираща терапия, масаж, маникюри и педикюр - благодаря им!
... на Илиан от Фотостудио Х и на оператора, който той ни избра! Мисля, че всички се забавлявахме. Сигурна съм, че снимките ни ще бъдат страхотни! Вярвам беше искрен в това, че сме били уникално щури и се е забавлявал с нас!
... на DJ Уили, защото беше перфектен! Съобрази се с всичките ни желания и си личеше, че работи с удоволствие.
... на Парти Джак за хубата украса и на хотел ресторант Термал, за добрата организация!
... на сладкарница Гес, за вкусната и красива торта + сватбените ни пастички!

На всички Вас за помоща и на Ади, за насоките, препоръките и милите думи!
Активен
merito67
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #51 -: февруари 06, 2009, 09:27:02 »

[color=green
здравеите някои може ли да ми препоръча добър фризьор и да ми даде координати girl_wink
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 22, 2009, 01:16:25 »

добре де някой ще даде ли координати на Маруся, силно ме заинтригува
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 22, 2009, 02:24:52 »

пратих ти на лични
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 14, 2009, 10:13:52 »

Кажете нещо повече за Даря! Как мога да свържа с нея? И къде мога да разгледам нейни украси?
Tks предварително  give_rose
Активен
mihneva
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #55 -: април 07, 2009, 13:00:15 »

Къде работи Даря? В Ескейп ли?
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 14, 2009, 10:53:31 »

Не, тя е дизайнер, има магазинче на ул. "Шипка"
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 17, 2009, 15:08:33 »

Може ли точни кординати на Даря и на DJ Уили. И двамата ги търсех в интернет и не мога да намеря кординати  sad
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 21, 2009, 14:05:22 »

Даря - ул. "Шипка" 20
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 23, 2009, 10:24:28 »

DJ Уили - тел. 0888 63 71 94   good
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines