Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 23:29:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебета ЮЛИ-АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ"  (Прочетена 192245 пъти)
 
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 18, 2012, 00:34:20 »

Честито и от мен angel4e.  Bravo Име измислили ли сте или тепърва ще мислите?  smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 18, 2012, 04:21:50 »

И аз да се запиша в тази тема smile. За момента очаквана дата според калкулатора 10.09.2012
« Последна редакция: февруари 18, 2012, 04:23:44 от dorina79 » Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 18, 2012, 09:15:56 »

Толкова много имена сме измислили за момиче, че не знам как  ще отсяваме-Ая, Анжела, Моника, Симона, Мона.
Добре дошла, Dorina79!
« Последна редакция: февруари 18, 2012, 15:22:22 от angel4e » Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 20, 2012, 08:45:02 »

Здравейте бъдещи мами!
Бих искала и аз да се запиша в темичката smile Моят термин е на 4.09.2012 живот и здраве smile
Приятно бременеене на всички ви момичета!
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 20, 2012, 08:59:51 »

Добро утро мамчета, добре дошли на новозаписалите се и леко бременеене на всички smile
Ангелче, браво за момиченцето и за имената, ние още нито едно име не сме измислили, което да харесва и на двама ни, даже сънувах една вечер че вече съм родила и  ще ни изписват, а не сме му измислили име  sarcastic
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 20, 2012, 10:48:13 »

Здравейте момичета smile, добре дошли на новите мами Bravo.
Да ви питам някоя от вас, ходила ли е на масаж на гърба? Аз си ходя при една мацка , тя е кинезитерапевт и преди съм виждала бременни при нея, сега и аз съм решила и аз да отида.  blush, че гърбината почна много да ме наболява .
Ехе, някои от вас са много напред , вече и за имена се замисляте . Нашият бебок, не е на 100% сигурно че ще е момче и затова ние все още  не мислим по този въпрос. Най вероятно  по другата  седмица ще разберем какво е със сигурност.
Радвайте се на хубавото време и леко бременеене  give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 20, 2012, 22:20:07 »

Кала,  ellimink, благодаря ви за милото посрещане!
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 21, 2012, 23:09:38 »

Добре дошли на dorina79 i Miravarna и леко бременеене и от мен!  smile

Аз да пиша новини: Днес бяхме на фетална морфология. Всичко е наред с бебока. Беше се свил ниско в корема, с главичка надолу и спеше, не пожела да се мръдне. Много смешен беше.  smile Казаха ни, че е момиченце. Бащата е много радостен, той винаги е искал момиченце. За мен разбира се няма значение пола. Но се радвам и аз, ще има да купувам роклички, фибички и панделки.   girl_wink

Щях да ви кажа, на мен ми препоръчаха да купя отсега пееща играчка и да му пускам вечер мелодийката, тъй като след като се родило бебенцето свързвало тази музика с корема и се успокоявало по-бързо като плачело.  smile Иначе мен бебчо вече сериозно започва да ме рита, обикновено вечер между 9 и 12 и сутрин след 7. Всеки ден и си го чакам даже.  smile

Също исках да ви се оплача с тези сутиенти, чорапогащници и бельо ми е голям зор, преди 3 седмици си купих нов размер и пак са ми тесни. Уж разбрах, че продавали сутиенти, които се нагласят. /не презрамките/ Не бях чувала за такива, но не мога да ги открия в интернет засега и ще попитам момичето, което ми каза.  А чорапогащниците/клиновете все ми стягат отгоре и ги държа ластика ниско под корема. Уж купувам тези за бременни, които са широки отгоре, но пък са по-скъпи и редовно ги късам през седмица. Няма ли да идва вече това лято... nea А, да...тази седмица трябваше да махна и обичката от пъпа, бях забравила за нея и мястото се беше зачервило.  blush Но, разбрах, че се продават специални обички при бременност, за да не се затворят дупките, така че казвам и за други мами с обички.  smile

Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 21, 2012, 23:44:29 »

Принцеса,  честита ви мома!
Аз за момента съвети относно сутиени и чорпогащи не мога да дам.Все още си нося старите дрехи,но да си приная и мен клиновете много ме дразнят и ги слагам под коремната област. За щастие аз скоро ще започна да нося джапанки и сандали и в по-напредналата ми бременност няма да имам тези проблеми.
И аз днес бях на лекар.Избирах си нова гинеколожка в нова клиника. Като за първа визита беше ок.Стандартен преглед,цитонамазка,кръв и урина. Следващата ми визита е след 4 седмици,тогава и ще ме пратят на тест за синдром на Даун,т.к сега малко съм закъсняла и поради тази причина чак в 15 седмица.Интерестното е,че тук този тест не е задължителен,а по желание.
Почивайте си и не се натоварвайте !
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 22, 2012, 08:54:56 »

Също исках да ви се оплача с тези сутиенти, чорапогащници и бельо ми е голям зор, преди 3 седмици си купих нов размер и пак са ми тесни.
Princess_of_the_Dawn, честита ви малка принцеска. baby_girl Аз добре че си имам племенничка (на месец и половина) та да мога и аз да купувам роклички и панделки Wink
Относно сутиените, аз си реших проблема - не нося, взех си от тези стегнати къси спортни потничета (май за спорт се ползват предимно) и си карам с тях - супер ми е! Даже спя с тях, понеже ми бяха казали че е хубаво гърдите постоянно да се придържат. Взех си и с широки и с тесни презрамки, за да мога според деколтето на блузата да ги ползвам. Освен това имат джобчета на гърдите, в които са подплънките /можеш да ги слагаш и махаш/ и с тях е удобно, когато съм с по-тънка блузка, да не ми се очертават зърната, че не ми е много комфортно  blush
Относно чорапогащниците, наистине специалните с тумбаче са най-удобни, Аз съм си взела 90 ден и не ми се късат, ама си бяха 30лв  pardon
Miravarna, не знам къде си ти, но това изследване за даун в 12-13 г.с.не е задължително. То май освен кръв, урина и микробиологията преди раждане, другото си е съвсем избирателно, просто всички ги препоръчват - все пак си плащаме Wink
« Последна редакция: февруари 22, 2012, 08:57:44 от kala » Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #85 -: февруари 22, 2012, 16:49:26 »

Здравейте бъдещи майчета Girl_hide

Много се зарадвах като видях, че има мама с моя термин ама 2011  yahoo dorina79 честито мила и лека и бепроблемна бременност, каквато имах аз... Това е най-прекрасното нещо на света вече 5,5 месеца е до мен и не мога да дишам без него направо girl_wink

Редовно ви чета и следя и много се вълнувам покрай вас, че миналата година и аз по това време пишех и се вълнувах тук във форума, надявам се още мамита да се запишат дори повече от миналогодишните и да сте по-редовни girl_wink

Леко бременеене момичета и ще се радвам ако имате въпроси да помагаме  girl_wink
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 22, 2012, 23:41:41 »

angel4e: Хубави имена сте избрали, все нежни.  good Ние тепърва започваме да мислим, че все с таткото сме на различни мнения.

ellimink: Ако можеш ходи на масаж за гърба, ще се почувстваш добре. Аз засега нямам време да ходя, но по-нататък също мисля да се запиша. И мен вече ме понаболява долу кръста и седалището, но засега упражненията, които правя ми действат добре на болката.

Miravarna: Наистина теста за синдрома на Даун не е задължителен, така е и в чужбина, но наистина е добре да се прави, особено жени над 30-те. На мен също ми го направиха малко по-късно, в 16-та седмица.

kala: Благодаря много за съвета. Ще взема и аз да пробвам с тези спортни потничета, дали няма да ми е по-добре. Иначе пробвах и без сутиен, но не мога, не ми е комфортно, а и както казваш определено трябва да се носи нещо, за да се придържат гърдите и да не увисват.

Ивето: Благодарим за включването, със сигурност ще имаме още много въпроси, така че ще се радваме да получим съвети от минали по този път вече мами.  smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: февруари 23, 2012, 08:10:41 »

Благодаря на всички за топлото посрещане, Miravarna добре дошла и на теб! А за масажа на гърба - чудесна идея. И на мен ми се иска да успея да отделя време за това smile.
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 28, 2012, 08:59:09 »

Момичета, как сте днес?
Аз съм на 7мото небе, понеже снощи мноооого ясно и силно усетих бебо как ме риткаше, усещаше се дори с ръка върху корема.  yahoo
До сега много слабичко усещах от време на време, но не и чак повърхостно. Жалко че таткото не беше при мен, но те първа ще има ритничета и за него.
Вашите тумбаци как са? Моят стремглаво нараства, особено с бременлийските ми панталони, които добре го подчертават ми се струва много голям.
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 28, 2012, 12:11:52 »

Момичета, вие как разбирате че това е бебето, а не червата? Не мен нещо ми се мърда най-вече в дясната част, но наподобява къркорене на черва, без звука, който го придружава. Дали е това? И къде са ми червата вече, защото ако са се изместили нагоре и назад, то няма как да са те.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines