Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 09:08:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 5  (Прочетена 204333 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 11, 2008, 09:01:47 »

Shaska има много теми по въпроса - просто трябва да търсиш и да четеш. Недей за всяко нещо да питаш преди да си потърсила - просто приятелски съвет yea
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 11, 2008, 09:16:52 »

ами доколкото видях тук има само 1 тема за рокли под наем..а иначе по принцип питах за адреси
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 11, 2008, 09:29:11 »

skylife много добре изглежда роклята. Мисля че те издължава и прави по-слаба.  good

Момичета днес съм на първа проба на моята рокля. Стискайте палци всичко да е ок. Не знам до какъв етап ще е готова, но ще я снимам, докъдето да са я докарали. Дано да става добре, че не остана никакво време до сватбата и няма кога да търся друга рокля...
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 11, 2008, 09:39:15 »

Мискаприз, стискам палци за роклята!! дано да става хубава и бързоо, че то не остана!!!!Няма и месец!! И покажи снимки после!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 11, 2008, 11:02:41 »

skylife , роклята ти много ми харесва, може би точно защото е различна от масовите модели и с нея наистина приличаш на фея.  Bravo за избора на модел!  good

magi_st, тази одисея с обиколките за рокли и аз я преминах. И супер се ядосвах, че не дават да се мери - как може такова нещо, нали трябва да разбереш как ти стои даден модел. Особено като разберат, че до сватбата ти има 3 месеца примерно и са почти сигурни, че няма да купиш още и не разрешавт.

Даже на едното място след голямо настояване от моя страна, все пак премерих, но имаше такива физиономии от страна на продавачката, че чак съжалих, че изнахалствах.

Може би затова отидох и в "Мирена" да ми я шият - защото там премерих сигурно 5 рокли, 2 пъти ходих преди в крайна сметка да реша да я поръчам от там, но и 2-та пъти, въпреки че знаеха, че няма да купувам, бяха безкрайно любезни и не се цупеха, а сами ми предлагаха да меря.
Та това беше критерият ми за избор на магазин за шиенето на булченската рокля.

Същото мога да кажа и за "Аз и ти" в Бургас - никакъв проблем с меренето, адски любезно обслужване. Това са моите фаворити в Бургас по отношение на обслужване - "Аз и ти" и "Мирена"  Bravo good
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #50 -: юли 11, 2008, 11:15:45 »

Kiksi мила, а нямали да видим твоята рокля?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 11, 2008, 11:26:17 »

Kiksi, лошото е че в Плевен няма много магазини, но в другите който ходих сами ми предлагаха да меря и им беше ясно, че няма да копувам засега.Аз така обиколих и София, накрая се чуствах като куче от умората, но почти навсякъде бяха много любезни и мерих ли мерих.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 11, 2008, 11:31:44 »

Дяволичке, чакам милото да домъкне фотоапарата, че все го забравя в магазина и да си наснимам всичко и да го покажа. Имам една снимка с телефона, ама е ужасна. Скоро се надявам да покажа по- хубава.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 12, 2008, 07:44:41 »

момичета дайте идеи за ръкави или някакво наметало на раменете или шал за булчинската рокля тъй като ми се иска в църквата да съм малко по "покрита" Wink
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 12, 2008, 10:00:05 »

момичета дайте идеи за ръкави или някакво наметало на раменете или шал за булчинската рокля тъй като ми се иска в църквата да съм малко по "покрита" Wink
Ако имаш воал (какъвто сигурно имаш, защото е задължителен за църковната сватба) ще си достатъчно покрита. Ако пък ти е много ти е "скандална" роклята тогава не му мисли, защото ще развалиш търсения ефект.
Може да се философства доста по темата канона срещу съдържанието на вярата, но тези метафизични спорове не са за този форум. Направи това, което ще те кара да се чувстваш добре Wink
Активен
vanq777
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #55 -: юли 12, 2008, 11:49:17 »

Воялът в никакъв случай не е задължителен  при Венчанието.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 12, 2008, 18:22:39 »

хм...роклята ми не е "скандална" даже бих казала че е доста затворен тип, но тъй като съм попска внучка и ми се иска да спазя канона, като покрия раменете си ...просто се чудех как точно да постигна това..
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 12, 2008, 23:55:39 »

Мариянка, не зная точно какъв ти е модела на роклята, но си мисля за тюлена перелина с или без дантела. Така ще постигнеш от една страна по-прибран вид, а от друга - по загадъчен, който ще "подсказва" какво ще се разкрие пред гостите на дансинга  Dance2
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 13, 2008, 09:33:03 »

И аз имам проблема на Марианка.

За църквата булката и кумата трябва да са с покрити рамене, е, едва ли ще ни върнат, ама ми се иска това да го спазим. Да не говорим, че моето бюстие е леко "еротичен тип".
По принцип мислех да взема едно като шал, което ми предложиха в булченския магазин, ама се отказах, дори нямаше закопчалка или нещо подобно.

По принцип и було не искам, ама понеже много ми харесва ритуала с "прибулването" от кумата и реших:

Ще взема едно було, кумата ще ми го сложи, ама отдолу под косата, тъй като ще съм със спусната коса, няма да го замятам върху главата си (въобще не знам прави ли го това някой още) и така като е отдолу сложено, ще ми покрие и рамената. Ох, как го обясних само smile
И след църквата го махам.
Само не знам достатъчно ли е за покриването, защото все пак и булото си е доста прозрачно, но предполагам, че няма да има проблем, защото миналата година една моя приятелка направи точно така в същата църква, в която ще се венчавам и аз.
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 14, 2008, 06:44:39 »

хм...роклята ми не е "скандална" даже бих казала че е доста затворен тип, но тъй като съм попска внучка и ми се иска да спазя канона, като покрия раменете си ...просто се чудех как точно да постигна това..
виждала съм нещо като жилетчица но от дантела и е късичко, някъде бод бюста...и дантелата може да е като на роклята(ако имаш дантела по роклята де:)) стои много красиво аз си мислех да съм с такова, но роклята ми е като поло отпред и няма да стои.та ако ти е с деколте роклята може да стои красиво ако ти допада идеята:)
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines