Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 14:55:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 186900 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #150 -: януари 05, 2017, 16:34:14 »

Част от "къпещите" ритуали отиват и към Бабинден. Къпят баби, млади булки, безплодни булки, някои "откупват" къпането на други, тоест, вричат се, че се къпят за тях. Сега се поизкривиха доста нещата, основно е да се покажеш в мрежата, прекалено се преекспонира. Едно време се правеше почти скрито, понякога от скука, понякога от нужда pardon. Прави се из цяла България, независимо дали е като продължение на прекъсната традиция или се започва сега. Няма лошо, стига да се отчитат рисковете, защото е огромен стрес за тялото, дори за хора без сърдечносъдови проблеми.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #151 -: януари 05, 2017, 20:29:05 »

Приветски!

Четох четох и стигнах до смарт телевизорите и се отказах!

Ние сме при майкини, та нямам време много за четене. Искам да кажа благодаря на Лоли за страхотната поема!

За смарт тв ние имаме 3D такъв от години ама не ползваме въообще екстрите му, само от време на време песнички и пускам сериали през USB. Обаче с тая IPTV направо се родих... как сме живяли до сега  Oh my ... слагаш пауза, превъртяш, пускаш сериали... Аз си падам много по телевизията, детето се опитвам да го ограничавам, докато аз гледам му показвам книжки той е с гръб.

Ония ден най-накрая до кино стигнахме и ние. Ходихме в ринг мола, в зала Цар. Малее повече в друго кино няма да стъпя. Седалките се правят в легнало положение, вода безплатна, сервитьор на повикване. Гледахме The Passengers, хубав беше филма.

Хайде лекинка на всички
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: януари 05, 2017, 21:38:20 »

loli, благодаря! Аз не съм от най-редовно пишещите, но поне се стремя да чета. Днес едва ви изчетох и забравих половината неща.

Аз се чувствам изключително изтощена - главоболието ми е на макс, имам чувството, че ще повърна, ще припадна и ще се задуша едновременно с това и изобщо не знам как и колко още ще издържа. А уж вчера си взех отпуска, за да мога да се възстановя, но явно не ми беше достатъчно. И като знам колко трудно ми я дадоха, защото "не съм имала основателна причина"...   crazy

Относно - ледената вода - не бих влязла никога. Аз студено не търпя изобщо.  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #153 -: януари 06, 2017, 08:21:23 »

Добро утро!
Изкарахме страхотно на рождения ден. Друго си е детето да е по-голямо. Миналата година не се отлепи от мен, а тази - почти не ме потърси. Тогава беше и прясна на ясла, та изкарах повечето време вътре в детския център.
Днес издрапах до работа. ММ се беше погрижил за снега от колата, беше пуснато парното... Кеф!
Хайде да я видя днес тая работа!
Да са живи и здрави всички именници! Поименно не се сещам в момента за някой от форума.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: януари 06, 2017, 08:22:01 »

Добро утро smile

В момента не мога да се сетя имаме ли именници, но на тези от вас, които имате повод и близките ви Честит празник!

И нашият тв е 3Д, първия месец гледахме 3-4 филма и от тогава никога повече, даже сега се зачудих, къде ли са му очилата.. Сигурно в мазето  crazy

Сутринта едва стигнах до работа. Дойдох пеша, защото иначе нямаше да намеря място за паркиране. Обикновено съм на 8-10 минутки пеша, сега дойдох за близо половин час  shok Навъртяла съм 3500 крачки още от сутринта  danceg  Заобикалях и се чудех, къде да вървя, така че да не съм на шосето и да не стъпвам в сняг до прасеца smile Тимбърлендките не пропускат, ама снегът влиза отгоре  funnytooth
Искам да си стоя в нас и да гледам, как натрупва поне 50-60см, но да не трябва да излизам никъде I-love-winter
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: януари 06, 2017, 08:53:52 »

Добро утро в най-любимото ми време от годината.Ей така разбирам аз зимата.Сняяяяяяг!Обожавам да вали сняг, да ходя в него и да чувам хруп-хруп под обувките си.Аз стигнах за колкото си стигам, все пеша си ходя аз :)Лошото е че духа и пътищата ще са масово затворени, но в един момент вятъра ще спре все пак.

Честит празник на всички празнуващи!Да са много здрави и да им носят само късмет имената им!Чакам с нетърпение разказ от Бубето за днес!

Довечера мисля един снежен човек с дребната да спретнем, а утре сме на пързалката!Хубав ден!

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #156 -: януари 06, 2017, 09:30:35 »

Тук как вали  shok shok shok Все едно есенен дъжд, а е сняг! Колко ли ще натрупа?
Беше много хубаво като стигнах на работа и тръгнах да паркирам. Така хруптеше снега. Много е странно да караш в толкова сняг. Съвсем различно от обикновено. Почти никой не беше минавал по тая малка уличка. Още е хубаво, защото не е стегнало като бетон.
Дребното скочи от леглото да види какво има вън и веднага заключи да сме ходили с шейна до градината. По пътя пя с пълно гърло зимни песни.
Свекър ми има празник и се радвам, че успяхме да му купим хубави подаръци за рождения и именния ден, че са нагъсто и все един от случаите минава ей така с дребни неща.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: януари 06, 2017, 09:40:54 »

Аз пък си поръчах рокля за именния ден на (17.01) от Илиян, пак от онзи магазин дето ми беше черно-бялата за рождения ден. По-добре ми е на душата  girl_wink

Искам да си купим играта Мистериум, има ли играли на нея?
« Последна редакция: януари 06, 2017, 10:02:57 от alexandrova_90 » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: януари 06, 2017, 10:03:07 »

А аз мисля да си поръчам да ми направи рокля една шивачка. Така де, като съм напълняла не значи, че не може да съм хубава. Тони, ти откъде ще си вземаш рокля?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: януари 06, 2017, 10:08:53 »

Аз си поръчвам от тук. Материята ми стои перфект, вземам Л или ХЛ, зависи какво и ми пасва идеално, много съм доволна https://www.facebook.com/bijouvazaro/?fref=ts
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: януари 06, 2017, 10:22:47 »

Благодаря, ще ги разгледам. smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #161 -: януари 06, 2017, 10:39:07 »

Аз пък си поръчах рокля за именния ден на (17.01) от Илиян, пак от онзи магазин дето ми беше черно-бялата за рождения ден. По-добре ми е на душата  girl_wink

Искам да си купим играта Мистериум, има ли играли на нея?

Ей я покажи какво си поръча? Мистериума е много готина, ние много я играхме миналата година. Тази година играхме Кодови имена, пак е готина.

Добро утро!

Тук също е натрупало много, надявам се до неделя да са почистили че не знам как ще се приберем...

Весел празник на всички именници!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: януари 06, 2017, 10:41:26 »

Сега си поръчах ежедневна.. На работа ми е супер да ходя с такъв тип рокли/дълги туники. Пък тази зелена, камуфлаж.. Нали съм казвала, че тези зелени тонове, ги обичам във всичките им варианти?  blush Не е нищо особено, просто много искам да имам още една. Слагам клин и съм в джаза Wink

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: януари 06, 2017, 10:53:14 »

Здравейте от снежна Враца! smile

Тук има мноооого сняг и продължава да вали. Кой знае колко ще натрупа. Skiing
Влади днес е на работа без колата. Като гледам между блоковете е ужас. Бойни дружини се бутат и дърпат взаимно.  nea
Хубаво е да гледаш отвътре, но да не се налага да излизаш никъде една седмица.  huhhuh.gif

Баба ми днес има имен ден, да е жива и здрава!  smile

Честит празник на празнуващите!  give_rose

Хубав ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #164 -: януари 06, 2017, 10:57:52 »

Хехе, Тони, веднага реших, че е тази good
За съжаление не са за моята структура, но не пречи да ми харесват.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines