Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 07:50:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Всичко за бебето и детето" 5  (Прочетена 139570 пъти)
 
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: октомври 25, 2011, 13:17:15 »

И ние имахме такива - отидоха си от само себе си. good Казаха ми че не се третират с нищо.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #391 -: октомври 25, 2011, 13:25:08 »

И ние така. Мартините бяха по носа.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #392 -: октомври 25, 2011, 15:45:57 »

Благодаря за отговорите определено се успокоих малко защото доста време ги имаме и дано скоро му се изчистят girl_wink а тези по нослето отдавна ги няма...
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: октомври 25, 2011, 15:47:55 »

Е, не е много времето, като гледам на колко е мъника! Споко! good Нашите поне 2 месеца се задържаха, може и повече да е било smile
Активен
cRy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 74



« Отговор #394 -: октомври 30, 2011, 18:08:17 »

Момичета,как се отрази на бебчовците смяната на времето? При нас днес мина ужасно,цял ден хленчене,когато е време за ядене иска да спи,когато му беше времето за спане иска да яде  tease. Въобще тотален хаос,четири месеца градях някакъв режим и ритъм и тъкмо го бях постигнала и сега с един ден ...пфу ...всичко отиде на кино:))))))
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: октомври 30, 2011, 18:36:02 »

Ами ние и без това нямаме строг режим. Цял ден се разхождаме на село - спи, яде, оглежда наоколо. Предполагам обаче, че ще заспи час по-рано.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: октомври 30, 2011, 21:18:56 »

Никак не й се отрази-ден като ден.  pardon
Активен
bejkite
Сватбар
***
Публикации: 252



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: октомври 30, 2011, 21:24:01 »

И ние нямаме режим и не му се отрази.

Само за утре сутрин се притеснявам, че по принцип става горе долу по едно и също време, за да мога да отида аз на работа и той да е нахранен  nea  Та ще видим утре  Wink
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: октомври 30, 2011, 22:17:12 »

Ние, пу пу, имаме режим, но не беше нарушен особено днес. Може би само сутринта, когато вместо да спи около 9, заспа половин час по-рано, но това не го считам за кой знае какво отклонение. От там нататък нещата се напаснаха. Утре ще видим пак.
Активен
Lina81
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #399 -: октомври 30, 2011, 23:06:20 »

Здравейте,момичета.Имам бебе-момченце на 2 месеца,педиатърката ни се притеснява, че може би има пъпна херния(исках и второ мнение и ме посъвететваха все пак да сложа лепенка за пъп).Когато занесох закупената от мен лепенка на личната му докторка ,тя каза "Не" тези правят рани,донеси ми копринен лекопласт..."и не ми се говори какви рани му станаха на 3 -тия ден след като ги махнах.Ако някоя майка е имала такъв проблем,нека да сподели какви лепенки е ползвала?
От аптеката ми дадоха -лепенка за следоперативна рана,от другаде чух че имало някакви прозрачни-слагат се и след 1 месец се махат.Незнам и аз,но със сигурност лекопласт няма да сложа повече!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: октомври 31, 2011, 08:20:46 »

Здравейте,момичета.Имам бебе-момченце на 2 месеца,педиатърката ни се притеснява, че може би има пъпна херния(исках и второ мнение и ме посъвететваха все пак да сложа лепенка за пъп).Когато занесох закупената от мен лепенка на личната му докторка ,тя каза "Не" тези правят рани,донеси ми копринен лекопласт..."и не ми се говори какви рани му станаха на 3 -тия ден след като ги махнах.Ако някоя майка е имала такъв проблем,нека да сподели какви лепенки е ползвала?
От аптеката ми дадоха -лепенка за следоперативна рана,от другаде чух че имало някакви прозрачни-слагат се и след 1 месец се махат.Незнам и аз,но със сигурност лекопласт няма да сложа повече!

Aз ползвах обикновена лепенка, която слагах сутрин и махах вечер.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: октомври 31, 2011, 11:29:29 »

Не знам дали ми е за тук въпроса но от сутринта Цецка има пъпчици на едното краче, една по-голяма и няколко по-малки. Сега видях че има и една по-голяма на лямата буза. Чудя се от претопляне ли е от какво? имали ли сте подобни и как минаха?
ето снимка, не знам колко долре се виждат


* Copy of P1050168.jpg (75.47 KB, 774x587 - видяно 188 пъти.)
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: октомври 31, 2011, 19:04:46 »

Боги за мен (от двете ми деца опит) това НЕ са пъпки от претопляне
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: октомври 31, 2011, 23:52:12 »

Здравейте,момичета.Имам бебе-момченце на 2 месеца,педиатърката ни се притеснява, че може би има пъпна херния(исках и второ мнение и ме посъвететваха все пак да сложа лепенка за пъп).Когато занесох закупената от мен лепенка на личната му докторка ,тя каза "Не" тези правят рани,донеси ми копринен лекопласт..."и не ми се говори какви рани му станаха на 3 -тия ден след като ги махнах.Ако някоя майка е имала такъв проблем,нека да сподели какви лепенки е ползвала?
От аптеката ми дадоха -лепенка за следоперативна рана,от другаде чух че имало някакви прозрачни-слагат се и след 1 месец се махат.Незнам и аз,но със сигурност лекопласт няма да сложа повече!

Аз ползвах прозрачните на URGO и съм много доволна. Оправи се детето за около месец и половина и най-хубавото е, че можеш да го къпеш с тях спокойно без да се притесняваш, че ще се намокри или ще задържи влага. Все едно няма нищо, детето не се дразни, няма алергия. Ако видиш, че мястото се зачервява лесно се премахват като ги намалиш с бебешко олио след къпане. Оставяш открито за ден два, за да се оправи кожата на коремчето и пак слагаш докато се прибере пъпчето.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: ноември 01, 2011, 16:27:36 »

Боги, пъпчиците от претопляне обикновенно са много ситни и не са релефни. От това , което виждам на снимката, прлича повече на уртикария. Може да е реакция към храна или да е ухапано от нещо.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines