Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 11:25:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 202120 пъти)
 
Maria_Je
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



« Отговор #480 -: октомври 31, 2015, 14:36:26 »

MirraBella , пощенската ви кутия е пълна.
Активен
MirraBella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #481 -: ноември 01, 2015, 09:37:47 »

MirraBella , пощенската ви кутия е пълна.

Много бързо се напълнила с 4 съобщения  blush

Изтрих едничко smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: ноември 01, 2015, 13:16:04 »

Така е,защото си сравнително нов потребител с малко мнения. Като натрупаш стаж във форума, ще имаш голям капацитет на кутията.

За видео- ние бяхме с Цаневи и съм доволна. Снимаха всичко от-до, има добър монтаж, чува се ясно какво се говори. Няма поздравления от гостите на индивидуални клипчета и други такива глезотии. В началото на интро има поздрав от Цаневи към младоженците. Аз не държах на видеото (напълно безсмислено за мен, изгледах го едвам на 3 пъти) и оставих мъжа ми да го избира, та не съм првила проучвания за работата на други. Но ако имате голям бюджет, има едни момчета във В.Търново, които снимат с квадракоптери и правят страшни красоти после.
Активен
MirraBella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #483 -: ноември 01, 2015, 19:03:56 »

Не бях сигурна за видеото, но като се замисля, снимките и видеото ще са спомените, които ще останат от сватбата, разбира се, като не броим емоциите. За това мисля да не се скъпим точно за тези две пера от бюджета. Тъй като сватбата ще е на красиво място и мисля, че ще стане хубав филм и ако има и въздушно видеозаснемане. За това май съм се спряла на две момчета-фотограф и оператор. И Цанев е свободен, той е на второ място. Трябва до седмица да решим и да се успокоя,че вече имаме и това запазено.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: ноември 01, 2015, 19:25:08 »

Аз с ръка на сърцето заявявам, че за снимки не съм се скъпила, но просто видеото ми се видя голяяяяма тъпотия. От друга страна, видях какво се е случвало при младоженеца (нищо интересно, въпреки хилядите ми инструкции), при кумовете (същата работа - как не им дойде на акъла една смешка да кажат, всички са като сковани), после как са дошли при мен..хубаво е да го има,но ако някой мисли като мен- едно базово видео без клипове и други глезотии е напълно достатъчно. smile
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: ноември 02, 2015, 12:30:04 »

Аз да си кажа на видеото мнооого се смяхме, но то като цяло сватбата си беше голяма забава. Даже и снимките са същите...от фотосесията да имаме 2-3 романтични снимки, всичко друго е голям смях, лигоч и най вече ВЕСЕЛБАААААААААА  tease yahoo danceg
Активен
savinas
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #486 -: ноември 03, 2015, 19:56:17 »

За забавление на гостите имам идея за  Ориенталски танци. Някоя препоръка в тази насока???
Активен
MirraBella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #487 -: ноември 03, 2015, 21:02:10 »

Аз да си кажа на видеото мнооого се смяхме, но то като цяло сватбата си беше голяма забава. Даже и снимките са същите...от фотосесията да имаме 2-3 романтични снимки, всичко друго е голям смях, лигоч и най вече ВЕСЕЛБАААААААААА  tease yahoo danceg

Сподели малко снимки smile И аз очаквам да е така при нас. Поне като си познавам мъжа и кумувете. Освен ако не си глътнем граматиката, както беше на годежа. След него с часове не си говорихме и не смеехме да се погледнем..толкова се бяхме засрамили smile
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: ноември 04, 2015, 08:28:10 »

Ние за забавление бяхме нагласили 2-3 игри с нашата агентка, НО не остана време за тях....гостите толкова се забавляваха и не спряха да танцуват от което съм толкова щастлива Bravo Бяхме решили след 00ч да направим караоке. Отначало моя мъж когато ми предложи бях много скептична обаче явно съм се лъгала - когато видяха паното и микрофона направо не можаха да се вредят някой за да се изявят....такова желание, че останах приятно изненадана smile bouncinggirl
Активен
savinas
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #489 -: ноември 06, 2015, 08:26:21 »

нямате идея за танцьорка на ориенталски танци ???
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: ноември 09, 2015, 09:28:52 »

MirraBella  Wink
тук таме има по някоя "влюбена", но като цяло всички са веселяшки  tease







Активен
MirraBella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #491 -: ноември 14, 2015, 20:16:22 »

Снимките са супер!!! Аз очаквам много изненади на нашата сватба smile Надявам се също да е много забавно, особено като познавам мъжът си и бъдещите си кумове. Колко време преди сватбата се поръчва сватбената торта? Тая тема вече не сме я проучвали с тортите. До тук имаме ресторант, DJ,агенция. Скоро ще имаме и фото. Остана и църквата от основните неща.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: ноември 15, 2015, 13:09:40 »

реалната поръчка я направих 1м преди сватбата,когато имах и представа колко човека ще присъстват. Уговорих се със сладкарницата за типа торта,декорация, вкус и т.н. 2-3месеца преди деня, понеже не живеем в Русе и тогава се бяхме прибрали по сватбени задачи.
Когато отидете в сладкарница, е добре да имате в себе си снимка,която да покажете (аз използвах телефона си и после изпратих на мейл снимките с описание). На място ще ви обяснят как се определя цената на тортата - на парче или на кг, кои кремове какви са, може ли или не може да се използва типа декорация за сезона и т.н. Поръчахме от Златните рибки и като цяло съм доволна-тортата беше много вкусна, декорацията се получи както исках. Комуникацията е ОК там.
Активен
Neshiii
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #493 -: ноември 18, 2015, 19:05:09 »

Момичета трябва ми помощ не мога да направя избор кое да ми е заведението за сватбата.. то не че имам голям избор защото в русе на мн малко места капацитета на заведенията са над 150 човека. ..та родителите са ми провери ли и в рига ресторанта и механа та са свободни за моята дата...проблема сега е че родителите ми искат механа та, а аз ресторанта ...Моля ви за някакъв акъл да ми даде те , че не знам какво да правя ..Благодаря Ви предварително
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: ноември 19, 2015, 08:53:32 »

Neshiii нашата беше в ресторанта в Рига и съм ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ДОВОЛНА.
Беше просторно и широко, въпреки броя на гостите ни (210)
Моят съвет е да изберете ресторанта - много по подходящ, изискан и по стилно ще стане с украсата. Все пак е сватба
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines