Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 23:48:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моят домашен любимец!  (Прочетена 199751 пъти)
 
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 16, 2007, 11:00:38 »

много и отива, като я взех беше толкова мръсна, че нямаше какво друга да изберем  pardon
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 16, 2007, 11:41:58 »

Прекрасна е твоята Мърла skrubol . Много е красивичка. Аз съм чувала това име за котка както и Мърлечка. Котката на малката ми братовчетка се казва Жабчо  sarcastic Защото когато я намерили била в реката и не мяукала, а издавала звук близък до квакане  ROFL
Аз имах коте което се казваше Мазньо, като малък падна в съпата която му бях дала и се омазни целия.
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 16, 2007, 12:40:37 »

Невероятни истории за имената DANCE DANCE DANCE

Моята писанка пък я кръстихме Кити Гонзалес, защото е токова дивичка - само скача, тича, гони се, с една дума е пълна лудетина crazy LOVING crazy LOVING
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 29, 2007, 13:26:31 »

Ние,пък имаме 2 кучета!Досега търсих снимка да ви пусна на малкото,но тук в офиса нямам!!!Довечера като се прибера ще ви пусна снимчици да видите нашата Берта!!!Кръстена е така,защото е много дебела!!! blum
Да не забравя....толкова са ви сладички животинките Bravo  give_rose
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 29, 2007, 13:29:58 »

аз си нямам дома6ен любимец понеже преди няколко години имах хамстер4ета оба4е моят любимец казвашесе Хърби го настъпаха и той по4ина и от тогава си казах 4е пове4е няма да си имам животинка в къщи понеже много тежко го преживах  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 30, 2007, 10:21:18 »

не знам дали съм споменала , но ние имаме и пекинез и пинчер /при родителите/ за съжаление пинчерката умря миналата вечер !!! беше болна готката sad, казваше се Джиджи и щеше да направи 10 г. ще пусна скоро снимки и на двете !!! smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 30, 2007, 10:22:49 »

не знам дали съм споменала , но ние имаме и пекинез и пинчер /при родителите/ за съжаление пинчерката умря миналата вечер !!! беше болна готката sad, казваше се Джиджи и щеше да направи 10 г. ще пусна скоро снимки и на двете !!! smile
о милата
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #67 -: април 02, 2007, 10:24:25 »

Оу, Ели, съжалявам  cray
Аз също загубих едно животинче, с което пораснах  cray
Една пекинезка ... почина на 30 декември 2006 .... сутринта милата....
Адски много я обичах.... беше на 14 години .... обаче вече се изпускаше, припадаше ... вкоченяваше се...
Адски трудно е да гледаш едно толкова обичано животинче как се мъчи ... мислихме дори да я приспим, защото на 29 декември се вкочени, изпусна се и аз се ошашках ... и мислихме на 30.12 да извикаме ветеринаря ни колкото и трудно да ни беше ... но на сутринта тя вече си беше отишла...
А и понеже бях в първите месеци на бременността и нашите се притесниха да не ми стане нещо (щото аз и без това си му дръпнах един як рев включително и на нова година в 24.00 часа, когато всички започват да се прегръщат, наздравици, усмивки... тогава си се сетих за нея и пак сълзите рукнаха  cray ) и баща ми рано сутринта я зарови до в къщи някъде за да ми го спести ... така си я помня здавичка и живичка ...
Като малка много се занимавах с нея, беше научена да се вдига на задните крачета и да се моли като иска нещо, за всяко нещо ме разбираше, слушаше ме, като й кажехме "Разходка" и така се кефеше, бягаше щастлива, щото ше се разхождаме ... въобще ... беше ми голямото съкровище ... LOVING
Ще й пусна снимка да ми я видите каква ми е сладуранка миличката  girl_cray3


* Tera.JPG (20.62 KB, 332x252 - видяно 383 пъти.)

* Teru6ka gleda ribi.JPG (12.25 KB, 344x219 - видяно 405 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 02, 2007, 12:13:50 »

Diva , аз поне не съм гледала как се мъчи, тъй като от 4 години не живея при родителите ми, но майка ми разказвала и знаеш ли по-доообре , че си е отишла милата, тъй като и ние мислехме да я приспим - много се мъчеше горката и мама я гледаше като бебе - гушкаше я , люляше я и ме беше страх като че ли ...... винаги съм я виждала жива постоянно да лае, беше много лакома и дебеличка за пинчер !!!!!!! и беше единствената която се разбираше с другата "гадинка" пекинезката , която се казва "тара" но е много- по светла от твоята , тя е много лоша и хапе всички под ред, ако види пък коте направо става неконтролеруема !!! пак забравих да пусна снимки, но обещавам тази седмица ще го напрявя !!! smile
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #69 -: април 02, 2007, 15:32:42 »

Ели, тя и нашата си стана лошичка, ама след 7-8 година някъде  pleasantry
Явно си е от възрастта, знам ли.
На колко крачола вися това диваненце, колко изпоохапани крака имаше на наши гости ....
smile Ама си беше моето съкровище smile
А и тя беше кръстоска между пекинез и японски хин. Майка й беше пекинезка, а баща й японски хин и затова е с такава разцветка  pardon
Но определено са ми любима порода ... едни такива тумбести, със сладки физиономийки, едни голееееееми очи girl_in_love LOVING толкова изразителни и любвеобвилни (като всяко животинче деWink )
Но и мен като теб ме крепеше тази мисъл, че е било по-добре така ... поне не се мъчи повече животинчето  heart
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 02, 2007, 16:16:34 »

Ели, тя и нашата си стана лошичка, ама след 7-8 година някъде  pleasantry
Явно си е от възрастта, знам ли.
На колко крачола вися това диваненце, колко изпоохапани крака имаше на наши гости ....
smile Ама си беше моето съкровище smile
А и тя беше кръстоска между пекинез и японски хин. Майка й беше пекинезка, а баща й японски хин и затова е с такава разцветка  pardon
Но определено са ми любима порода ... едни такива тумбести, със сладки физиономийки, едни голееееееми очи girl_in_love LOVING толкова изразителни и любвеобвилни (като всяко животинче де;) )
Но и мен като теб ме крепеше тази мисъл, че е било по-добре така ... поне не се мъчи повече животинчето  heart


хи хи хи какво съвпадени и нашата е смеска между хин и пекинез !!! тя всъщност е на Румен /бъдещия мъж/ и аз като отидох в тях преди 3 години тя много ревнуваше и само да го прегъсрна и тя ме хапеше, ама с тези обратни захапки да знаеш много ме болеше !!!! само да и настъпя голяматааааааааааааа опашка без да искам и пак ме дъвкаше, колко пъти ми увисваше на ръкава да ти кажааааааа !!!!!!!!! но сега вече си е свикнала с мене и даже иска да спи при мен вместо батко й !!!! хи хи хи ляга на неговата възглавница !!! и как няма да ме обича като аз я разхжодам най-много !!!!!! smile
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #71 -: април 03, 2007, 11:44:07 »

 biggrin Хихи .... ех сладурче мъничко  biggrin
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #72 -: април 03, 2007, 19:29:54 »

Нека и аз да споделя нещо в тази темичка--миналата седмица отидох сутринта преди работа да заведа кокера на бъдещата половинка в салон за кучета за подстрижка. Милата Buffy първо така учудено ме гледаше че я сложих в моята кола, а след това като наближихме салона започна да се тресе и ме гледаше с едни тъжни очи, че на мен чак ми се доплака и не ми се искаше да я оставя там целия ден. Вечерта се обадих на бъдещата ми свекърва и споделих реакцията на Buffy и как ми беше мъчно да я оставя сама, а свекърва ми го сравни точно с оставянето на детето ти за първи път в детската градина. Как да зная, че ще се привържа толкова много към едно кученце, което дори не е мое. LOVING
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #73 -: април 06, 2007, 15:35:58 »

Да, didibaby, големи душички са  girl_in_love
Толкова изразителни  huhhuh.gif DANCE
Моята пекинезка, лека й пръст.... беше много дребна, а кученцата й бяха доста големички 3 броя и като започна да ражда не можа да ги изкара  nea че трябваше да я водим в клиниката на ветеринаря ни да ги извадят със секцио  huhhuh.gif
И милата сложиха й упойка и тя започна да се унася .... но до последно се беше сгушила в мен и се буташе все повече в мен.... сякаш усещаше нещо .... че и докато я вързваха на масата да я подготвят за операцията вече съвсем унесена ... не спираше да ме гледа и някакси ми се струваше, че се успокояваше щом ме видеше там  cray направо .... такива моменти изживях и аз да я гледам така  cray Толкова благодарни и любвеобвилни животинки са  cray
После си я взехме с 3 броя топчици, които като ги видяхме и забравихме всякакви притеснения. Тя си се възстанови и бяха едни луди гонитби и игри в къщи  DANCE
Но ... има една приказка и съм съгласна с нея, че едно дете трябва да се възпитава с животинчета ... така става по-любвеобвилно и уважава околните !!! pardon
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #74 -: април 06, 2007, 15:43:30 »

Но ... има една приказка и съм съгласна с нея, че едно дете трябва да се възпитава с животинчета ... така става по-любвеобвилно и уважава околните !!! pardon

И аз споделям това мнение, Дивичка! Ние много искаме да си вземем едно малко сладко кученце още сега, защото кокерката ще остане при родителите на половинката, но ни е страх че като дойде време за бебе ще има една ревност от страна на кучето. Затова мислим да изчакаме малко и да вземем едно кученце, което да расте заедно с детето. dog
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines