Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 15:39:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Таня Граматикова Некоректен сватбен фотограф.  (Прочетена 3148 пъти)
 
phoenix9040
Регистриран

Публикации: 3


« -: октомври 31, 2013, 01:14:31 »

Понеже старата ми тема е заключена, а въпросната уж фотографка е писала доста глупости в нея реших да отворя нова тема за да се аргументирам. Понеже всичко писано от нея там са пълни глупости просто не издържах.

Ето линк към темата. http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,35753.0.html

Държа да кажа ,че имаше много хубава тема във фото форума ,но понеже въпросния гений на фотографията е явно във близки отношения темата е изтрита.  Въпреки ,че имаше около 100 поста и доста добра дискусия в която се вижда ,че въпросниата дама е пишман фотограф.

Та нека да започнем да разискваме и дискутираме коментарите и :

 Павел Димитров, или phoenix9040, търговец по професия  ме заплаши, че ако не предам Роу /"RAW"/- формат, което по принцип е непрофесионално и съответно не е редно да се предава, " ще ми направи такава добра реклама, че няма повече да си намеря работа"/ пазя и перифразирам мейла му/. Съответно в нощта на 4.09 срещу 5.09 се зае усърдно с последното по всички възможни начини и форуми-фотографски и сватбени. Липсата на етика, езикът, който се държа и мотивацията накара администраторите да трият/ специализираните/ и заключват/ фотографските/ темите. Тук това се оказа невъзможно ...


Пълна глупост . В началната ми уговорка ,Тя обеща да ми ги даде , ако това не беше факт Тя нямаше да снима. Това както виждате не е направено . Съответно Лъже. Съответно и последното изречение е доказателство ,защо темата ми е изтрита .При положение ,че нямаше нищо обидно а само истината за нейните качества. Та въпросната госпожа е в добри отношения с фото форума затова и неприятната тема за нея веднага е изтрита.


За снимките от сватбата преценете сами от поста ми. Снимките няма да сваля, нека служат като доказателство:

http://www.tanyagramatikova.net/2013/09/the-wedding-of-pavel-vanya_17.html

Таня та в собственият ти сайт пише ,че не качваш снимки без позволение.Очевидна втора лъжа .Нашите снимки са все още качени въпреки множеството е-мейли и кореспонденция в която ти казваме да ни свалиш снимките. На по късен етап като се поинтересувах разбрах ,че ние сме били опитни зайчета и мисля 3 или 4 та сватба . Та как да свалиш рекламата от единствените ти снимани сватби. Иначе не виждам причина да не го направи.

Павел се регистрира в нощта на 4.09 и само минутка по-късно почва безогледно да плюе без никакви доказателства и предоставя възможност за препращане на лична кореспонденция и снимки с недоказано авторство. Това в този форум е възможно. Ако обаче след регистрация се заемете да пишете реклама, а не антиреклама/ меко казано за настоящия случай, темата  се трие, "прекалено явни са намеренията ви". Трябва преди това да поработите за трафика на сайта и чак тогава да препоръчате приятеля ви, дето ви моли за това. В същия ред на мисли има и по-лесен вариант. След известно застояване и "лафене" из форума бих  могла аз самата  да се представя за същия този Павел и да напиша колко са супер снимките ми показвайки същите, които той оплюва и да препоръчам фотографката във форума...
В този форум и изобщо в такива форуми се манипулира информацията за качествените сватбени услуги. И никой сериозен клиент не трябва да разчита на написаното тук, а да съди по това, което вижда в портфолията и усеща от личния разговор с предлагащия дадена услуга. Имам предвид портфолията изобщо, а не препоръчаните тук.


Ох боже пребири се версиите. Кое писане не е аргументирано казвате ??? Моля прочетете това отгоре и после  си правете изводите. За всяко мое твърдение имам доказателства. А и съм ги изложил за разлика от г-жа Граматикова. Това тук повече няма какво да коментирам.

Та хора пазете се от нея.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 31, 2013, 08:05:18 »

Ами щом е заключена значи има защо!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines