Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 10:42:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Еда и Жеко (jekolev82)  (Прочетена 57682 пъти)
 
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 09, 2011, 22:06:26 »

Защо ли?Ами защото познавам такива хора с възможност и знам, че форумите не са им първа грижа.Защото за един такъв чоек при това не живеещ в БГ хич и няма да си направи труда в последствие да пише някъде си.Прекалено рекламно излиза.И накрая това си ми е лично мое мнение и престанете да скачате срещу всеки мислещ различно от вас.Стига с това "ах, ох" погледнете реално и на украсата и на всичко, после погледнете малко снимки в нета, айде малко фантазия и си помислете за тия пари вие каква сватба бихте направили.Снимките са страхотни, тортата също, украсат може да се желае още.Рокля не коментирам имам друг вкус.Айде стига бе момичета поне веднъж бъдете честни помежду си, бе!И тия писма ми идват в повече, айде накарайте средностатистичския мъж да напише такова писмо, идва ми в зоната на невъзможностите.

 good
Активен
jekolev82
Любопитен
*
Публикации: 36


« Отговор #31 -: септември 09, 2011, 23:55:15 »

Здравей gucci,
Благодаря ти за милите думи и ние младоженците оценяваме най-много купонът, който се получи, забавлявахме се страшно много. Някои снимки са от първия танц и се вижда и той колко е лудешки. Като качат комбинираното романтично-динамично видео клипче он-лайн на сайта на фирмата, която направи филма www.svatbatv.com, ще пратя линк и към филмчето, за да усетите по-добре настроението. Предполагам, че това ще изчисти още повече съмненията за самоличността ми, но нека стигна до там.

Здравей Princess_of_the_Dawn,

Благодаря ти и на теб за прекрасните пожелания и нека ти се връщат. Благородно ти завиждам за възможността да си направиш сватбени снимки с фон море… за съжаление най-доброто, което можем да си позволим в София е малко езеро, но и то си има своя чар. Тези дни започнах да чета темите на другите потребители и ми стана интересно, но тази на Моникамария ми отне страшно много време и затова тепърва трябва да чета и разглеждам по-подробно останалите, но точно втората, която захванах беше твоята и си казах „ех защо не сме по-близко до морето”. Мислехме си, но ни стигаха да домъкнем толкова приятели от чужбина до София и ако трябваше да занесем всички до морето, щеше да станe наистина сложно.

Здравей госпожица,

Благодаря за пожеланията, наистина съм страшно доволен, че са направили такова място близо до София… нашите го познаваха и още преди година ми го бяха споменали, а като отидохме с булката веднага решихме, че това е нашето място.

Здравей Пачоран,

За съжаление не мога да се съглася с определението „просто посредник” поне за моя сватбен агент. С тази жена сме си разменили сигурно 500 страници текст по подготовка на сватбата. Аз и пиша в 2 през нощта, тя ми връща 2 страници отговор след по-малко от час, преди да сме подписали какъвто и да е договор, преди да предполага какъв ще е мащабът на сватбата. Цената, която платих съм сигурен, че са я плащали десетки клиенти преди мен, а работата изведнъж се оказа много повече отколкото съм сигурен, че някой би могъл да предположи, защото чак в последствие се разбира, че си попаднал на клиент, който ще те накара да наредиш 500 тейбъл картички (а точно за сватбата на Моникамария четох, че са направили проблем за много по-малко), и ти го изтърсва 2 седмици преди сватбата, след това те кара да наредиш 500 цветя с конфети, да наредиш поне 300 нераздадени покани по точните им места, защото не бях виждал повечето хора преди сватбата, на чужденците да им наредиш по бъкличка и кърпичка и това е само най-дребният детайл. Истинската цена е и в предложенията, които ни даде, и във въображението, и в спокойствието, което ти вдъхва, с това че виждаш колко си разбира от работата и е винаги два хода пред теб. Ти докато се сетиш за проблема, тя вече ти пише как го е разрешила.
Абсолютно твърдо заявявам, че да, може и събитието да си заслужава за един агент, но съм сигурен, че много други не биха ни обгрижвали толкова и биха се оплели при много от поставените задачи особено ако им липсва опит.
За мен твърдо има агенти и агенти и за човек, който е в чужбина и има нужда наистина да разчита на своя агент, неподходящ човек в тази роля може да му съсипе здравето.
Разбира се приемам и твоето мнение ако смяташ, че не е така. Няма нужда да навлизаме в спор.

« Последна редакция: септември 10, 2011, 03:43:40 от jekolev82 » Активен
jekolev82
Любопитен
*
Публикации: 36


« Отговор #32 -: септември 09, 2011, 23:56:23 »

Защо ли?Ами защото познавам такива хора с възможност и знам, че форумите не са им първа грижа...

Здравей маги,

Ще започна със ЗА ЩАСТИЕ ВСИЧКО Е ИСТИНА, освен това, което не съм казвал smile
Тези филми за супер бизнесмена, сами си ги създадохте, а аз дори изрично ги отрекох. На мен и от ника ми се вижда, че съм едва на 28 години…  от друга страна ще е лицемерно и да твърдя, че изкарвам по 1000 лева на месец, но каквото изкарвам го изкарвам честно, благодарение на образованието ми, комуникативните ми умения, 6-те езика, които говоря, контактите до които първите три точки са ме довели, смелост и… хайде да спра със саморекламата. От друга страна не забравяйте, че една сватба се плаща от три бюджета, но сега не мисля, че е нужно тук да давам финансов отчет относно как съм си платил сватбата.

Твърдо заявявам обаче, че колкото и да вложиш в една сватба, ако някой от директно засегнатите лица не се захване здраво с организацията, ще стане едно голямо нищо, което ще се издъни по сто точки и си мисля, че всички тук които са имали сватба, това им е пределно ясно. Е, беше организирана най-вече и да не казвам почти само от мен (а не от родители, булка, кумове или друг), скъсах си задника, а и в крайна сметка всеки от нас е малко или много суетен, та реших и аз да се похваля с моята сватба, резултат и на моя труд, въображение, а и средства. При това смятах, че тук хората ще го оценят, защото щом са тук значи се вълнуват именно от… сватби.

Пак се вкарва някакъв стереотип за успелите хора в България, който за съжаление не мога да отрека, че често лежи на някакво основание, но не е универсалната истина. Има и успели хора, които не са неграмотни и повърхностни, които в свободното си време не мислят само за екзотични почивки и за каква кола да си купят, ами напротив имат будно гражданско самосъзнание, организират протести срещу отпадането на забраната срещу тютюнопушенето на затворени места, взимат отношение по обществено значими теми… и когато се оженят решават да пуснат пост за сватбата си във форум за сватби smile

Да вметна също, че сватбата беше преди два месеца, не преди два дни… господи, даже ме накарахте да се замисля, че всъщност днес се навършват точно два месеца от сватбата. Ей, браво на нас, успяхме да избутаме два месеца брак smile

Не бих се захванал да убеждавам някого тук, че това е моята сватба и че няма нищо скрито и прикрито, но не е честно спрямо останалите участници в подготовката, които вече споменах да остава някакво съмнение, че става въпрос за някаква PR акция поръчана от група от хора или някаква друга конспирация.

Нали се сещате, че такава сватба се помни, в РИУ Правец, знаят за сватбата от първия до последния служител – всички сервитьори бяха ангажирани със събитието, а с много хора от администрацията трябваше да се споразумяваме за различни аспекти на събитието, така че и те знаят. И общинската служителка в Правец ви гарантирам, че си я спомня и вероятно в цял Правец са чували, а и зарята съм убеден, че са я запомнили. Включвам имена на сто фирми и все някой ще ме издъни ако си измислям, а и защо ми е да окалвам Тифани? Не са се съгласили да ми платят за PR акцията? Да ви пратя снимка на халката със сбърканото име?

Така пак остават съмнения… аз съм много открит човек, но сега да си публикувам CV-то насред форума ми се струва малко прекалено.

Маги, искам да те помоля за нещо и се надявам ако си коректен човек да приемеш… мисля, че е редно щом изказваш съмнение. Предлагам ти на лично съобщение да ти пратя линк към фейсбук профила ми, ти да ми пратиш покана за приятелство, аз да я приема и там да разгледаш качените снимки – например тази на която съм със шаферите, а булката със шаферките – всички са тагнати и можеш да видиш, че тези хора наистина са мои приятели, това наистина съм аз, булката наистина е тя, според профила сме сгодени (не знам защо още не сме го променили:) и дори си пише, с какво се занимавам, къде работя, къде съм учил и тн. Мисля, че чак такава конспирация е извън уменията, на който и да е човек. Като се убедиш, че всичко е истина, ще те помоля пак да се върнеш тук и няма нужда да се извиняваш… просто разсей съмненията, които пося. Струва ми се честно.

Иначе в едно си права – един средно статистически мъж не можеш да го накараш да напише такова писмо, ама аз не съм средно статистически Wink

Веднага ще ти пиша.

Поздрави!

П.П. Гледам, че и Гери 79 е подкрепила мнението ти, така че нека написаното се отнася и към нея.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 10, 2011, 00:16:27 »

На Тифани задължително пуснете едно официално оплакване, ако вече не сте го направили.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #34 -: септември 10, 2011, 08:32:18 »


jekolev82 сватбената агенция в истинския смисъл на думата е посредник между вас и всички подизпълнители. Агенцията сама не може да свърши всички дейности. По това именно се различава една истинска сватбена агенция. И един много важен факт - добрите сватбени агенции нямат за клиенти само младоженци. Сватбата е само една от всички останали нейни дейности. Аз ги наричам сватбени, защото е много трудно на повечето хора да обясниш, че добрите в бранша имат много други по-сложни и отговорни дейности. За една фирма отговаряща за мениджирането на събитие не представлява трудност да си свърши работата, да бъдат обслужени 500, 1000, 4 000, 10 000 души. Има доста такива агенции, но малко се занимават със сватбата като събитие. А и малко собственици обръщат толкова голямо внимание на клиентите си. Трябва голям компромис, защото понякога събитията са повече от едно и се налага специално внимание към едно от двете. Фирмите подизпълнители пък са още по-зле по отношение на вниманието към клиента, говоря за личното на управителя. Имало е дни с по 12 събития, с по 20-30 000 души . Нали се сещате, че тогава специалон внимание е трудно да обърнеш на всеки. Просто понякога се случват едни кошмарни дни и седмици. За сватбен агент обаче се изискват повече качества присъщи най-вече на женския пол. Ние мъжете сме малко зле в тази област. Именно за това не познавам сватбена агенция с управител мъж. И мъж трудно би свършил работата, която една жена би се справила с лекота. Просто природа...
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 11, 2011, 11:06:50 »

Еда и Жеко, искам да ви поздравя за прекрасната сватба. Пожелавам ви да сте много щастливи. Възхитена съм от начина, по който сте подходили към подготовката на това събитие. Впечатли ме отношението на младоженеца към всеки един детайл. Снимките са страхотни, а разказът е завладяващ. smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 11, 2011, 15:23:03 »

Защо ли?Ами защото познавам такива хора с възможност и знам, че форумите не са им първа грижа.Защото за един такъв чоек при това не живеещ в БГ хич и няма да си направи труда в последствие да пише някъде си.Прекалено рекламно излиза.И накрая това си ми е лично мое мнение и престанете да скачате срещу всеки мислещ различно от вас.Стига с това "ах, ох" погледнете реално и на украсата и на всичко, после погледнете малко снимки в нета, айде малко фантазия и си помислете за тия пари вие каква сватба бихте направили.Снимките са страхотни, тортата също, украсат може да се желае още.Рокля не коментирам имам друг вкус.Айде стига бе момичета поне веднъж бъдете честни помежду си, бе!И тия писма ми идват в повече, айде накарайте средностатистичския мъж да напише такова писмо, идва ми в зоната на невъзможностите.
Мисля сходно. Похвалил се е и в друг, по-малко посещавам форум за сватби.
Господинът е мн чаровен, на снимките си личи, че се е забавлявал много, поздравявам го за организацията, масовият случай е жената да е главната организаторка на сватбата.
Обаче не ми харесва начинът, по който се цитират марки и фирми, а както и постоянното самоизтъкване на господина.
И имам 1 въпрос. 9 юли беше топъл, да не кажа горещ ден. Как се чувствахте, Жеко, с риза, елек и отгоре сако? Със съпруга ми мн искахме той да е с фишу на сватбата, но като разбра, че елекът е задължителен, категорично отказа под предлог, че щял да умре от жега.
Активен
jekolev82
Любопитен
*
Публикации: 36


« Отговор #37 -: септември 11, 2011, 16:27:24 »

Мисля сходно. Похвалил се е и в друг, по-малко посещавам форум за сватби.
Господинът е мн чаровен, на снимките си личи, че се е забавлявал много, поздравявам го за организацията, масовият случай е жената да е главната организаторка на сватбата.
Обаче не ми харесва начинът, по който се цитират марки и фирми, а както и постоянното самоизтъкване на господина.
И имам 1 въпрос. 9 юли беше топъл, да не кажа горещ ден. Как се чувствахте, Жеко, с риза, елек и отгоре сако? Със съпруга ми мн искахме той да е с фишу на сватбата, но като разбра, че елекът е задължителен, категорично отказа под предлог, че щял да умре от жега.

Здравейте posum,

Маги ме обвинява в някаква конспирация и нечестност, но тя вече ми прати покана за приятелство във фейсбук, която беше приета от мен и сега очаквам, ако е един честен и коректен човек, да дойде и да каже пред всички какво е установила проверката й.
Явно мислите и сходно по точката "помислете за тези пари вие каква сватба бихте направили". Аз не знам как може първо някой да каже подобно нещо и после втори да каже, че мисли по сходен начин при положение, че никъде не съм казвал колко е струвала сватбата, но явно вие знаете.

Даването на марки и имена на фирми съм го научил от останалите потребители на сватбените форуми - задължително казват от кого са доволни при организацията и  от кого не, казват от къде си взимат роклите и аксесоарите. Това не е ли така? Защо аз не трябва да го правя? ОК, извинявам се, нека администраторите на форума да изтрият марките, защото аз не намерих edit бутон за по-старите мнения. Или ми кажете как става и ще махна имената на марките.

Значи имате проблем с това, че се самоизтъквам, но нямате с това да споделяте мнение, според което съм измамник? На това му казвам обективност!

Относно въпроса с времето на 9-ти юли пак не разбирам каква е провокацията. Спомняте ли си какво беше времето само 10 дни по-рано? Уж разгара на лятото, а дъждовни бури всеки ден и 15 градуса. Лъжа ли в момента? Купуваш костюма, а времето каквото дойде, няма как да си сигурен. Иначе ако все пак трябва да отговоря, бих предпочел да съм по джапанки и потник, но нямаше как. Беше ми топло, но дори като го купувах не се притеснявах толкова, защото понасям много по-добре жеги от повечето хора и съответно страдам доста тежко при студ.
Под шатрите не беше толкова зле и дори свалих сакото сравнително късно както се вижда и от снимките.

Каквито и инсинуации да се опитвате да подхвърляте, сватбата е наистина моята, състоя се на 9-ти юли 2011, и въпреки че беше горещо бях с елек и какво от това?

Надявам се няма да кажете, че не сте имала това в предвид при положение, че пишете, че мислите сходно с мнение, което твърди именно, че не става въпрос за сватбата на човека, който пише тези редове.
« Последна редакция: септември 11, 2011, 16:30:58 от jekolev82 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 11, 2011, 17:10:28 »

Тук съм да кажем, че си имам доста по-важни задачки от тази да вися във форума.Да Жеко е действително мъж от България, женен за албанка, направили огромна сватба в Правец.Това което ме убеди бяха не снимките от сватбата, а тези от не свабата , макар че за мен лично са доста малко тези от преди да се ожените, но всеки е различен нали smile

Единственото което мога да кажа в случая е сгреших, а на Жеко да кажа, разби ме.За първи път виждам мъж който да пише във форум и да обяснява сватбата си.Нормално е да се подведем, защото тук хората първо питат кое как да направят и към окй да се обърнат, а чак в последствие хвалят.

Прекрасен семеен живот smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 11, 2011, 17:22:53 »

Защо трябва да се се държите като обидено дете с всеки, който не харесва нещо у вас? Приемете, че има и мнения различни от Вашите и съответно те не са меродавни. Не разбирам защо постоянно търсите провокация в елементарен въпрос?! Спомням си какво беше времето преди 10 дни, преди точно месец, а и на 9 юли - също. Имам силно развита дълготрайна памет.
С какво сватбата Ви е "една различна сватба"?
Активен
jekolev82
Любопитен
*
Публикации: 36


« Отговор #40 -: септември 11, 2011, 17:40:17 »

Тук съм да кажем, че си имам доста по-важни задачки от тази да вися във форума.Да Жеко е действително мъж от България, женен за албанка, направили огромна сватба в Правец.Това което ме убеди бяха не снимките от сватбата, а тези от не свабата , макар че за мен лично са доста малко тези от преди да се ожените, но всеки е различен нали smile

Единственото което мога да кажа в случая е сгреших, а на Жеко да кажа, разби ме.За първи път виждам мъж който да пише във форум и да обяснява сватбата си.Нормално е да се подведем, защото тук хората първо питат кое как да направят и към окй да се обърнат, а чак в последствие хвалят.

Прекрасен семеен живот smile

Много ти благодаря, Маги!
Всеки има право да казва каквото си иска по форумите и изобщо не е длъжен да подкрепя думите си с факти. Поради тази причина аз високо ценя това, че ти си отделила време да провериш нещата, да се върнеш тук и да напишеш този пост. Наистина, не само е коректно, но и много мило от твоя страна.

Благодаря ти за пожеланията и пожелавам същото на теб и на твоята половинка, която имах удоволствието също да видя на снимки в профила ти.

Поздрави!
Активен
jekolev82
Любопитен
*
Публикации: 36


« Отговор #41 -: септември 11, 2011, 17:48:22 »

Защо трябва да се се държите като обидено дете с всеки, който не харесва нещо у вас? Приемете, че има и мнения различни от Вашите и съответно те не са меродавни. Не разбирам защо постоянно търсите провокация в елементарен въпрос?! Спомням си какво беше времето преди 10 дни, преди точно месец, а и на 9 юли - също. Имам силно развита дълготрайна памет.
С какво сватбата Ви е "една различна сватба"?

Здравейте posum,

На мен пък на лични съобщения, ваши съфорумки ми пишат, че напротив, успявам да бъда много толерантен и умерен в отговорите ми на подобни мнения.

Говорех за времето не преди десет дни, а десет дни преди 9ти юли, но няма значение.

"С какво сватбата Ви е "една различна сватба"?"

Ами ето, вашата съфорумка Маги например, за добро или за лошо е изумена, че младоженецът се занимава със сватбата. Следователно има защо да се нарече така  Wink

Поздрави!
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #42 -: септември 11, 2011, 18:20:37 »

Много ми стана интересен разговора ви, как и защо мъж благодари във форум за прекрасната си сватба, как изтъква някакви известни марки и т.н... Признавам от начало а и аз си го написах в предния пост ми се стори съмнителна цялата тази работа със сватбата, но се замислих в средата на разказа, че този човек в първия си пост е казал цитирам: "Макар и да не съм бил никога активен участник във форума, той ми помогна страшно много при организацията на моята сватба. Мненията за различните доставчици на услуги също ми бяха изключително полезни. Поради тази причина, бих се радвал да обогатя и аз форума и да върна услугата.
Тук обикновено сватбите се представят от булките, но моята е чужденка, а сватбата беше в БГ и следователно я организирах аз заедно със сватбената агенция"
- от тук аз си извадих извода, че всичко покрай тази сватбена "приказка" е реалност и няма от какво да се очудвам че млад мъж се е заел с подготовката на собствената си сватба smile

Колко мъже могат да се похвалят че са организирали едно такова мероприятие, и защо трябва да знаем колко пари е била сватбата. Момчето си беше написало съвсем искрено че е подготвена от 3 семейства. Защо се съмнявате за самоличността му? Не защитавам в този случай никой, но ми е странно защо трябва да се стига до проучване на човек който пише че иска да обогати форума и да разкаже за сватбения си ден...

Може и аз да не го разбирам нещо правилно но това си е мое мнение. Всеки има право на такова но не и да нападате човек ( дори и да лъже даден човек ) то си е за негова сметка не мисля че трябва до такава степен да се бъркаме в живота на хората... smile
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 11, 2011, 21:29:03 »

И аз дълго време се въздържах от мнение. Предполагам, че постовете и недоверието на съфорумките идва от това, че човек, който никога досега не се е мяркал във форума влиза да се "хвали" за сватбата си.   pardon И аз си го помислих това първоначално. Но като се замисля, много е нормално да иска да се похвали за сватбата си. Все пак за всеки неговата си сватба  е най-хубавата и най-вълнуващата! И предполагам, че всеки би искал да сподели емоцията си с всички! Както ние правим в нашите си теми!
Жеко, не се обиждай, просто ние си ставаме близки във форума и си преживяваме сватбените дни заедно!  Ти просто дойде малко изневиделица и си ни малко "чужд"  pleasantry така да се каже. От там, предполагам, и че идват тези недоверчиви коментари. Както казах и аз в началото погледнах така на нещата и затова и нищо не съм коментирала.
Естествено сватбата ти е била прекрасна, както и всяка една сватба във форума! Желая ви много семейно щастие и много любов!  give_rose heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #44 -: септември 11, 2011, 23:25:25 »

Разгледах снимките. Изглеждате много яки и луди  good good good И разбира се много щастливи  heart
Блазе ви, че сте могли да си позволите всичко това. Сватба на мечтите е  girl_in_love Girl_sing Комплименти !!!

Дай Боже все така да ви е занапред !

Честито !!!  nazdrave
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines