Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 11:38:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Сливен? - 2 част  (Прочетена 130099 пъти)
 
cvetito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


УСМИХВАЙ СЕ :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: ноември 24, 2008, 01:02:34 »

vilence няма проблем Wink  при мен нещата напредват бавничко, blush  но сигорно  Bravo Сътворила съм си някои нещица.Може да хвърлите едно око  Wink и да кажете какво мислите  smile http://www.snimka.bg/album.php?album_id=308918 паролата е : ruseva
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: ноември 24, 2008, 09:44:31 »

 BravoЦвети!
Напредваш,но и ти си нощна птичка като мен :)Стоиш до 1 часа.Много са сладурски ,особено бонбончетата.Знае ли човек някой ден може и с това да се занимаваш,удава ти се.Иначе имаш доста време и спокойно можеш да се занимаваш с такива нещица.Удоволствието е много по-голямо,че ти си го правил,а не е купено наготово.Идеята за поканите ни си беше наша-халките на тях са нашите,цветето е мой подарък от милото,платовете аз ги купувах.Мъжлето се поти над тях сума ти часове.Може да имат доста кусури от професионална гледна точка,но на нас двамата много са си готини и знаем какво ни е трябвало да ги направим.Когато вложиш свои сили е най-сладко!Дерзай!
Ами от нас зависи за срещичка през празничните дни и от плановете ни разбира се.Дано успеем да се видим! smile
Катрин и аз чакам с нетърпение снимките.Качи поне 1,2 от приятели.Винаги можеш да ги махнеш.Друго е да ви видим като младоженци ;)Аз също доста чаках за видео,иначе снимки получих от фотографа още в деня.После имаше и още.
Аз съм най-несериозния човек за снимките от сватбата.От сумати време ще вадя още за албума ни и за близките.Само си се хокам и все други неща ми въртят главата.Но има и някои от приятели,които са готини,но трябва да се барнат на фотошоп,а като няма време:)Така че има и по-тежки случаи:)
Мимка,къде се изгуби,как си?
Натали,расте ли малката кукличка?
Как сте,бременните момичета?Надявам се,че сте супер,нищо че напоследък по-редичко се включвате!
Весела и ползотворна седмичка на всички!
« Последна редакция: ноември 24, 2008, 10:01:51 от bori » Активен
daniela_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: ноември 24, 2008, 10:40:22 »

Здравейте Бубки!
Бори шапка ти свалям,не се познаваме ,но ми изглеждаш страшно позитивен човек Bravo,а и така като гледам си една от най-активните във нашата темичка smile
При мен новото е,че ми е страшно лошо,постоянно ми се гади,като отида на работа се чудя къде да се подпра за да си почина,избива ме постоянно на сън и така..........
Записах си час при Михайлова,но моля представете си направлението ми е от 17.11,а тя ще ме приеме чак на 11.12,мисля че не ми се чака до тогава и май ще отида при нея на частно....
Успешен ден от мен! give_rose
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: ноември 24, 2008, 11:16:48 »

Момичета, сложих няколко снимки в галерията и албума. Не са от най-хубавите, но какво да се прави, ще почакам още малко. Аз снимките ги имам на хартия, но тях не мога да ги кача тук.
Цвети, много сладки късметчета. Bravo Bravo Bravo
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: ноември 24, 2008, 11:27:51 »

Здравейте момичета smile Даниела,как съм пропуснала че ще си имаш бебче Oh my ... честито и от мен и една лека бременност ти желая give_rose а гаденето и то ще отмине,а и е за хубава кауза Wink
Цвети страхотни са тия нещица Bravo
катрин мерси че се смили над нас smile-много сте красиви и двамата Bravo и с нетърпение очаквам още снимки.
Аз съм си добре-даже супер smile -коремчо си расте и много му се радваме с Мишо  smile А като си помисля че вече съм в 5-я и немога да повярвам как лети времето shok Иначе всее още си ходя на работа,но януари спивам и съм си вкъщи pardon
Ами това от мен за сега-лек деен ви жеая и да се обличате топло smile
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: ноември 24, 2008, 11:38:00 »

cveti браво за късметчетата много са сладни  Bravo . katrin мила била си страхотна булка, като принцеска, сега трябва да пуснеш ще снимки защото само ни подразни.. поне аз изгарям от любопитство.... и пак поздравления била си раскошна. Сега да ви попитам за срещичката... казваите кога ви е удобно , давайте предложения и така ще видим кой ден е най - удачен за всички.... аз съм съгласна по всяко едно време така , че останалите мацки които са по заети да казват кога им е удобно
Активен
mimiiordanova
Професор
****
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: ноември 24, 2008, 12:47:33 »

Здравейте момиченца-кокиченца  blum

Цвети, браво!
Бори, тук съм си. Тъкмо си гледам лентичката, че вече е на 9-то квадратче  yahoo Много скоро ще гушкам малкия юнак  heart Чувствам се добре, започна вече да ми тежи. Още не съм решила как ще раждам.
Даниелка, в коя седмица си? Не се притеснявай, скоро ще отшуми това неразположение и ще си се насладиш на бременността. При мен не е имало такива проблеми, други бяха моите, но то сама си ги причинявах май, ами да паника съм си  pardon
Катрин, аз вече съм гледала някой снимки от сватбата ви  girl_wink Наистина си много красива булка, като принцеса  Bravo
Майче, радвам се, че сте добре! Бебчо значи си расте с пълни сили, нека така да е! Вие в Германия ли ще го гледате?
Ники, ти докъде стигна, сигурно вече всичко е готово?

 За срещата решавайте вие, защото аз не работя и за мен няма значение деня. Имам качени няколко снимки в галерията с покупки за бебчо, ако искате може да ги видите  Wink

Лека и спокойна седмица на всички, и дано се видим тия дни!
« Последна редакция: ноември 24, 2008, 12:49:31 от mimeto_ » Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: ноември 24, 2008, 12:53:37 »

Миме ми то наистина не останало вече smile още малко и ще го гушкаш малкото бебоче smile
Ние ще сме си в Германия-поне още 1-2 години,а и тук съм си осигурена и всичко се поема от здравната каса smile А още нищо не съм купувала,че тук  е едно време-студено и сняг вали...и само за малко излизам и не ми се обикаля...
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: ноември 24, 2008, 13:19:16 »

 :bravo:на момичетата!Много ме зарадвахте колко сте активни!
Миме,само пробвам да видя да не те е изненадал по-скоро малкия юнак!Нямам търпение вече да се появи!Така се радвам!Аз дано съм здрава,предчувствам,че ще съм тройно по-голяма паника blum
Даниелка,какво да ти кажа за позитивизма! :girlhide:Старая се!Понякога се получава,друг път-не!Ама по-добре да сме с усмивки,по-лесно се разрешават проблемите!Не се притеснявай за гаденето,при всеки такъв случай си спомняй,че това е "най-благословения" подарък,не може да не напомня за себе си,с характерче ще е мъника!
Майче,колко бързо минава времето!Супер 5-ти месец!Важното е ,че проблемните дни са зад гърба ти и сега може да се радвате на все по-голямото коремче!
Катрин,разкошна си била,принцеса,ама и мъжлето е готино!Какъв голям и красив букет(много обичам красивите букети).
Ники,много съм разсеяна понякога.Някъде след месец беше твоята датичка,нали?Спокойно да се насладиш на всички моменти по подготовката!
Чао и много  smile и  Good luck
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: ноември 24, 2008, 19:43:08 »

Katrin, много си красива, ще чакаме още снимки, че с тези само ни подразни любопитството  Wink
Миме, много са сладки бебешките нещица, които сте купили. Бебчо със здраве да си ги носи, то не остана много, сигурно вече тръпнеш в очакване.
Даниелка, пожелвам ти една лека бременност, дано гаденето отмине по-скоро. Няма начин, важното е, че е за хубаво.
cveti, много са хубави късметчетата, а и важното е, че са твое лично произведение. Хубаво е, когато човек има време да си ги измайстори сам. Жалко, че аз не разполагах с никакво такова и всичко трябваше да купувам.
niksha, остава много малко време, започна ли да те тресе вече предсватбената треска? То май в последните дни е най-голямото напрежение, поне при мен беше така, голямо тичане беше насам-натам.
А за срещата, казвайте кога можете, дано да имам възможността този път и аз да дойда.
Спорна седмица на всички!  danceg
Активен
cvetito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


УСМИХВАЙ СЕ :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: ноември 24, 2008, 23:25:01 »

lori   благодаря ти много за хубавите думи  blushмного си мила наистина  smileМалко са ми аматьорски нещицата, pleasantry но както казваш, когато си ги прави сам човек и е със желание удоволствието е много по-голямо.Късно вечер ми идва музата  Wink
vilence благодаря ти много  give_rose А аз все си мисля,че прекалено рано започвам с подготовката си.Но така всякаш по-дълго време ще усещам сватбената тръпка  Girl_hide
mimeto_  благодаря ти  give_rose Вече си на финалната права  още малко и ще гушкаш малко,сладко бебче 
nikisha  благодаря ти  give_rose
maj4eto  благодаря   give_rose Има още малко време до месец януари и ще се отдадеш на почивка 
katrin-sl    благодаря ти  give_rose Много сте сладки и двамата на снимките. Като принц и принцеса сте….Великолепни Ще се радвам да разгледам още 
daniela_sl .много неприятно,че така ти се гади  Можеш в такива моменти да си мислиш, какво сладко съсдание ще си имате 
Благодаря още веднъж на всички ви момичета.Радостта сега ми е по-голяма щом и на вас ви допадат нещицата ми.Обещавам скоро да кача още  Bravo Love girl
Лека седмица на всички  good
« Последна редакция: ноември 24, 2008, 23:27:31 от cvetito » Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: ноември 25, 2008, 09:41:33 »

Привет и от мен. Няколко дни ме нямаше и като реших да погледна тук   look се очаровах колко активни сте били. Bravo На всички бъдещи мамчета лека бременност и да се радвате на едни здрави и много красиви  Baby.
Ние последно решихме сватбата да е на 30.05. Ходих до Общината да запазвам датичка и ми казаха че малко съм подранила. Ама какво да се прави, мерак  blush
Иначе с подготовката, не съм започнала, въпреки че всико е в главата ми като идея.
За срещата и аз съм ЗА pleasantry само кажете кога.
Спорна седмица от мен на всички kiss2
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: ноември 25, 2008, 11:10:10 »

Благодаря на всички, за милите думи. Разбира се, че ще ви пусна още снимчици - имайте малко търпение. Трябва да ги намаля малко, че не се качват.
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: ноември 26, 2008, 13:39:49 »

Здравейте, Момичета. За съжаление и тази седмица няма да мога за срещичката.На изпит съм и трябва да чета. Ако не се състои лично поемам организацията за следващата седмица:)
Цвети, изпрати ми мейла си, за ти пусна обещаното.Лек ден на всички!
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: ноември 26, 2008, 21:26:52 »

Момичета за тази събота по всяка верочтност и аз няма да мога.Очертава се да пътуваме за Пловдив.Не сме ходили скоро и доста съм се затъжила за всички близки и най-вече за двете малки калпазанки племенничките.А става трудно да намерим 2 дни ,в които да почивам и да няма други задачки.Съжалявам за което и се надявам да се видим скоро!
Диде,стискам палци за изпита!Успех!
Хубава вечер на всички!
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines