Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 07:59:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ХАСКОВО  (Прочетена 82176 пъти)
 
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 10, 2012, 08:27:42 »

В Свиленград не знам как са кувертите,но в Хасково варират от 20-30лв.Видеооператор,ще ни е дин познат,които работи в Пайнер, а с апарата ще е Жоро Колев(най-добрия според мен),дж ще ни е Живко Микс.
Ти нещо избрала ли си вече нещо?Как се казваш,може да се познаваме smile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 10, 2012, 08:31:00 »

Иначе на мен много ми препоръчаха дж Ицко Микс,те да две момчета на цената на един са и взимат три пъти по-малко от Живко Микс.
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 10, 2012, 10:15:08 »

Иначе на мен много ми препоръчаха дж Ицко Микс,те да две момчета на цената на един са и взимат три пъти по-малко от Живко Микс.

Аз съм още в процес на "разузнаване"  smile.Иска ми се да избера най-добрич вариант накрая,за постигане на оптимален резултат  danceg Ако не е тайна,може ли да споделиш,колко вземат Живко Микс и Ицко Микс?
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 10, 2012, 12:46:23 »

Живко Микс около 500-600лв, Ицко микс(но са 2 момчета) 200-300,казвам ти ориентировъчни цени,защото не съм сигурна,да не те объркам нещо.
А ти как се казваш? smile
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 10, 2012, 12:51:11 »

Живко Микс около 500-600лв, Ицко микс(но са 2 момчета) 200-300,казвам ти ориентировъчни цени,защото не съм сигурна,да не те объркам нещо.
А ти как се казваш? smile

 smile Казвам се Евелина,а ти си?Някакво инфо за сватбените агенции имаш ли?
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 10, 2012, 15:18:18 »

Златина,приятно ми е.Кой набор си?
За агенциите мога много да ти говоря,защото ги обиколих всичките.Вече зависи колко искаш да отделиш за агенция...Тук в Хасково са: Да, Кажи да, Милеро, tiamo i emotion
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 10, 2012, 20:13:41 »

Златина,приятно ми е.Кой набор си?
За агенциите мога много да ти говоря,защото ги обиколих всичките.Вече зависи колко искаш да отделиш за агенция...Тук в Хасково са: Да, Кажи да, Милеро, tiamo i emotion

И на мен ми е приятно! smile
Аз вече ги разгледах в нета всички тези,които ти споменаваш.Въпроса ми е с какви впечатления си ти от тях.Да препоръчш някоя или да кажеш къде не си струва да ходя?
Ако тълкувам правилно името ти,ти трябва да си 88 набор.Ако е така,аз ще кажа само,че съм малко по-голяма  sad
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 11, 2012, 08:46:42 »

Здравей!:)
Ами не знам  какво да ти кажа....и аз не съм избрала,ако искаш на лично съобщение ще ти изпратя моите впечатления...Дай си фейсбука.(ако имаш де).
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 11, 2012, 10:12:31 »

Здравей!:)
Ами не знам  какво да ти кажа....и аз не съм избрала,ако искаш на лично съобщение ще ти изпратя моите впечатления...Дай си фейсбука.(ако имаш де).
 Да,пиши м и на лични.Много ти благодаря........нямам търпение  danceg
Активен
elti0
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #69 -: януари 12, 2012, 16:57:53 »

здравейте,
моята сватба ще е на 29.04.12 в р-т Хасково. моля, дайте ми някаква информация за фото и видеото. аз не съм от града и не знам нито към кого да се насоча, нито и как вървят хонорарите за тази услуга тук. ще съм ви много благодарна, ако ми предложите няколко имена и ми дадете информация за хонорарите им. предварително благодаря  smile
Активен
kolio_iovkov
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 12, 2012, 22:14:27 »

За снежяна ташева мога да Ви кажя че воденето и е шерения и как не га е срам да предлага на младоженците да ги сабува и да ракомахат с обувките си. Адета на  българските  сватби не не се разрешява младоженците да се събуват защото цял живот ще ходят голи и боси. Едно че не е хеигинично да ракомахат с обувките си!! Да научи първо адетите и тогава да взема на хората пърите!!
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 13, 2012, 09:11:53 »

здравейте,
моята сватба ще е на 29.04.12 в р-т Хасково. моля, дайте ми някаква информация за фото и видеото. аз не съм от града и не знам нито към кого да се насоча, нито и как вървят хонорарите за тази услуга тук. ще съм ви много благодарна, ако ми предложите няколко имена и ми дадете информация за хонорарите им. предварително благодаря  smile

Здравей!Опитах се да ти изпратя лично съобщение с подробно описание на въпросите ти,но нещо не става.
Активен
kolio_iovkov
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 13, 2012, 14:05:29 »

Много важен е видеооператора той оставя най трайния спомен за вашия сватбен ден. Затова един съвет от мен. Не вземай сватби за гледане от водещи и колеги а вземи от някоя позната и вище неговата работа. И тогава сама преценете!!
Активен
elti0
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #73 -: януари 14, 2012, 13:14:34 »

да  smile , разбира се, че оператора и фотографът са много важни, но проблема е че всички познати които съм питала за тяхната сватба ми отговарят "ООО, въобще не сме доволни от нашите оператор и фотограф" и аз спирам да питам повече  pardon Съмнявам се, че всички в Хасково са некадърни, просто трябва някой да те насочи ...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 14, 2012, 18:24:47 »

момичета, аз съм от София но бих искала да ви питам - заслужава ли си да се разходим до Хасково до централата на модна къща Никена, има ли избор ?  Искаме костюм за младоженеца. Тук имат два представителни магазини и са на добри цени, но предполагам че като е централа, ще има повече неща ... crazy
Мерси предварително
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines