Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 19:08:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Гласувайте за датата ,на която можете да дойдете  (Гласуването приключено: май 17, 2012, 17:38:21 )
14-15.07 - 12 (80%)
07-08.07 - 3 (20%)
Общ брой гласове: 15

Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална среща на форума 14-15.07.2012г в Казанлък!!!!!  (Прочетена 118865 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юли 06, 2012, 07:58:48 »

Мойра, последно там се и за нощувка и за вечеря!
Еми, аз мисля да си облека за вечерята удобна лятна рокля (не официална) smile
Искам да попитам относно всички останали, които няма да нощуват, ще могат ли да си прекарват времето на басейна на хотела или ще си кукуваме сами там?
Аз ще гледам да пристигна там с милото в ранния следобед. Мойра, на рецепцията твоето име ли да кажем за да ни настанят?
Иначе ще ви чакам на басейна с мохито в ръка  yahoo swim
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юли 06, 2012, 08:15:01 »

moyra-Тео не го брой за нощувка.
emmmmmy-аз смятам да съм неглиже облечена-панталон и блузка да ми е удобно.
Ние с Жени ще пристигнем към обяд.Който иска да ми прати на ЛС телефона си.Аз имам телефони на Тео,Селвет,Лунно момиче,Свекърва,Жени,Додо,Мойра.
Аз съм за басейна и ще носим бански/въпреки ,че не съм с перфектна фигура и малко ще ви загрозявам/.Ако някой е навит може да направим едно кафе с климатик и да се видим.И в късния следобед да се разходим.За вечерта 20 часа за мен е ок.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: юли 06, 2012, 08:28:00 »

И аз моля организаторите да  кажат знаят ли, срещу входната такса може ли да се ползва басейна, ако няма да ползваме нощувка? sad

Аз не съм много по басейните, няма да влизам вътре, така че ще правя компания на шезлонгите  girl_wink
Ок, и аз си взимам едно рокле тогава , по-удобно smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юли 06, 2012, 08:35:03 »

emmmmmy срещу 5 лв ще могат да влизат и външни и вътрешни хора.Поне аз така разбрах.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #304 -: юли 06, 2012, 09:12:18 »

При мен всичко в последната минута става - все пак възможно ли ще бъде да се намери стая за едно Kiwi?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: юли 06, 2012, 09:19:08 »

При мен всичко в последната минута става - все пак възможно ли ще бъде да се намери стая за едно Kiwi?
Смятам ,че и за две Кивита ще се намери. smile smile smile smile smile smile smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #306 -: юли 06, 2012, 09:34:46 »

Вечерята на открито ли е? Ще си мисля през почивните дни за още въпроси. Wink. Като гледам колко ще е топло, май всички ще сме на кафе с климатик, а разходките ще оставим  за сутринта в неделя. Ще поразгледам работното време на забележителностите. По принцип се подготвям да решавам какво ще правя в зависимост от ситуацията, защото е трудно да има общ план предварително. Ако някой иска да ме вземе в колата си, съгласна съм да поделяме разходи и да се съобразя с неговия план. Абе, на всичко съм съгласна.......
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #307 -: юли 06, 2012, 09:44:28 »

Вечерята на открито ли е? Ще си мисля през почивните дни за още въпроси. Wink. Като гледам колко ще е топло, май всички ще сме на кафе с климатик, а разходките ще оставим  за сутринта в неделя. Ще поразгледам работното време на забележителностите. По принцип се подготвям да решавам какво ще правя в зависимост от ситуацията, защото е трудно да има общ план предварително. Ако някой иска да ме вземе в колата си, съгласна съм да поделяме разходи и да се съобразя с неговия план. Абе, на всичко съм съгласна.......

Съгласна ли си да поделиш стая с едно Киви?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #308 -: юли 06, 2012, 10:07:02 »

Съгласна ли си да поделиш стая с едно Киви?
Чудесно и с удоволствие!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юли 06, 2012, 10:24:42 »

Свекърва +Киви=плодова салата от две сладурани.
Свекърва ако искаш да те вземем при нас после към Варна.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: юли 06, 2012, 12:27:42 »

Свекърва +Киви=плодова салата от две сладурани.
Свекърва ако искаш да те вземем при нас после към Варна.
Ха-ха-ха,виждам,че вече всички ни е хванало настроението smile

Аз съм за басейна и ще носим бански/въпреки ,че не съм с перфектна фигура и малко ще ви загрозявам
За тези,които не познават Гери лично,да ви предупредя,че излъчва огромно спокойствие и има такава лъчезарна усмивка,че аз в нейно присъствие бих забравила за бански,басейни и мохито(Гери,още ти дължа едно питие  good )

Относно облеклото-на предишната среща бях с една тясна поличка,която никак не беше удобна за танци!Така че, залагайте на практичното!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: юли 06, 2012, 13:02:02 »

Додо не се измъквай с купешко Мохито.Аз искам от домашната ментичка,домашно направено.Скоро пак ще ходим към Бургас и ще мина да си го получа.Ама заради забавянето може да те глобя и едно купешко
Пък ако знаеш как ми вдигна самочувствието сега с тоя твоя пост.Днес цял ден ще ходя изпъчена.Обещавам много да се усмихвам на срещата.то аз рядко съм в друго състояние освен нахилена.
Свекърва твоя подарък пътува все още в колата-от април когато щяхме да се видим в Пловдив.Надявам се да е все още цял.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юли 06, 2012, 13:26:54 »

 Offtopic
Радвам се,че съм ти усмихнала деня Гери!
А всичко,което съм написала си е истина.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #313 -: юли 06, 2012, 13:43:08 »

gucci , чакай да ме видиш, пък тогава ме кани  Wink, да не съжаляваш после  diablo.
Да питам ветеранките, как се разпознавате? Като ще водите и мъже, има ли теми, по които не се говори?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юли 06, 2012, 14:01:06 »

ахаха аз ПОЧТИ нямам тайни  danceg , взимаме фотоапарата и му го връчвам да документира вечерята!
О салата от Киви и аз бих яла хаххах
Свекърва ти ме уби от смях днес  danceg
мерси за гардеробните обяснения, че и то и моите поли/рокли малко клонят като тази на Додо, ще гледам да е удобно.
Аз не бих изпуснала разходка в 18.00 часа, ако са затворени забележителностите pleasantry , просто ще се мотаме и така.
Ние на софийските срещи се познаваме по следния начин : като видиш 2 или повече жени които подхвърлят телефони със снимки, тефтерчета и крякат по -силно от всички молни гъски pleasantry , то това са форумките funnytooth goody
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines