Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 12:38:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малки тайни при боядисването на яйца и нашите творения  (Прочетена 236533 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 24, 2008, 10:21:20 »

Благодаря ви момичета за отговорите!
Аз ще боядисвам яйцата в събота, защото днес трябваше да изляза рано и просто нямах време!
Обещавам да снимам и да ви покажа какво съм сътворила! blum
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: април 24, 2008, 14:07:15 »

Момичета пускам ви няколко снимки от това което сътворихме с колегата на работа. Само не питайте защо на работа украсяваме вече боядисани яйца  banana Това е малка част от тези който сме украсили.  good


Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: април 24, 2008, 14:39:08 »

ауу че хубави  Bravo- пу пу TONGUE да не ги урочасам

plamik тия букви от хартия ли са? и как са залепени (с какво лепило)? а с какво са обиколени- с конци ли? а на второте яйце това лак ли е между клетките? Айде стига съм питала че ставам нахална blum
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: април 24, 2008, 14:46:39 »

Мерсим, мерсим и двамата с колегата. god
Ами буквите са направени от конец, а вътре са запълнени с акрилни боички. А лепилото е от тези моментните. Използвахме акрилни бои, конци от прежда, мулине и каквото имаше, това въпросното лепило и ......кой колкото фантазия има.  banana
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: април 24, 2008, 15:03:35 »

Да не развалям ентусиазма  blush , ама си мисля че тези лепила са вредни за здравето  sad  (дано да греша)

Ако яйцата са само декоративни - няма проблем, ама ако са ядене  ohah

Иначе за такъв колега може всеки да си мечтае  girl_wink
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: април 24, 2008, 15:06:35 »

Красунката, нали не си мислиш, че цялото яйце е омазано с това лепило?!  Wink То се слага съвсем по малко, че иначе ще има и наша кожа по яйцата. laugh А боичките са безвредни, това със сигурност го знаем и 10001 пъти питахме в специализирания магазин. Все пак здравете е преди всичко!!!  good
Активен
Mimi_05
Новак
*
Публикации: 11


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: април 24, 2008, 17:27:47 »

Клео защо да не могат да боядисват,това не съм го чувал преди huhhuh.gif,разкажи малко повече!!!
Бременна не трябва да боядисва яйца,защото един вид взима от красотата на бебето,така поне съм чувала
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: април 24, 2008, 18:30:01 »

ето нещо от мен което днес спретнах.Това са поядисани яйчени черупки пълни с едни дребни камъчет и свещи поставени в дървена табличка която има мозайка и от тази изкуствената трева.снимките не са много добри.
Пламик много е оригинално това с конците.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: април 24, 2008, 18:52:35 »

ето и кошнички за яйцата
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: април 24, 2008, 20:51:12 »

Eйй, казвам ви, разказа ми се играта с тези яйца. То не бяха салфетки, восъци, памуци, термо стикери...  Разбих се....Но първо да ви кажа за восъците... ами много красиви бяха но като взех да ги варя постепенно на повечето от тях им изпопада восъка и тук таме им личи. Ако се загледаш разбира се личи, но не е както си трябва. Ако ми остане време ще ги повторя с цветен восък пък може и да се разкрсят. Направих и едно със салфетка, което също не е лошо. Имам две пукнати, които също мисля да облепя със салфетка. Остана да си направя и тези с лепенките тип "Фаберже". Имам и още няколко идеи но незная дали ще ми остане време да ги реализирам. Най-хубавото от всичко е че намерих бели, български яйца и жълтите ми яйца са като лимончета smile. Ще снимам всичко в неделя защото сега нямам фото smile
plamik, много сте сръчни във вашата служба !!! Bravo
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 25, 2008, 00:49:05 »

Момичета, аз най - накрая свърших с яйчицата .... поне за днес  pardon

Нещо не ми стигна времето да си играя с восъка .... направих 2 , но просто вечерта е късичка  smile

В събота ще боядисвам яйчица с бъдещото свеки и там ще си поиграя и с восък  Wink

А ето и някои от сегашните не дотолкова успешни, но пък сладки творенийца  smile

Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 25, 2008, 07:52:29 »

Герка браво Bravo много са хубави яйцата и много сладурски с тези ваденки  girl_wink
Гучи ама и ти сташна майсторка как ти идват тези идеи страхотниса give_rose @}->--много оригинално и ефекто е станало good
Пламик а за теб направо нямам думи много оригинално girl_wink и откъде толкова нерви това ми се вижда пипкава работа Girl_hide
Дарлинг аааа нещо не разбрах за восъка ами мила те като се варят восъка трябва да падне,а не да остане самия восък  crazy crazy незнам дали ме разбра blush
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: април 25, 2008, 08:17:59 »

Герка, много са сладки творенията ти ! Bravo
Дафни, да бе пада восъка, но на места, си стои бяло както трябва, а на други местата го е покрила и не си личи рисунката. Или не съм сложила достатъчно восък или накрая температурата е била по-висока. Но все пак имам няколко сполучливи и ще ви ги снимам по-късно. blum
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: април 25, 2008, 08:19:04 »

Брей Герка ти на тия творения на изкувството ако викаш " не дотолкова успешни", аз си представям какви шедьоври ще направиш ако се стараеш  Ashamed chee Страхотни са  judges judges judges judges judges judges judges judges judges judges judges judges judges judges judges Това ваденки ли са или си изрязвала мотиви и си ги лепила по техниката със салфетката????
Аз вчера бях на тема-декоративни яйца и вижте какво спретнах


* qjce_prolet_vsi4ki.jpg (62.01 KB, 350x492 - видяно 293 пъти.)
« Последна редакция: април 25, 2008, 09:50:11 от krasunkata » Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: април 25, 2008, 08:19:57 »

 danceg


* qjce_prolet_vsi4ki1.jpg (70.32 KB, 350x609 - видяно 353 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines