Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 10:41:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 242092 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #900 -: май 26, 2015, 10:54:01 »

Ина, аз ли?

Не сьм  sad Само сьм я чула, но не знам никакви подробности.

Днес пак сьм изнервена.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #901 -: май 26, 2015, 11:27:15 »

Ина,  Friend

Панде, видях един пост във фейсбук и веднага се сетих за теб. Ето виж:
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #902 -: май 26, 2015, 11:29:09 »

Ех, че сладки панди  girl_haha funnytooth
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #903 -: май 26, 2015, 11:30:18 »

Сладури, тия най-отегчените са ми като двойници  tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #904 -: май 26, 2015, 11:32:37 »

Ох да, много са сладурски  heart heart heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #905 -: май 26, 2015, 12:19:05 »

Хахаха, някои как висят - като прани гащи laugh Само щипките липсват.
Аз си отворих работа... Разопаковах масичката и столовете на терасата. Падна едно метене... сега и миене ме чака. До час смятам да е в ред всичко вкъщи и да се наслаждавам на гледката и слънцето (поне засега). Coffe Така ще гледам да предизвикам съдбата (ММ) да купим най-после лак и още нещо имаше. Аз сама мога да си ги лакирам, ама като не съм сигурна точно какво трябва да мажа по тях pardon В Баумакса пък гледах от онези възглавници за столовете. Бяха по 5 лв големите shok Пусто много грозни Shrek Имаше бабешко райе и бабешко каре. Да се чуди човек кое да си избере laugh
За Слави - те много неща говорят за  него, ама знае ли човек huhhuh.gif Та наркоман ли не го изкараха, та слепец ли... Какво ли не беше в годините?! Дано не е вярно. Кой го харесва, кой - не, ама той направи верно кариера. Откъде е тръгнал и какво постигна - малко хора могат да се сравнят с него. Виж от беквокалистите му почти никой не харесвам. Говоря като държане, визия, обща култура. Постни са ми pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #906 -: май 26, 2015, 12:22:06 »

Пандите са големи сладури  heart Искам да ги гушкам  yahoo

Аз снощи се втрещих от пеенето на Нели Петкова..  shok Толкова ми харесваше преди как пее, а сега е просто трагична  NO
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #907 -: май 26, 2015, 12:35:22 »

Фани, и на мен ми се видя поотслабнал,но може ида е от черните дрехи,но ми направи впечетление ,че през повечето време пя на стола .Да е жив и здрав,голяма енергия има този човек ,щом толкова млади хора пеят песните му от преди 20 години.Разплаках се като поздрави сестра си
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #908 -: май 26, 2015, 12:45:26 »

Привет момичета smile,
Минавам да ви нагледам как сте smile

Нели Петкова, според моето скромно музикантско ухо, никога не е можела да пее кой знае как smile
Слави винаги съм харесвала песните му, а и пее вярно. Е, няма кой знае колко орнаментика, но не е нужно, има си своя чар. Иначе шоуто му примерно, отдавна е скука пълна.

Аз бях на бал, тези които ми имат Фб, знаят. Беше адски приятно, а Русе е красив град  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #909 -: май 26, 2015, 12:47:31 »

Попринцип много не обичам да се обсъждат известните личности, кой болен, кой женен... никой не знае, освен ако не му е казал еди кой си, а на него му го бил казал еди си кой дето го бил виждал.
На Слави специално знам около 20 диагнози, коя от коя по. Може да е, може и да не е.
В крайна сметка мъж на почти 50 години, нормално е да е състарен и без да е болен.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #910 -: май 26, 2015, 12:50:55 »

Съгласна съм с Чери.. Много болести, много нещо.. Той трябваше да е умрял 100 пъти.. То всеки е болен, малко или много от нещо.. Някой с главата, други с друго...Пъстър свят  pardon Просто при известните много се спекулира  smile

Еми, а бе имаха една песен, уви не помня как се казваше със Слави, а и не мога да я видя сега в нета от работа.. Толкова ми беше любима, там пееше като ангел... Снощи я хванах точно нея, имах чувството че като пее, все едно е глътнала бастун  nea
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #911 -: май 26, 2015, 13:04:27 »

Мале, колко сте изписали  shok . Аз за Слави отношение не мога да взема, в ония години, беше по-популярен и съм слушала негови песни, сега от години не знам дали изобщо е пускал нова. На купона където ходихме някой имаше част от песните му и аз се прибрах, защото явно вече не ги издържам.
Капките днеска ги догледахме, доволна съм че Азис не спечели, въпреки хитрата му стратегия със песните на народа.
Еми, видях само една снимка, а те искам в цял ръст, роклята ти изглежда много интересна.
Инче, защо си ядосана? Заради дипломната ли? Как се справя другото момиче с писането, видя ли че не е лесно?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #912 -: май 26, 2015, 13:15:00 »

ратче, ще кача по натам, само да измисля подаръка за абитуриента, за момента със закъснение, но финансово така се случи, мислим да му правим фотокнига със снимки от бала.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #913 -: май 26, 2015, 13:17:43 »

Ще чакам търпеливо, Еми! Хубав подарък сте замислили, браво!
Сега се сетих, някоя знае ли къде мога да поръчам ленти с надпис - булка и такива?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #914 -: май 26, 2015, 13:23:25 »

По повод българските изпълнители... Прецъкваме каналите и случайно попадаме на наградите на БГ радио. На сцената май беше Марчето Илиева. Пее на английски crazy Oh my ... shok По едно време излиза на сцената кой?... Рафи, ми то ако не е Рафи, ще е Графи. Други бг изпълнители няма... Както и да е - излиза... по рокля и почва да се обяснява за бг изпълнителка на годината. Е, може ли Жана и Рут да са по-мъжествени от водещия Рафи?! Уж преди време се плюнчеха за българските песни и що не ги пускали по радиото. Рекламата години наред им беше, че на тази станция разбираш песните, които се пускат. Е, точно тогава Руши беше избухнал с Il Ritmo Del Mio Cuore. Наложи се да си издаде песните на български и чак тогава ги пуснаха. Сега - обрат! angry
Еми, ти бая време се изгуби от общия поглед тук Wink Важното е, че сте си изкарали добре.
Активен
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines