Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 03, 2024, 23:08:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ХАСКОВО  (Прочетена 81853 пъти)
 
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: март 26, 2012, 12:31:20 »

агенцията ми е софийска понеже имаха голяма отстъпка...дано се справят...за видео оператори...не знам никой освен Жоро Колев.(не съм от Хасково и нямам много информация)
Активен
slance11
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #106 -: март 26, 2012, 13:04:47 »

Да вярно беше писала в др тема.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: април 07, 2012, 13:41:34 »

Здравейте сладурки ,  Girl_hide как върви подготовката.
Нашата сватба беше преди 3 години и половина в Хасково.

slance11 в Афродита правят невероятни торти. За всички празници са ни били от там тортите, особено "Бялата афродита" ни е любима. Смятахме да поръчаме и сватбената там, понеже бяха на 100 процента изпробвани и знаехме че ще е вкусна. Останахме много разочаровани обаче, първо от несериозното отношение и второ, оказа се че ако искаме да ни направят торта по различна от сметанови китчици и брокатчета, трябва да си купим украсата  дори ни насочиха от къде можем да идем да си купим захарни фигурки Oh my ... понеже те със захарно тесто не работели. Както и да е...решихме да видим фигурки и чудесии и да си направим една проста сметка...тортата ни излизаше някакви луди пари и нямаше да е това което искаме. До някъде бяхме готови да се примирим, понеже нямахме времето да обикаляме, понеже времето ни напираше, но като се стигна до въпроса с транспорта до ресторанта и че трябва допълнително да доплащаме нервите ни не издържаха и като им казах че прекаляват наистина,госпожата там беше така любезна да ми каже следното
" Вие знаете ли как се пренася една торта, а как се монтира, а като вземат гостите да идват и да влизат и излизат , никой път не ни прави , никой не се съобразява с нас че ние имаме да носим торта, и ако я изпуснем докато я носим...как си я мислите вие тази работа"  Oh my ... още си спомням точно и ясно дуите и  beating

Бяхме чули за един сладкарски бутик в Д-град, мисля че Дияна се казваше. Отзивите за него бяха, че тортите им са страхотни от всякъде, страшно вкусни , но и прекалено скъпи. Все пак отидохме да се уверим и се оказа че не е съвсем така спрямо цените . Посрещнаха ни толкова любезно и топло, седнахме и говорихме със собственичката. Жената въртя хиляда варианта за да нагласи тортата така че да се побере в бюджета който сме си определили. Ако погледнете в галерията ми ще видите фонтана и фигурките на тортата, които тя ти предоставя безплатно и после си и връщаш. Транспорта си е безплатен , като имате в предвид че е от Д-град до Хасково, дойдоха хората, монтираха си я без проблем и без да се оплачат от нахалните гости дето не се съобразявали с тях...абе въобще отношението им беше супер, а тортата беше невероятна.Затова ви ги препоръчвам горещо  good

а към кои водещи сте се ориентирали  give_rose.
« Последна редакция: април 07, 2012, 13:49:51 от BeRa » Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: април 09, 2012, 08:06:32 »

Bera не успях да открия тортата ти sad Моята водеща е Евгения...
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: април 10, 2012, 16:12:39 »



не съм я чувала. Може по физиономия да я знам.
Ние бяхме със Снежка и останахме безкрайно доволни...с някои малки изключения, но явно бяха недоразумения. Както и да е.
Гледала съм доста сватби на които воденето става като командорене така да го нарека, а мен лично това не ми харесва и ме дразни. Особено на една сватба р-т Хасково, където бяхме и ние, водещата при влизането на младоженците си наваляше нейното и в следващия момент, когато родителите на булката ги закичиха със здравец и целуваха младоженците, така ме издразни една реплика на водещата, един вид да целунел младоженеца тъщата поне днес пред всички, че хората гледали, а от утре едва ли не ще се започва война  beating
Супер неуместна шега на неточния момент според мен, но всеки си има начин на водене  pardon
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: април 11, 2012, 08:55:51 »

Тортата е уникална,нашата ще бъде подобна! smile От Дипи ли е?
Снежка...преди седмица бях на сватба ,на която водеше nea За какви изключения говориш?
За сега нямам колебания за нашата водеща,взима по-скъпо от всички останали,но от всяка агенция ни казваха че е най-добрата...
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: април 12, 2012, 16:56:10 »

Изключения от рода на това че забрави доста неща, които трябваше да направи. В смисъл игри, освен това в начаото когато гостите влизаха в ресторанта трябваше да има чаши с шампанско във формата на сърце и всеки да си взема за да се вдигне наздравица, когато влезем, по време на хвърлянето на букета не знам къде беше , но я нямаше. После се оправда, че нейна колежка се разболяла и трябвало да поеме и нейната сватба, нещо в което се съмнявам, да не говорим че за влизането в ресторанта закъсня с един час и всички гости взеха да се чудят какво става и да ни звънят че водещата я няма, но като цяло ми хареса самия начин на водене, думите и излъчванто и....грешките не бяха фрапиращи и непреодолими, а и никой от гостите не знае какво мислим или сме исакли да направим и че не е станало  pardon
Репертуара и беше много добре подбран и с това ме грабна  good

Ти какви наблюдения имаш от ная на сватбата на която беше


ПП. а за тортата Дияна мисля че се казваше ...сладкарски бутик ако не се лъжа, в Диимитровград.
« Последна редакция: април 12, 2012, 16:59:31 от BeRa » Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: април 14, 2012, 06:56:08 »

Ами не ми хареса...През цялото време с диджея стояха на масата,хапваха си и се забавляваха един друг...все едно бяха просто гости,много грозно направи завършването на сватбата....а всичките и думи бяха заучени фрази....Това си е мое мнение... pardon
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: април 14, 2012, 14:45:07 »

в какво се изразяваше грозното завършване. При нас стана романтично...заучени и са фразите определено.
При вас са седяли на масата, а при нас я нямаше повечето време та не разсейваше поне ДЖя  laugh
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #114 -: април 14, 2012, 16:19:02 »

В по-голамата си част такива водещи са много банални и еднотипни. При тях няма импровизация, няма улавяне на момента и разчупване на заучените фрази. Важното е да си кажат дежурните реплики за да минат  ритуалите. Това винаги създава впечатлението че срещу теб има робот, а не човек, който трябва да създаде допълнително настроение. Голяма част от тях имам чувството че са водещи в новините в 20.00 а не сватбени водещи.
Друго нещо, което убягва на допълнителните водещи е, че те не трябва да са центъра на вниманието. Майсторството е  да можеш да си водещ и да направиш така, че центъра на внимението да са всички които участват в различните ритуали.
« Последна редакция: април 14, 2012, 16:47:15 от DjNick Mc » Активен
kayora
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #115 -: април 14, 2012, 17:19:30 »

Съгласна съм със  вас ,че Снежка води с заучени фрази,гледах някои сватби на които тя е водила и репертоара и е един и същ а така се губи елементът на изненада,аз мисля че думите и трябва да са  съобразени с конкретната сватба с хората и младоженците,аз и затова се отказах от нея и ще си търся друга водеща,а и дж с който работи-Иво не ми харесва,той много мълчи,аз за какво му плащам,ми то по тази логика да пусна уредбата и готово, за какво да плащам 300 лв-и все пак всеки си решава сам за себе си.Ако  някой може да ми препоръча водеща да пише тук.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: април 14, 2012, 21:45:28 »

Оооо аз точно това не обичам в ДЖя като вземе да се меси и да взема микрофона. Джя е за да пуска музиката и нищо повече. И в общи линии до колко да взема участие той във воденето се доуточнява предварително. Не е задълително да си наемеш двамата в комплект, след като единия не ти хареса, било то Снежка или Иво.
Аз казвам лично мнение и за двамата...и за мен си съм доволна от работата им. Заучени не заучени фрази, успя да ни развълнува всучки и да ни направи моментите хубави. Особено влизането в ресторанта беше зашеметяващо. На колкото и сватбо да си бил, колкото и да си го слушал, този момент е различен, понеже ти си в основата на нещата. В ритуалната също знаеш дума след дума какво ще ти каже леличката там, но емоцията е съвсем друга, когато ти си пред нея и всичко това коеото говори се отнася за теб.
Не съм била водеща, но предполагам че малко или много всяка такава, трявбна да си има някакви заучени неща.
Не искам да убедя никой в мнението си и да ви навивам колко добра е Снежка или колко не добра е някоя друга водеща. Всеки сам за себе си преценя какво точно иска в този ден. Ето примерно kayora ти искаш джя да не мълчи, а аз искам гласеца му да не се чува.  pardon
Аз за себе си направих моя избор и съм доволна. Надявам се и вие да направите вашия точен избор, защото водещата и джя са тези които ви правят сватбата на 80%  Girl_hide

 Good luck Good luck Good luck
Активен
elib
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #117 -: април 20, 2012, 16:07:41 »

 yahoo yahoo Здравейтеее, отдавна чета форума и все нямам време да пиша а ме вълнува темата. Казвам се Ели сватбата ни е на 11.08.2012 г. и сам ужасно напрегната 1-во не знам какви цветове. Не харесвам блудкавите и изтъркани неща розово,лилаво, праскова, не искам и да е тъмно като кафяво и графит оофф..... и ще се побъркам. Имаме ресторант, водеща, ДЖ, ще имаме и изпълнител, имаме агент който неможе да ми помогне sad(((( и така скъпи булки. Радвам се че има с кой да обменям опит!!!! good
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 20, 2012, 20:12:33 »

Добре дошла сред нас elib  Welcome
Нормално е да си объркана все още, но скоро всичко ще вземе да си идва на мястото  Girl_hide
Във форума ще намериш много информация и идеи , за това ти пожелавам много приятни емоции около цялата подготовка.
Ти от Хасково ли си? Къде ще се сватбата, кой си избрахте за ДЖ, водеща...разкажи ни  smile
Активен
elib
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #119 -: април 21, 2012, 23:31:14 »

Здрасти Bera,

Да запазили сме ресторант - "Фантазия", имаме си водеща Евгения, и ДЖ но освен това имаме и певица от "Пайнер" изнесена ще ни е церемонията и водя големи преговори с нашия тъп кмет, защото не искаме да е в ресторанта, а на др. место което е общинско и за да е там трябва решение от него. Но нищо др. не е изяснено и се притеснявам мн.... 3-ти променяхме цветовете и темата на сватбата и вече съм напълно объркана момичета и мн. притеснена cray Надявам се скоро да се нареждат нещата! Вашата сватба кога е, къде ако ти е удобно да споделиш? smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines