Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 08:29:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 158307 пъти)
 
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #435 -: февруари 25, 2013, 18:46:34 »

Няма как да я следиш. Единствено продавачът може да отбележи, когато изпрати поръчката, но не всеки го прави и при желание да ти даде тракинг номер.
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: февруари 25, 2013, 19:45:26 »


Ето и роклята
роклята ти е велика, такава съм си представила и аз
Направо се влюбих в нея
Активен
smart
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #437 -: февруари 25, 2013, 23:45:40 »

Днес се поразрових из сайтовете, които препоръчвате и по-специално dressilyme, но малко се фрапирах от подобно изпълнение на гърба:
http://boards.weddingbee.com/topic/dressilyme-dress-with-photos#axzz2LwNJhWXw
От Миланоо изглеждат тези, които показвате по-добре.
А тук една доволна германка си е описала подробно разходите (роклята изглежда наистина добре), само не става ясно в тези такси дали се включва и мито освен ДДС-то, а са подозрително малко (ок. 12% от цялата поръчка.)
Явно дантелата е рискова, затова си харесах това:
http://www.dressilyme.com/p-attractive-taffeta-sheath-strapless-neckline-natural-waist-ruched-wedding-dress-with-beaded-lace-appliques-20988.html
Според вас с връзки или цип/копчета е?
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #438 -: февруари 26, 2013, 08:36:58 »

аз съм се насочила към връзки smile Наскоро бях на сватба, на която булката имаше такъв тип рокля и през цялото време я опъваше нагоре. Просто беше с копчета и и се свличаше надолу. А и връзките коригират размера, ако се окаже малко по-малка или по-голяма
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #439 -: февруари 26, 2013, 09:02:51 »

Между другото по този въпрос другите, които вече имат рокли могат да споделят дали и техните са така. На моята имаше една лента, която се закопчаваше допълнително на гърба, за да не се свлича. Като закопчаване на сутиен, зашито за роклята. Даже не мога да го обясня, не съм виждала на други рокли такова girl_impossible

Другото, което на мен много ми хареса беше, че под връзките има плат, а повечето тук, които съм виждала под връзката се вижда голо (гърба) и ако сложиш сутиен отдолу се вижда. Трябва да му режеш това, което е отзад и другата част (т.е. само предната) да я зашиваш за роклята...дано ме разберете biggrin
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: февруари 26, 2013, 09:18:07 »

Доколкото знам повечето имат вграден сутиен в самия плат, поне в Миланоо, така че не мисля че има нужда от слагане на още един сутиен....А пък с връзки май е по-добре, защото се коригира, ако роклята е по-широк или тясна, а с ципа трябва да е абсолютно точен размер.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #441 -: февруари 26, 2013, 09:24:21 »

То не е точно вграден сутиен. Не знам в Милано как е и дали се шият по размер, но като се шият по размер даже казват да се вземат мерки със сутиен  smile

Аз трябва да снимам моята да ви покажа за какво говоря, че ми е много трудно да го обясня smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: февруари 26, 2013, 09:32:48 »

Имах предвид milanoo.com smile Ами там на всяка рокля пише built-in bra, така че предполагам, че е вграден. А мерките със сутиен са, за да определят с вградения сутиен колко см. е обиколката при шиенето.
П.С. Качи снимки,моля те smile Искам да я видя роклята, това с лентата искам да го видя, за да настоявам за такова  girl_wink Особено за по-големи бюстове като моя ще е много голямо удобство
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #443 -: февруари 26, 2013, 09:40:57 »

Да, разбрах че за сайта става въпрос, просто не ми се сменяше на латиница biggrin А някой знае ли този сайт, каква националност е, че ако е щатски или НЕ европейски ще ми оправдае съмненията за мито.
Ами ще я снимам, ама трябва да накарам мъжа (че по принцип има едно суеверие, че една година не трябва да се вижда роклята, а аз малко луда глава си падам и вярвам biggrin ).

Относно сутиен моята не мога да кажа, че по принцип си беше със, а и като сложих си стана точно, както си го бях пратила със него. А и не бих се доверила да съм с някакъв вграден сутиен, при положение че съм на мнение, че не всеки сутиен стои на всеки и доста старателно си ги избирам (имам даже определена марка, която купувам от близо 10г) smile
« Последна редакция: февруари 26, 2013, 09:42:36 от casky » Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: февруари 26, 2013, 11:03:17 »

Моята по-скоро има банели, които описват бюста. Но пък пак ще сложа сутиен, понеже съм с малък бюст и ми хлопа малко smile
pavletutka , благодаря ти! Освен че изглежда страхотно е и супер удобна  yahoo, няма да го има това с вдигането на роклята, притеснения със сядането и т.н. , само трябва да решим проблема със шлейфа..
Между другото, аз много държах да няма банели под бюста, понеже абитуриентската ми беше така и при първото сядане се изкривиха и си останаха в тази форма.. Беше си ужасно..   bad
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: февруари 26, 2013, 11:17:07 »

Casky, ако питаш за миланото, отвсякъде си е китайски  randma
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #446 -: февруари 26, 2013, 11:20:10 »

Casky, ако питаш за миланото, отвсякъде си е китайски  randma
Т.е. самия сайт е китайски, така ли? Не само продавачите в него smile Ако е така най-вероятно за това има мито от там smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: февруари 26, 2013, 11:33:12 »

Ами да, в смисъл той сайта си е на тези, които ги шият роклите. Със сигурност има мито, въпреки че те пишат на пртките, които не са free shipping че е подарък или е нещо за 15 долара.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #448 -: февруари 26, 2013, 11:37:57 »

Аз между другото наскоро си мислих по въпроса какво може да се направи biggrin С малко обяснения могат да ти пратят два инвойса за пейпал, единия да е на малка стойност, а другия разликата. Така ако трябва да доказваш ще покажеш малкия biggrin А на самата пратка може да се запише и като втора употреба, много може да се разбере една булчинска рокля до колко е или не е на митницата...
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: февруари 27, 2013, 08:12:55 »

Някой  поръчвал ли е рокля от този сайт? В него виждам моята рокля и много ми се иска  да си я поръчам, макар, че ме притесняват перата и цветята на рамото и под гърдите. Освен това по надолу пише, че използват ЕМС услуги и пише, че роклите пристигат от китай до адреса ви, поне аз това разбрах. някой ако знае нещо  за този вид пратки и за сайта, моля да сподели.
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines