Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 00:17:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 158262 пъти)
 
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: януари 29, 2013, 18:28:58 »

Здравейте! Да се включа и аз, вече собственичка на рокля от китайски сайт smile
Модела, чието копие поръчах е Alexa - by Maggie Sottero. Най-вече се престраших, понеже вече съм поръчвала от интернет разни други работи и винаги са пристигали, всичките - free shipping (където рискът е по-голям). Писах си с продавача преди да поръчам, увери ме че роклята изглежда по същият начин! И наистинаа изглежда абсолютно същата! Единствено на митницата срещнах проблеми, трябваше да доказвам, че е платена и накрая доплатих почти още толкова за нея.. Както и да е, сега трябва малко да се поприберат презрамките, защото прекалих с гръдната обиколка и малко зее  pardon И трябва и да се поизглади, понеже беше нагъната на много катове smile Но пък модела, както можете да видите, ако отворите гугъл, е с връзки и от кръста надолу е свободно падащ, така че той си се напасва върху тялото.. Не съжалявам за избора си, още повее че спестих доста, доста пари!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: януари 29, 2013, 20:47:54 »

Здрасти, може ли да пратиш снимка на роклята да я видим Wink
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: януари 29, 2013, 21:00:56 »

Iskrichkavn,  сега всички ще те нападнем с въпроси  pardon но няма как smile Моля, те кажи ти от кой сайт поръча? За колко време пристигна и какъв точно беше проблема с митницата?
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: януари 30, 2013, 10:31:18 »

Снимка ще ви пратя само на модела, самата рокля ще я покажа след сватбата smile
А пък с митницата проблема, мога да го разкажа от трето лице, понеже не аз се занимавах с това. Когато пристигна роклята ми се обадиха от TNT да ми кажат, че е на летище София и трябва да се освободи от митница, което значело да попълня някакви декларации, които те ми пратиха и да им ги върна обратно. Предложиха ми те да го направят, съответно срещу заплащане. Аз звъннах на майка ми и и пратих писмото с документите, понеже тя е по-оправна с тези неща. Тя реши да напиша пълномощно на наш познат и той лично да отиде. От Китай като са ми я пратили, са писали стойсност 35$, което е много съмнително и от митницата не са повярвали. Човека седя половин ден на летището в спор с тях и накрая трябваше аз да отида до банката, да си изкарам извлечение от сметката, копие на платежното /понеже плащах по банков път/ и print screen на страницата на роклята, където пише че е потвърдено плащането. На всичкото отгоре не ги приемаха по факс, а трябваше на хартиен носител, което съответно отне още един ден. Накрая човека изгуби още половин ден с тези документи... Всъщност са искали поискали някой лев и накрая роклята стъпи още 100лв. отгоре от такси на митницаата. Така, че моя съвет към вас е винаги фрий шипинг да поръчвате. По-рисковано е, по-бавно пристигат нещата, но пък тези ядове ги няма. Има 7-8 неща вече от сайта, всички са така, само роклята беше с доставка. Някои пристигат за една седмица, булото ми, например, дойде точно за 2 месеца. Вече ги бях побъркала от писма.. Но са много разбрани, връщат парите при неработеща стока, а самата стока не си я искат обратно smile - и това ми се случи с едни слушалки, които после проработиха и излязоха безплатни biggrin Общо взето това е, момичета, ако има още нещо питайте, насреща съм smile
Ето и сайта : dhgate.com
Ето и роклята


* Заснемане на цял екран 30.1.2013 г. 102957.jpg (64.11 KB, 869x496 - видяно 299 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: януари 30, 2013, 10:36:16 »

роклята е страхотна-изчистена и с прекрасен детайл.Подчертава женските форми.
колко ти излезе накрая, ако не е тайна? smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: януари 30, 2013, 10:53:53 »

iskrichkavn Много е красива роклята , поздравления smile emmmmmy  мисля , че беше казала че е около 350 лв.
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: януари 30, 2013, 11:01:19 »

iskrichkavn Много е красива роклята , поздравления smile emmmmmy  мисля , че беше казала че е около 350 лв.
Да, към 350 беше, самата рокля беше 109 долара, доставката 35 и на митницата 100 лв. Не се притеснявам да кажа колко е, даже съм много доволна и препоръчвам, но пък си изберете модели, които да са поне с връзки, че да може да приляга по вашето тяло. Колкото и точни мерки да дадете, без проба, няма как да пасне.
Мерси за комплиментите за роклята, и аз си я харесвам  danceg danceg danceg
На абитуриентската си бях с рокля с обръч и си казах повече НЕ! biggrin
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: януари 30, 2013, 11:07:26 »

И според мен без обръч е по удобно smile но всеки си има различни предпочитания, то от този сайт така като гледам всичките май са с доставка.
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #293 -: януари 30, 2013, 23:04:54 »

iskrichkavn,страхоооооотн а е, good,браво,и аз не искам с обръч,но пък и нямам чак такова тяло за този супер модел Bravo.Радвай и се,че на теб не ти остава много да си мома,сега само ти,а скоро и другите ще ти се радват облечена с нея
« Последна редакция: януари 30, 2013, 23:06:47 от feelings » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #294 -: януари 31, 2013, 00:24:04 »

И според мен без обръч е по удобно smile но всеки си има различни предпочитания, то от този сайт така като гледам всичките май са с доставка.
Не се ангажирайте с обръча, личен опит give_rose Ако ви харесва рокля, не я отказвайте само заради това. Обръча не се усеща (ако е направен както хората разбира се) и за лятото доста проветрява.... Отделно супер яко се мята като танцуваш cleopatra
Активен
tupunci
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #295 -: януари 31, 2013, 09:47:51 »

ma6ka_ можеш ли да дадеш линк към продавача, от който купи роклята, тъй като виждам, че сайта е като ибей с различни продавачи и вероятно качеството е различно?  give_rose
Активен
borka3
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #296 -: януари 31, 2013, 09:56:43 »

Здравейте, момичета. Както обещах , качвам снимки на роклята, която пристигна в петък. Извинявам се предварително за лошото качество, но съм я снимала вечер, че моят човек закъсня малко от работа и само тогава успях. Ще трябва да я преправям, че ми е голяма-ще я стеснавам в талията, но аз си я поръчах нарочно по-голяма, защото се притеснявах, че мерките които им давам може да се окажат друг стандарт-нали знаете китайците са мънички хора и напр. тяхното XL отговаря на нашето M или L.


* IMG_9812....jpg (54.1 KB, 245x327 - видяно 2337 пъти.)
Активен
borka3
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #297 -: януари 31, 2013, 09:57:41 »

Това е с другата част-като цялостна рокля:


* IMG_9813....jpg (52.77 KB, 245x327 - видяно 2327 пъти.)
Активен
borka3
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #298 -: януари 31, 2013, 10:00:00 »

Ето и малка част от бродерията-изработката.


* IMG_9814....jpg (33.76 KB, 327x245 - видяно 2341 пъти.)
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: януари 31, 2013, 10:05:37 »

ma6ka_ можеш ли да дадеш линк към продавача, от който купи роклята, тъй като виждам, че сайта е като ибей с различни продавачи и вероятно качеството е различно?  give_rose
Мила, аз още не съм поръчала. Сигурно имаш предвид  iskrichkavn, тя е поръчала рокля  Wink
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines